Elite One - Kamerun
Çarşamba, 04.11.2026
16:00
Victoria United
Coton Sport
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Limbe |
| Deplasman: |
Garoua |
| Mesafe: |
749.1 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.49 |
3.11 |
2.47 |
X |
|
|
|
1.44 |
1.41 |
| 34% |
32% |
34% |
3.11 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.05 |
|
|
|
2.01 |
1.69 |
|
|
|
3.58 |
1.23 |
| 98% |
2% |
|
|
|
89% |
11% |
|
|
|
41% |
59% |
Son 7 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-29 |
Coton Sport
|
0 - 2 |
Victoria United
|
|
2026-02-04 |
Victoria United
|
0 - 1 |
Coton Sport
|
|
2025-05-21 |
Victoria United
|
3 - 1 |
Coton Sport
|
|
2025-01-29 |
Coton Sport
|
3 - 0 |
Victoria United
|
|
2024-04-12 |
Victoria United
|
2 - 1 |
Coton Sport
|
|
2023-12-09 |
Victoria United
|
2 - 2 |
Coton Sport
|
|
2023-10-08 |
Coton Sport
|
1 - 0 |
Victoria United
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
1 |
3 |
|
5 |
4 |
2 |
| 43% |
14% |
43% |
|
71% |
57% |
29% |
Victoria United son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Victoria United
|
3 - 1 |
Gazelle FA
|
|
2026-10-24 |
Unisport de Bafang
|
3 - 0 |
Victoria United
|
|
2026-10-18 |
Victoria United
|
2 - 1 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-06-28 |
Canon Yaounde
|
4 - 0 |
Victoria United
|
|
2026-06-21 |
Stade Renard
|
1 - 0 |
Victoria United
|
|
2026-06-14 |
Fortuna Mfou
|
2 - 1 |
Victoria United
|
|
2026-06-07 |
Panthere du Nde
|
1 - 2 |
Victoria United
|
|
2026-06-03 |
Victoria United
|
3 - 1 |
Fauve Azur
|
|
2026-05-31 |
Victoria United
|
0 - 3 |
Colombe
|
|
2026-05-24 |
Victoria United
|
2 - 4 |
Unisport de Bafang
|
|
2026-05-17 |
Victoria United
|
1 - 2 |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-05-10 |
Aigle Royal Menoua
|
4 - 1 |
Victoria United
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
8 |
|
11 |
11 |
5 |
| 33% |
0% |
67% |
|
92% |
92% |
42% |
Coton Sport son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Dynamo Douala
|
1 - 3 |
Coton Sport
|
|
2026-10-18 |
Coton Sport
|
1 - 2 |
Canon Yaounde
|
|
2026-06-28 |
Gazelle FA
|
0 - 0 |
Coton Sport
|
|
2026-06-17 |
Coton Sport
|
3 - 0 |
Unisport de Bafang
|
|
2026-06-14 |
Coton Sport
|
2 - 2 |
Canon Yaounde
|
|
2026-06-07 |
Dynamo Douala
|
2 - 1 |
Coton Sport
|
|
2026-06-03 |
Aigle Royal Menoua
|
0 - 0 |
Coton Sport
|
|
2026-05-27 |
Coton Sport
|
2 - 1 |
Panthere du Nde
|
|
2026-05-24 |
Coton Sport
|
2 - 0 |
Stade Renard
|
|
2026-05-14 |
Fortuna Mfou
|
1 - 1 |
Coton Sport
|
|
2026-05-10 |
Fauve Azur
|
0 - 2 |
Coton Sport
|
|
2026-05-03 |
Coton Sport
|
5 - 2 |
PWD Bamenda
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
10 |
7 |
3 |
| 50% |
33% |
17% |
|
83% |
58% |
25% |
Puan Durumu Elite One
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Aigle Royal Menoua |
3 |
2 |
1 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
7 |
| 2 |
Unisport de Bafang |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
7 |
| 3 |
Panthere du Nde |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 4 |
Victoria United |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
5 |
0 |
6 |
| 5 |
Canon Yaounde |
3 |
1 |
2 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
5 |
| 6 |
Stade Renard |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
| 7 |
Colombe |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 8 |
Coton Sport |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
3 |
| 9 |
Aigle Royal Moungo |
3 |
