Süper Ligi - Çin
Pazar, 18.10.2026
11:00
Wuhan Three Towns
Shanghai Shenhua
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Wuhan |
| Deplasman: |
Şanghay |
| Mesafe: |
689.7 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
11:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.85 |
3.90 |
2.05 |
X2 |
|
|
|
1.70 |
1.40 |
| 27% |
32% |
41% |
1.40 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
8.00 |
|
|
|
1.33 |
3.40 |
|
|
|
1.80 |
1.91 |
| 84% |
16% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
48% |
52% |
Son 9 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-20 |
Shanghai Shenhua
|
2 - 2 |
Wuhan Three Towns
|
|
2025-08-31 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 0 |
Shanghai Shenhua
|
|
2025-04-19 |
Shanghai Shenhua
|
2 - 0 |
Wuhan Three Towns
|
|
2024-07-29 |
Wuhan Three Towns
|
0 - 2 |
Shanghai Shenhua
|
|
2024-04-09 |
Shanghai Shenhua
|
4 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2023-08-13 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 2 |
Shanghai Shenhua
|
|
2023-05-13 |
Shanghai Shenhua
|
1 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2022-07-03 |
Wuhan Three Towns
|
4 - 2 |
Shanghai Shenhua
|
|
2022-06-12 |
Shanghai Shenhua
|
1 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
4 |
|
8 |
4 |
3 |
| 22% |
33% |
44% |
|
89% |
44% |
33% |
Wuhan Three Towns son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Liaoning Tieren
|
1 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-09-18 |
Zhejiang Pro
|
4 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-09-12 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 1 |
Henan
|
|
2026-09-05 |
Wuhan Three Towns
|
2 - 2 |
Qingdao W. Coast
|
|
2026-08-29 |
Qingdao Hainiu
|
1 - 5 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-08-22 |
Wuhan Three Towns
|
0 - 0 |
Tianjin J. Tiger
|
|
2026-08-14 |
Wuhan Three Towns
|
2 - 3 |
Shanghai Port
|
|
2026-08-01 |
Chengdu Rongcheng
|
1 - 1 |
Wuhan Three Towns
|
|
2026-07-25 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 0 |
Ch. Tonglianglong
|
|
2026-07-21 |
Wuhan Three Towns
|
1 - 1 |
Shandong Taishan
|
|
2026-07-18 |
Wuhan Three Towns
|
2 - 0 |
Shenzhen Peng C.
|
|
2026-07-04 |
Dalian Yingbo
|
3 - 2 |
Wuhan Three Towns
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
10 |
5 |
5 |
| 25% |
50% |
25% |
|
83% |
42% |
42% |
Shanghai Shenhua son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Shanghai Shenhua
|
7 - 1 |
Yunnan Yukun
|
|
2026-09-27 |
Shanghai Shenhua
|
0 - 0 |
Zenit Petersburg
|
|
2026-09-17 |
Shanghai Shenhua
|
2 - 1 |
Tampines
|
|
2026-09-06 |
Ch. Tonglianglong
|
1 - 3 |
Shanghai Shenhua
|
|
2026-09-01 |
Dalian Yingbo
|
1 - 0 |
Shanghai Shenhua
|
|
2026-08-28 |
Shanghai Shenhua
|
2 - 3 |
Shandong Taishan
|
|
2026-08-22 |
Chengdu Rongcheng
|
4 - 5 |
Shanghai Shenhua
|
|
2026-08-18 |
Shanghai Shenhua
|
0 - 3 |
Beijing Guoan
|
|
2026-08-15 |
Shanghai Shenhua
|
4 - 1 |
Henan
|
|
2026-08-08 |
Qingdao Hainiu
|
0 - 1 |
Shanghai Shenhua
|
|
2026-08-02 |
Liaoning Tieren
|
3 - 1 |
Shanghai Shenhua
|
|
2026-07-25 |
Shanghai Port
|
2 - 0 |
Shanghai Shenhua
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
9 |
8 |
6 |
| 50% |
8% |
42% |
|
75% |
67% |
50% |
Puan Durumu Süper Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Chengdu Rongcheng |
27 |
15 |
7 |
5 |
51 |
31 |
+20 |
52 |
| 2 |
Dalian Yingbo |
27 |
13 |
4 |
10 |
42 |
42 |
0 |
43 |
| 3 |
Beijing Guoan |
27 |
12 |
10 |
5 |
52 |
33 |
+19 |
41 |
| 4 |
Shandong Taishan |
27 |
13 |
5 |
9 |
47 |
44 |
+3 |
38 |
| 5 |
Yunnan Yukun |
27 |
11 |
5 |
11 |
55 |
58 |
-3 |
38 |
| 6 |
Qingdao W. Coast |
27 |
8 |
14 |
5 |
31 |
36 |
-5 |
38 |
| 7 |
Shanghai Port |
27 |
11 |
8 |
8 |
44 |
35 |
+9 |
36 |
| 8 |
Shanghai Shenhua |
27 |
13 |
5 |
9 |
59 |
47 |
+12 |
34 |
| 9 |
Ch. Tonglianglong |
27 |
7 |
11 |
9 |
28 |
33 |
-5 |
32 |
| 10 |
