Eredivisie - Hollanda
Cuma, 06.11.2026
19:00
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.75 |
3.60 |
2.38 |
2 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 16% |
28% |
56% |
2.38 |
|
|
|
22% |
78% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 87% |
13% |
|
|
|
69% |
31% |
|
|
|
59% |
41% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-05-14 |
Willem II
|
1 - 2 |
Zwolle
|
|
2024-12-13 |
Zwolle
|
0 - 1 |
Willem II
|
|
2023-03-10 |
Willem II
|
2 - 3 |
Zwolle
|
|
2022-09-09 |
Zwolle
|
2 - 2 |
Willem II
|
|
2022-01-14 |
Zwolle
|
2 - 0 |
Willem II
|
|
2021-08-28 |
Willem II
|
1 - 0 |
Zwolle
|
|
2021-01-22 |
Willem II
|
1 - 3 |
Zwolle
|
|
2020-10-24 |
Zwolle
|
0 - 0 |
Willem II
|
|
2020-01-26 |
Willem II
|
0 - 0 |
Zwolle
|
|
2019-08-02 |
Zwolle
|
1 - 3 |
Willem II
|
|
2019-04-14 |
Willem II
|
2 - 0 |
Zwolle
|
|
2018-11-09 |
Zwolle
|
2 - 3 |
Willem II
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
5 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
42% |
Willem II son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
PSV
|
7 - 0 |
Willem II
|
|
2026-10-27 |
Helmond
|
3 - 4 |
Willem II
|
|
2026-10-24 |
Willem II
|
1 - 6 |
Cambuur
|
|
2026-10-17 |
Sparta Rotterdam
|
3 - 2 |
Willem II
|
|
2026-10-11 |
Utrecht
|
3 - 1 |
Willem II
|
|
2026-09-19 |
Willem II
|
0 - 1 |
Sittard
|
|
2026-09-15 |
Ajax
|
5 - 1 |
Willem II
|
|
2026-09-11 |
Alkmaar
|
1 - 1 |
Willem II
|
|
2026-09-05 |
Willem II
|
0 - 3 |
Excelsior
|
|
2026-08-30 |
Willem II
|
2 - 2 |
Heerenveen
|
|
2026-08-15 |
Willem II
|
1 - 4 |
Nijmegen
|
|
2026-08-08 |
G.A. Eagles
|
4 - 1 |
Willem II
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
11 |
10 |
9 |
| 8% |
17% |
75% |
|
92% |
83% |
75% |
Zwolle son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Zwolle
|
1 - 0 |
Den Haag
|
|
2026-10-28 |
Zwolle
|
1 - 2 |
FC Oss
|
|
2026-10-24 |
Utrecht
|
1 - 1 |
Zwolle
|
|
2026-10-18 |
Zwolle
|
4 - 1 |
G.A. Eagles
|
|
2026-10-11 |
Zwolle
|
0 - 1 |
Cambuur
|
|
2026-09-18 |
Groningen
|
3 - 0 |
Zwolle
|
|
2026-09-13 |
Zwolle
|
0 - 7 |
Feyenoord
|
|
2026-09-04 |
Sparta Rotterdam
|
2 - 2 |
Zwolle
|
|
2026-08-29 |
Zwolle
|
1 - 3 |
Nijmegen
|
|
2026-08-22 |
Heerenveen
|
0 - 2 |
Zwolle
|
|
2026-08-16 |
Twente
|
3 - 1 |
Zwolle
|
|
2026-08-09 |
Zwolle
|
0 - 2 |
Ajax
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
7 |
5 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
58% |
42% |
Puan Durumu Eredivisie
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Feyenoord |
11 |
7 |
4 |
0 |
33 |
12 |
+21 |
25 |
| 2 |
Ajax |
11 |
7 |
3 |
1 |
30 |
13 |
+17 |
24 |
| 3 |
PSV |
11 |
7 |
2 |
2 |
35 |
13 |
+22 |
23 |
| 4 |
Twente |
11 |
7 |
2 |
2 |
28 |
10 |
+18 |
23 |
| 5 |
Alkmaar |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
20 |
| 6 |
Sittard |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
18 |
0 |
19 |
| 7 |
Heerenveen |
11 |
5 |
3 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
18 |
| 8 |
Groningen |
11 |
4 |
3 |
4 |
26 |
24 |
+2 |
15 |
| 9 |
Cambuur |
11 |
4 |
3 |
4 |
23 |
22 |
+1 |
15 |
| 10 |
G.A. Eagles |
11 |
3 |
5 |
3 |
23 |
27 |
-4 |
14 |
| 11 |
Sparta Rotterdam |
11 |
3 |
3 |
5 |
20 |
26 |
-6 |
12 |
| 12 |
Utrecht |
11 |
3 |
3 |
5 |
19 |
31 |
-12 |
12 |
| 13 |
Nijmegen |
11 |
2 |
5 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
11 |
| 14 |
Zwolle |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
23 |
-11 |
11 |
| 15 |
Excelsior |
11 |
3 |
2 |
6 |
16 |
28 |
-12 |
11 |
| 16 |