1 |
0 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
| 10 |
APEJES Academy |
3 |
0 |
2 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
2 |
| 11 |
Dynamo Douala |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
| 12 |
Gazelle FA |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 13 |
PWD Bamenda |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
1 |
| 14 |
US Abong-Mbang |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Victoria United |
|
| Coton Sport |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Victoria United |
Coton Sport |
| 1 |
Aigle Royal Menoua |
|
|
| 2 |
Unisport de Bafang |
|
|
| 3 |
Panthere du Nde |
|
|
| 4 |
Victoria United |
- |
|
| 5 |
Canon Yaounde |
|
|
| 6 |
Stade Renard |
|
|
| 7 |
Colombe |
|
|
| 8 |
Coton Sport |
|
- |
| 9 |
Aigle Royal Moungo |
2 - 1 |
|
| 10 |
APEJES Academy |
|
|
| 11 |
Dynamo Douala |
|
1 - 3 |
| 12 |
Gazelle FA |
3 - 1 |
|
| 13 |
PWD Bamenda |
|
|
| 14 |
US Abong-Mbang |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Victoria United |
Coton Sport |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
1 |
| Attığı gol |
5 |
4 |
| Yediği gol |
5 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.67 |
1.50 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
33% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
5 |
3 |
| Yediği gol |
2 |
1 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.50 |
3.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
50% |
100% |
Genel i̇statistikler Elite One
| Oyun (19) |
| Ev sahibi galibiyet |
53% |
| Beraberlik |
32% |
| Deplasman galibiyet |
16% |
| Oynadığı maç |
10% |
| Goller (58) |
| Maç başına gol |
3.05 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.95 |
| Maç başına deplasman gol |
1.11 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
89% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
68% |
| Üst 1.5 |
95% |
| Üst 2.5 |
68% |
| Üst 3.5 |
42% |
Victoria United sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Panthere du Nde
|
- |
Victoria United
|
|
2026-11-22 |
Victoria United
|
- |
Aigle Royal Menoua
|
|
2026-11-29 |
US Abong-Mbang
|
- |
Victoria United
|
|
2026-12-02 |
Victoria United
|
- |
APEJES Academy
|
|
2026-12-06 |
Colombe
|
- |
Victoria United
|
|
2026-12-13 |
Victoria United
|
- |
Stade Renard
|
Coton Sport sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Coton Sport
|
- |
Aigle Royal Moungo
|
|
2026-11-18 |
Coton Sport
|
- |
Stade Renard
|
|
2026-11-29 |
Panthere du Nde
|
- |
Coton Sport
|
|
2026-12-02 |
Unisport de Bafang
|
- |
Coton Sport
|
|
2026-12-06 |
Coton Sport
|
- |
Aigle Royal Menoua
|
|
2026-12-13 |
Coton Sport
|
- |
PWD Bamenda
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.49 |
3.11 |
2.47 |
| Olasılık |
34% |
32% |
34% |
|
X @ 3.11 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.44 |
1.41 |
| Olasılık |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.41 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.31 |
3.05 |
| Olasılık |
|
98% |
2% |
|
Üst 1.5 @ 1.31 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.01 |
1.69 |
| Olasılık |
|
89% |
11% |
|
Üst 2.5 @ 2.01 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.58 |
1.23 |
| Olasılık |
|
41% |
59% |
|
Alt 3.5 @ 1.23 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.79 |
1.91 |
| Olasılık |
|
78% |
22% |
|
Evt @ 1.79 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-04 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!