Ekstraklasa - Polonya
Cumartesi, 05.09.2026
13:45
Widzew Lodz
Radomiak Radom
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Lodz |
| Deplasman: |
Radom |
| Mesafe: |
123.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Stadion Widzewa
|
| Kapasite: |
10 500 |
| Boyutlar: |
106 x 70 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:45 (14:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.73 |
3.50 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.18 |
1.91 |
| 40% |
32% |
28% |
1.73 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 83% |
17% |
|
|
|
70% |
30% |
|
|
|
43% |
57% |
Son 10 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-18 |
Radomiak Radom
|
2 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2025-10-17 |
Widzew Lodz
|
3 - 2 |
Radomiak Radom
|
|
2025-02-28 |
Radomiak Radom
|
1 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2024-08-23 |
Widzew Lodz
|
3 - 2 |
Radomiak Radom
|
|
2024-05-25 |
Radomiak Radom
|
1 - 3 |
Widzew Lodz
|
|
2023-12-02 |
Widzew Lodz
|
0 - 3 |
Radomiak Radom
|
|
2023-05-21 |
Radomiak Radom
|
3 - 1 |
Widzew Lodz
|
|
2022-11-06 |
Widzew Lodz
|
1 - 3 |
Radomiak Radom
|
|
2021-02-26 |
Widzew Lodz
|
1 - 1 |
Radomiak Radom
|
|
2020-08-29 |
Radomiak Radom
|
4 - 1 |
Widzew Lodz
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
6 |
| 30% |
20% |
50% |
|
100% |
80% |
60% |
Widzew Lodz son 12 maçlar
|
2026-09-02 |
Widzew Lodz
|
0 - 1 |
Korona
|
|
2026-08-30 |
Widzew Lodz
|
2 - 3 |
Lech
|
|
2026-08-22 |
Slask
|
3 - 3 |
Widzew Lodz
|
|
2026-08-15 |
Widzew Lodz
|
1 - 2 |
Korona
|
|
2026-08-09 |
Jagiellonia
|
0 - 2 |
Widzew Lodz
|
|
2026-07-31 |
Plock
|
0 - 0 |
Widzew Lodz
|
|
2026-07-26 |
Widzew Lodz
|
2 - 2 |
Motor Lublin
|
|
2026-07-19 |
Widzew Lodz
|
2 - 0 |
Puszcza
|
|
2026-07-04 |
Widzew Lodz
|
0 - 0 |
Dun. Streda
|
|
2026-06-27 |
Widzew Lodz
|
4 - 0 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-05-23 |
Widzew Lodz
|
2 - 1 |
Piast
|
|
2026-05-15 |
Korona
|
1 - 0 |
Widzew Lodz
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
6 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
50% |
33% |
Radomiak Radom son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Radomiak Radom
|
2 - 1 |
Cracovia
|
|
2026-08-23 |
Radomiak Radom
|
0 - 0 |
Zaglebie
|
|
2026-08-14 |
Legia
|
5 - 0 |
Radomiak Radom
|
|
2026-08-09 |
Radomiak Radom
|
1 - 1 |
AEL Limassol
|
|
2026-08-08 |
Radomiak Radom
|
1 - 3 |
Gornik Z.
|
|
2026-08-02 |
Katowice
|
3 - 1 |
Radomiak Radom
|
|
2026-07-24 |
Radomiak Radom
|
2 - 1 |
Wieczysta Krakow
|
|
2026-07-14 |
Legia
|
3 - 1 |
Radomiak Radom
|
|
2026-07-10 |
Radomiak Radom
|
2 - 4 |
Dyn. Kiev
|
|
2026-07-01 |
Radomiak Radom
|
2 - 3 |
H. Beer Sheva
|
|
2026-05-23 |
Gornik Z.