Telstar |
11 |
2 |
3 |
6 |
16 |
23 |
-7 |
9 |
| 17 |
Den Haag |
11 |
1 |
3 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
6 |
| 18 |
Willem II |
11 |
0 |
2 |
9 |
10 |
39 |
-29 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Willem II |
|
| Zwolle |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Willem II |
Zwolle |
| 1 |
Feyenoord |
|
|
| 2 |
Ajax |
|
|
| 3 |
PSV |
|
|
| 4 |
Twente |
|
3 - 1 |
| 5 |
Alkmaar |
|
|
| 6 |
Sittard |
0 - 1 |
|
| 7 |
Heerenveen |
2 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Groningen |
|
3 - 0 |
| 9 |
Cambuur |
1 - 6 |
|
| 10 |
G.A. Eagles |
|
|
| 11 |
Sparta Rotterdam |
|
2 - 2 |
| 12 |
Utrecht |
|
1 - 1 |
| 13 |
Nijmegen |
1 - 4 |
|
| 14 |
Zwolle |
|
- |
| 15 |
Excelsior |
0 - 3 |
|
| 16 |
Telstar |
|
|
| 17 |
Den Haag |
|
|
| 18 |
Willem II |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Willem II |
Zwolle |
| Galibiyet |
0 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
9 |
6 |
| Attığı gol |
10 |
12 |
| Yediği gol |
39 |
23 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.91 |
1.09 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
3.55 |
2.09 |
| Oyun attığı gol |
73% |
64% |
| Oyun yediği gol |
100% |
82% |
| Karşılıklı Gol Var |
73% |
45% |
| Üst 1.5 |
91% |
82% |
| Üst 2.5 |
82% |
55% |
| Üst 3.5 |
73% |
45% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
2 |
| Mağlubiyet |
4 |
2 |
| Attığı gol |
4 |
6 |
| Yediği gol |
16 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.80 |
1.20 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
3.20 |
1.80 |
| Oyun attığı gol |
60% |
80% |
| Oyun yediği gol |
100% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
60% |
| Üst 1.5 |
80% |
100% |
| Üst 2.5 |
80% |
60% |
| Üst 3.5 |
60% |
40% |
Genel i̇statistikler Eredivisie
| Oyun (99) |
| Ev sahibi galibiyet |
34% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
38% |
| Oynadığı maç |
32% |
| Goller (378) |
| Maç başına gol |
3.82 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.81 |
| Maç başına deplasman gol |
2.01 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
86% |
| Deplasman takımı gol attı |
82% |
| Karşılıklı Gol Var |
69% |
| Üst 1.5 |
89% |
| Üst 2.5 |
72% |
| Üst 3.5 |
61% |
Willem II sonraki 6 maçlar
|
2026-11-22 |
Twente
|
- |
Willem II
|
|
2026-11-29 |
Groningen
|
- |
Willem II
|
|
2026-12-06 |
Willem II
|
- |
Feyenoord
|
|
2026-12-13 |
Willem II
|
- |
Den Haag
|
|
2026-12-20 |
Telstar
|
- |
Willem II
|
|
2027-01-09 |
Willem II
|
- |
Ajax
|
Zwolle sonraki 6 maçlar
|
2026-11-22 |
Telstar
|
- |
Zwolle
|
|
2026-11-29 |
Zwolle
|
- |
Alkmaar
|
|
2026-12-06 |
Sittard
|
- |
Zwolle
|
|
2026-12-13 |
Zwolle
|
- |
Excelsior
|
|
2026-12-20 |
PSV
|
- |
Zwolle
|
|
2027-01-09 |
Zwolle
|
- |
Utrecht
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.75 |
3.60 |
2.38 |
| Olasılık |
16% |
28% |
56% |
|
2 @ 2.38 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.53 |
1.40 |
| Olasılık |
22% |
78% |
|
X2 @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.17 |
5.00 |
| Olasılık |
|
87% |
13% |
|
Üst 1.5 @ 1.17 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.40 |
| Olasılık |
|
69% |
31% |
|
Üst 2.5 @ 1.53 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.57 |
| Olasılık |
|
59% |
41% |
|
Üst 3.5 @ 2.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.50 |
2.50 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Evt @ 1.50 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!