Zhejiang Pro |
27 |
10 |
6 |
11 |
47 |
47 |
0 |
31 |
| 11 |
Shenzhen Peng C. |
27 |
8 |
5 |
14 |
36 |
47 |
-11 |
29 |
| 12 |
Tianjin J. Tiger |
27 |
10 |
8 |
9 |
37 |
32 |
+5 |
28 |
| 13 |
Henan |
27 |
8 |
10 |
9 |
35 |
37 |
-2 |
28 |
| 14 |
Liaoning Tieren |
27 |
7 |
5 |
15 |
35 |
48 |
-13 |
26 |
| 15 |
Wuhan Three Towns |
27 |
5 |
12 |
10 |
40 |
47 |
-7 |
22 |
| 16 |
Qingdao Hainiu |
27 |
6 |
3 |
18 |
34 |
56 |
-22 |
14 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Wuhan Three Towns |
|
| Shanghai Shenhua |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Wuhan Three Towns |
Shanghai Shenhua |
| 1 |
Chengdu Rongcheng |
0 - 1 |
4 - 5 |
| 2 |
Dalian Yingbo |
4 - 1 |
1 - 4 |
| 3 |
Beijing Guoan |
0 - 2 |
1 - 1 |
| 4 |
Shandong Taishan |
|
4 - 1 |
| 5 |
Yunnan Yukun |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 6 |
Qingdao W. Coast |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Shanghai Port |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 8 |
Shanghai Shenhua |
|
- |
| 9 |
Ch. Tonglianglong |
1 - 0 |
1 - 3 |
| 10 |
Zhejiang Pro |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
Shenzhen Peng C. |
2 - 0 |
|
| 12 |
Tianjin J. Tiger |
0 - 0 |
2 - 3 |
| 13 |
Henan |
1 - 1 |
0 - 3 |
| 14 |
Liaoning Tieren |
2 - 2 |
3 - 1 |
| 15 |
Wuhan Three Towns |
- |
|
| 16 |
Qingdao Hainiu |
1 - 3 |
0 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Wuhan Three Towns |
Shanghai Shenhua |
| Galibiyet |
5 |
13 |
| Beraberlik |
12 |
5 |
| Mağlubiyet |
10 |
9 |
| Attığı gol |
40 |
59 |
| Yediği gol |
47 |
47 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.48 |
2.19 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.74 |
1.74 |
| Oyun attığı gol |
81% |
85% |
| Oyun yediği gol |
85% |
85% |
| Karşılıklı Gol Var |
70% |
70% |
| Üst 1.5 |
85% |
89% |
| Üst 2.5 |
52% |
70% |
| Üst 3.5 |
48% |
59% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
6 |
| Beraberlik |
5 |
3 |
| Mağlubiyet |
4 |
4 |
| Attığı gol |
18 |
25 |
| Yediği gol |
16 |
22 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.38 |
1.92 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.23 |
1.69 |
| Oyun attığı gol |
77% |
85% |
| Oyun yediği gol |
69% |
85% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
69% |
| Üst 1.5 |
77% |
85% |
| Üst 2.5 |
38% |
62% |
| Üst 3.5 |
38% |
54% |
Genel i̇statistikler Süper Ligi
| Oyun (216) |
| Ev sahibi galibiyet |
44% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
90% |
| Goller (673) |
| Maç başına gol |
3.12 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.77 |
| Maç başına deplasman gol |
1.34 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
84% |
| Deplasman takımı gol attı |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
64% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
58% |
| Üst 3.5 |
38% |
Wuhan Three Towns sonraki 2 maçlar
|
2026-10-24 |
Wuhan Three Towns
|
- |
Shandong Taishan
|
|
2026-11-08 |
Yunnan Yukun
|
- |
Wuhan Three Towns
|
Shanghai Shenhua sonraki 2 maçlar
|
2026-10-24 |
Shenzhen Peng C.
|
- |
Shanghai Shenhua
|
|
2026-11-08 |
Shanghai Shenhua
|
- |
Qingdao W. Coast
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.85 |
3.90 |
2.05 |
| Olasılık |
27% |
32% |
41% |
|
X2 @ 1.40 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.70 |
1.40 |
| Olasılık |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.08 |
8.00 |
| Olasılık |
|
84% |
16% |
|
Üst 1.5 @ 1.08 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.40 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Üst 2.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.80 |
1.91 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Alt 3.5 @ 1.91 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.25 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Evt @ 1.33 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!