NB I - Macaristan
Pazar, 08.11.2026
18:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Budapeşte |
| Deplasman: |
Budapeşte |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Rudolf Illovszky
|
| Kapasite: |
9 000 (3 000) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.20 |
4.10 |
1.67 |
X2 |
|
|
|
2.15 |
1.20 |
| 32% |
35% |
33% |
1.20 |
|
|
|
49% |
51% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 79% |
21% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
36% |
64% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-08-02 |
Ferencvaros
|
0 - 0 |
Vasas
|
|
2023-04-22 |
Vasas
|
0 - 1 |
Ferencvaros
|
|
2023-01-28 |
Ferencvaros
|
0 - 0 |
Vasas
|
|
2022-08-31 |
Vasas
|
0 - 1 |
Ferencvaros
|
|
2022-02-09 |
Vasas
|
0 - 2 |
Ferencvaros
|
|
2018-05-12 |
Ferencvaros
|
1 - 1 |
Vasas
|
|
2017-12-09 |
Vasas
|
0 - 2 |
Ferencvaros
|
|
2017-09-09 |
Ferencvaros
|
5 - 2 |
Vasas
|
|
2017-05-31 |
Vasas
|
1 - 1 |
Ferencvaros
|
|
2017-04-15 |
Ferencvaros
|
1 - 2 |
Vasas
|
|
2016-11-19 |
Vasas
|
2 - 2 |
Ferencvaros
|
|
2016-08-13 |
Ferencvaros
|
1 - 2 |
Vasas
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
8 |
4 |
2 |
| 17% |
42% |
42% |
|
67% |
33% |
17% |
Vasas son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Gyori ETO
|
2 - 2 |
Vasas
|
|
2026-10-25 |
Vasas
|
0 - 2 |
Paks
|
|
2026-10-16 |
MTK Budapest
|
1 - 0 |
Vasas
|
|
2026-10-10 |
Vasas
|
1 - 1 |
Kisvarda
|
|
2026-09-19 |
Debrecen
|
2 - 4 |
Vasas
|
|
2026-09-04 |
Vasas
|
3 - 2 |
Nyiregyhaza Sp.
|
|
2026-08-29 |
Ujpest
|
3 - 1 |
Vasas
|
|
2026-08-22 |
Vasas
|
0 - 1 |
Puskas Academy
|
|
2026-08-14 |
Honved
|
1 - 2 |
Vasas
|
|
2026-08-08 |
Vasas
|
5 - 0 |
Zalaegerszeg
|
|
2026-08-02 |
Ferencvaros
|
0 - 0 |
Vasas
|
|
2026-07-26 |
Vasas
|
2 - 2 |
Gyori ETO
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
7 |
6 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
58% |
50% |
Ferencvaros son 12 maçlar
|
2026-11-05 |
AC Milan
|
0 - 2 |
Ferencvaros
|
|
2026-11-01 |
Ferencvaros
|
2 - 0 |
Paks
|
|
2026-10-25 |
Ferencvaros
|
5 - 0 |
MTK Budapest
|
|
2026-10-22 |
Ferencvaros
|
4 - 1 |
Torreense
|
|
2026-10-18 |
Kisvarda
|
1 - 1 |
Ferencvaros
|
|
2026-10-15 |
Ferencvaros
|
2 - 1 |
Plzen
|
|
2026-10-10 |
Ferencvaros
|
1 - 1 |
Debrecen
|
|
2026-09-20 |
Nyiregyhaza Sp.
