La Liga - İspanya
Pazar, 06.09.2026
15:15
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Valencia |
| Deplasman: |
Barselona |
| Mesafe: |
302.7 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Mestalla Stadyumu
|
| Kapasite: |
52 600 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Carlos Corberan (Isp) |
| Deplasman: |
Hans-Dieter Flick (Alm) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:15 (16:15 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 11.00 |
6.00 |
1.25 |
2 |
|
|
|
3.75 |
1.05 |
| 16% |
24% |
60% |
1.25 |
|
|
|
21% |
79% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.50 |
|
|
|
1.36 |
3.20 |
|
|
|
1.91 |
1.91 |
| 70% |
30% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
45% |
55% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-23 |
Valencia
|
3 - 1 |
Barcelona
|
|
2025-09-14 |
Barcelona
|
6 - 0 |
Valencia
|
|
2025-02-06 |
Valencia
|
0 - 5 |
Barcelona
|
|
2025-01-26 |
Barcelona
|
7 - 1 |
Valencia
|
|
2024-08-17 |
Valencia
|
1 - 2 |
Barcelona
|
|
2024-04-29 |
Barcelona
|
4 - 2 |
Valencia
|
|
2023-12-16 |
Valencia
|
1 - 1 |
Barcelona
|
|
2023-03-05 |
Barcelona
|
1 - 0 |
Valencia
|
|
2022-10-29 |
Valencia
|
0 - 1 |
Barcelona
|
|
2022-02-20 |
Valencia
|
1 - 4 |
Barcelona
|
|
2021-10-17 |
Barcelona
|
3 - 1 |
Valencia
|
|
2021-05-02 |
Valencia
|
2 - 3 |
Barcelona
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
10 |
9 |
8 |
| 8% |
8% |
83% |
|
83% |
75% |
67% |
Valencia son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
La Coruna
|
3 - 1 |
Valencia
|
|
2026-08-25 |
Valencia
|
0 - 1 |
Betis
|
|
2026-08-22 |
Valencia
|
0 - 0 |
Celta Vigo
|
|
2026-08-13 |
Hercules
|
0 - 2 |
Valencia
|
|
2026-08-12 |
Valencia
|
0 - 1 |
Teruel
|
|
2026-08-08 |
Valencia
|
1 - 2 |
Newcastle
|
|
2026-08-01 |
Stoke
|
1 - 1 |
Valencia
|
|
2026-07-28 |
Derby
|
1 - 2 |
Valencia
|
|
2026-07-25 |
Valencia
|
1 - 2 |
Castellon
|
|
2026-07-22 |
Valencia
|
3 - 0 |
Eldense
|
|
2026-07-18 |
Petro de Luanda
|
3 - 1 |
Valencia
|
|
2026-05-23 |
Valencia
|
3 - 1 |
Barcelona
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
25% |
Barcelona son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Barcelona
|
5 - 2 |
Vallecano
|
|
2026-08-27 |
Barcelona
|
2 - 0 |
Ath. Bilbao
|
|
2026-08-23 |
Elche
|
0 - 5 |
Barcelona
|
|
2026-08-19 |
Barcelona
|
2 - 1 |
Al Ahly
|
|
2026-08-16 |
Basel
|
2 - 5 |
Barcelona
|
|
2026-08-08 |
Udinese
|
1 - 0 |
Barcelona
|
|
2026-08-08 |
Nottingham
|
0 - 1 |
Barcelona
|
|
2026-07-31 |
Birmingham
|
2 - 2 |
Barcelona
|
|
2026-07-24 |
Barcelona
|
4 - 1 |
CE Europa
|
|
2026-05-23 |
Valencia
|
3 - 1 |
Barcelona
|
|
2026-05-17 |
Barcelona
|
3 - 1 |
Betis
|
|
2026-05-13 |
Alaves
|
1 - 0 |
Barcelona
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
9 |
8 |
7 |
| 67% |
8% |
25% |
|
75% |
67% |
58% |
Puan Durumu La Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Barcelona |
3 |
3 |
0 |
0 |
12 |
2 |
+10 |
9 |
| 2 |
Real Madrid |
3 |
3 |
0 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
9 |
| 3 |
Atl. Madrid |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 4 |
Alaves |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
7 |
| 5 |
Osasuna |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 6 |
Sevilla |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 7 |
Betis |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
6 |
| 8 |
La Coruna |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
5 |
| 9 |
Levante |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 9 |
Santander |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 11 |
Espanyol |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
3 |
| 12 |
Ath. Bilbao |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 13 |
Real Sociedad |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