|
6 - 2 |
Radomiak Radom
|
|
2026-05-16 |
Radomiak Radom
|
1 - 3 |
Lech
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
10 |
8 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
83% |
67% |
Puan Durumu Ekstraklasa
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Legia |
6 |
3 |
3 |
0 |
12 |
4 |
+8 |
12 |
| 2 |
Lech |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
10 |
| 3 |
Wisla |
6 |
3 |
1 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
10 |
| 4 |
Katowice |
5 |
3 |
0 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
9 |
| 5 |
Gornik Z. |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
9 |
| 6 |
Jagiellonia |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
9 |
| 7 |
Pogon Szczecin |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
| 8 |
Korona |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 9 |
Zaglebie |
5 |
2 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
8 |
| 10 |
Cracovia |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 11 |
Piast |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 12 |
Radomiak Radom |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
7 |
| 13 |
Widzew Lodz |
6 |
1 |
3 |
2 |
10 |
10 |
0 |
6 |
| 14 |
Slask |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 15 |
Motor Lublin |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
5 |
| 16 |
Plock |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
10 |
-7 |
4 |
| 17 |
Wieczysta Krakow |
5 |
1 |
0 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
3 |
| 18 |
Rakow |
4 |
0 |
0 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Widzew Lodz |
|
| Radomiak Radom |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Widzew Lodz |
Radomiak Radom |
| 1 |
Legia |
|
5 - 0 |
| 2 |
Lech |
2 - 3 |
|
| 3 |
Wisla |
|
|
| 4 |
Katowice |
|
3 - 1 |
| 5 |
Gornik Z. |
|
|
| 6 |
Jagiellonia |
|
|
| 7 |
Pogon Szczecin |
|
|
| 8 |
Korona |
1 - 2 |
|
| 9 |
Zaglebie |
|
|
| 10 |
Cracovia |
|
|
| 11 |
Piast |
|
|
| 12 |
Radomiak Radom |
|
- |
| 13 |
Widzew Lodz |
- |
|
| 14 |
Slask |
|
|
| 15 |
Motor Lublin |
2 - 2 |
|
| 16 |
Plock |
|
|
| 17 |
Wieczysta Krakow |
|
|
| 18 |
Rakow |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Widzew Lodz |
Radomiak Radom |
| Galibiyet |
1 |
2 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
3 |
| Attığı gol |
10 |
6 |
| Yediği gol |
10 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.67 |
2.17 |
| Oyun attığı gol |
83% |
67% |
| Oyun yediği gol |
67% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
67% |
| Üst 1.5 |
83% |
83% |
| Üst 2.5 |
67% |
83% |
| Üst 3.5 |
50% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
5 |
1 |
| Yediği gol |
7 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.33 |
4.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
50% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
50% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
67% |
100% |
Genel i̇statistikler Ekstraklasa
| Oyun (47) |
| Ev sahibi galibiyet |
45% |
| Beraberlik |
26% |
| Deplasman galibiyet |
30% |
| Oynadığı maç |
15% |
| Goller (141) |
| Maç başına gol |
3.00 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.66 |
| Maç başına deplasman gol |
1.34 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
79% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
64% |
| Üst 1.5 |
83% |
| Üst 2.5 |
62% |
| Üst 3.5 |
32% |
Widzew Lodz sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Legia
|
- |
Widzew Lodz
|
|
2026-09-18 |
Widzew Lodz
|
- |
Wieczysta Krakow
|
|
2026-10-10 |
Piast
|
- |
Widzew Lodz
|
|
2026-10-17 |
Widzew Lodz
|
- |
Wisla
|
|
2026-10-24 |
Widzew Lodz
|
- |
Gornik Z.
|
|
2026-10-31 |
Katowice
|
- |
Widzew Lodz
|
Radomiak Radom sonraki 6 maçlar
|
2026-09-14 |
Radomiak Radom
|
- |
Piast
|
|
2026-09-20 |
Lech
|
- |
Radomiak Radom
|
|
2026-10-10 |
Radomiak Radom
|
- |
Motor Lublin
|
|
2026-10-17 |
Plock
|
- |
Radomiak Radom
|
|
2026-10-24 |
Pogon Szczecin
|
- |
Radomiak Radom
|
|
2026-10-31 |
Radomiak Radom
|
- |
Slask
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.73 |
3.50 |
4.33 |
| Olasılık |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.73 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.18 |
1.91 |
| Olasılık |
69% |
31% |
|
1X @ 1.18 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
83% |
17% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.70 |
2.10 |
| Olasılık |
|
70% |
30% |
|
Üst 2.5 @ 1.70 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
43% |
57% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
65% |
35% |
|
Evt @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!