|
1 - 1 |
Ferencvaros
|
|
2026-09-17 |
Celtic
|
1 - 3 |
Ferencvaros
|
|
2026-09-06 |
Ferencvaros
|
2 - 2 |
Ujpest
|
|
2026-09-03 |
Gyori ETO
|
0 - 3 |
Ferencvaros
|
|
2026-08-30 |
Puskas Academy
|
1 - 2 |
Ferencvaros
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
4 |
0 |
|
12 |
7 |
4 |
| 67% |
33% |
0% |
|
100% |
58% |
33% |
Puan Durumu NB I
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Gyori ETO |
12 |
6 |
4 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
22 |
| 2 |
Puskas Academy |
12 |
7 |
0 |
5 |
17 |
15 |
+2 |
21 |
| 3 |
Ferencvaros |
11 |
5 |
5 |
1 |
20 |
10 |
+10 |
20 |
| 4 |
Debrecen |
12 |
5 |
4 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
19 |
| 5 |
Ujpest |
12 |
5 |
3 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 6 |
Paks |
12 |
5 |
2 |
5 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 7 |
Vasas |
12 |
4 |
4 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
16 |
| 8 |
Zalaegerszeg |
12 |
4 |
1 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
13 |
| 9 |
Honved |
11 |
3 |
4 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
13 |
| 10 |
MTK Budapest |
12 |
3 |
3 |
6 |
16 |
25 |
-9 |
12 |
| 11 |
Kisvarda |
12 |
2 |
6 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
12 |
| 12 |
Nyiregyhaza Sp. |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
11 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Vasas |
|
| Ferencvaros |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Vasas |
Ferencvaros |
| 1 |
Gyori ETO |
2 - 2 |
0 - 3 |
| 2 |
Puskas Academy |
0 - 1 |
1 - 2 |
| 3 |
Ferencvaros |
|
- |
| 4 |
Debrecen |
|
|
| 5 |
Ujpest |
|
|
| 6 |
Paks |
0 - 2 |
4 - 2 |
| 7 |
Vasas |
- |
|
| 8 |
Zalaegerszeg |
5 - 0 |
0 - 1 |
| 9 |
Honved |
|
|
| 10 |
MTK Budapest |
|
|
| 11 |
Kisvarda |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Nyiregyhaza Sp. |
3 - 2 |
1 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Vasas |
Ferencvaros |
| Galibiyet |
4 |
5 |
| Beraberlik |
4 |
5 |
| Mağlubiyet |
4 |
1 |
| Attığı gol |
20 |
20 |
| Yediği gol |
17 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.82 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.42 |
0.91 |
| Oyun attığı gol |
67% |
91% |
| Oyun yediği gol |
83% |
55% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
55% |
| Üst 1.5 |
75% |
82% |
| Üst 2.5 |
58% |
45% |
| Üst 3.5 |
50% |
27% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
2 |
1 |
| Attığı gol |
11 |
10 |
| Yediği gol |
8 |
7 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.83 |
1.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
1.17 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
83% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
67% |
| Üst 1.5 |
83% |
83% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
50% |
17% |
Genel i̇statistikler NB I
| Oyun (71) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
31% |
| Oynadığı maç |
36% |
| Goller (212) |
| Maç başına gol |
2.99 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.70 |
| Maç başına deplasman gol |
1.28 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
82% |
| Deplasman takımı gol attı |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
59% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
56% |
| Üst 3.5 |
32% |
Vasas sonraki 6 maçlar
|
2026-11-22 |
Zalaegerszeg
|
- |
Vasas
|
|
2026-11-28 |
Vasas
|
- |
Honved
|
|
2026-12-06 |
Puskas Academy
|
- |
Vasas
|
|
2026-12-12 |
Vasas
|
- |
Ujpest
|
|
2026-12-19 |
Nyiregyhaza Sp.
|
- |
Vasas
|
|
2027-01-30 |
Vasas
|
- |
Debrecen
|
Ferencvaros sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Ferencvaros
|
- |
Gyori ETO
|
|
2026-11-26 |
Ferencvaros
|
- |
Celje
|
|
2026-11-29 |
Ferencvaros
|
- |
Zalaegerszeg
|
|
2026-12-03 |
Ferencvaros
|
- |
Honved
|
|
2026-12-06 |
Honved
|
- |
Ferencvaros
|
|
2026-12-10 |
Lech
|
- |
Ferencvaros
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.20 |
4.10 |
1.67 |
| Olasılık |
32% |
35% |
33% |
|
X2 @ 1.20 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.15 |
1.20 |
| Olasılık |
49% |
51% |
|
X2 @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.14 |
5.50 |
| Olasılık |
|
79% |
21% |
|
Üst 1.5 @ 1.14 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.50 |
2.50 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 2.5 @ 1.50 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.62 |
| Olasılık |
|
36% |
64% |
|
Alt 3.5 @ 1.62 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.50 |
2.50 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Evt @ 1.50 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-07 00:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!