| 14 |
Getafe |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 15 |
Villarreal |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
2 |
| 16 |
Valencia |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 16 |
Celta Vigo |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 18 |
Vallecano |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
| 19 |
Elche |
3 |
0 |
1 |
2 |
3 |
9 |
-6 |
1 |
| 20 |
Malaga |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
7 |
-6 |
1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Valencia |
|
| Barcelona |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Valencia |
Barcelona |
| 1 |
Barcelona |
|
- |
| 2 |
Real Madrid |
|
|
| 3 |
Atl. Madrid |
|
|
| 4 |
Alaves |
|
|
| 5 |
Osasuna |
|
|
| 6 |
Sevilla |
|
|
| 7 |
Betis |
0 - 1 |
|
| 8 |
La Coruna |
|
|
| 9 |
Levante |
|
|
| 9 |
Santander |
|
|
| 11 |
Espanyol |
|
|
| 12 |
Ath. Bilbao |
|
|
| 13 |
Real Sociedad |
|
|
| 14 |
Getafe |
|
|
| 15 |
Villarreal |
|
|
| 16 |
Valencia |
- |
|
| 16 |
Celta Vigo |
0 - 0 |
|
| 18 |
Vallecano |
|
|
| 19 |
Elche |
|
0 - 5 |
| 20 |
Malaga |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Valencia |
Barcelona |
| Galibiyet |
0 |
3 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
0 |
| Attığı gol |
1 |
12 |
| Yediği gol |
4 |
2 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.33 |
4.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
0.67 |
| Oyun attığı gol |
33% |
100% |
| Oyun yediği gol |
67% |
33% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
33% |
| Üst 1.5 |
33% |
100% |
| Üst 2.5 |
33% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
67% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
0 |
5 |
| Yediği gol |
1 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
5.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
100% |
| Oyun yediği gol |
50% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
0% |
| Üst 1.5 |
0% |
100% |
| Üst 2.5 |
0% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
Genel i̇statistikler La Liga
| Oyun (30) |
| Ev sahibi galibiyet |
53% |
| Beraberlik |
23% |
| Deplasman galibiyet |
23% |
| Oynadığı maç |
8% |
| Goller (88) |
| Maç başına gol |
2.93 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.77 |
| Maç başına deplasman gol |
1.17 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
83% |
| Deplasman takımı gol attı |
63% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
57% |
| Üst 3.5 |
37% |
Valencia sonraki 6 maçlar
|
2026-09-11 |
Sevilla
|
- |
Valencia
|
|
2026-09-15 |
Alaves
|
- |
Valencia
|
|
2026-09-20 |
Valencia
|
- |
Real Sociedad
|
|
2026-10-11 |
Santander
|
- |
Valencia
|
|
2026-10-18 |
Valencia
|
- |
Ath. Bilbao
|
|
2026-10-25 |
Valencia
|
- |
Villarreal
|
Barcelona sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Levante
|
- |
Barcelona
|
|
2026-09-16 |
Barcelona
|
- |
Santander
|
|
2026-09-19 |
Sevilla
|
- |
Barcelona
|
|
2026-10-11 |
Barcelona
|
- |
Getafe
|
|
2026-10-18 |
Betis
|
- |
Barcelona
|
|
2026-10-25 |
Barcelona
|
- |
Real Madrid
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
11.00 |
6.00 |
1.25 |
| Olasılık |
16% |
24% |
60% |
|
2 @ 1.25 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
3.75 |
1.05 |
| Olasılık |
21% |
79% |
|
X2 @ 1.05 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.11 |
6.50 |
| Olasılık |
|
70% |
30% |
|
Üst 1.5 @ 1.11 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.36 |
3.20 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Üst 2.5 @ 1.36 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.91 |
1.91 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Alt 3.5 @ 1.91 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
40% |
60% |
|
Hay @ 2.10 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!