Primera División - Bolivya
Cumartesi, 17.10.2026
22:15
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Vinto |
| Deplasman: |
Entre Rios |
| Mesafe: |
188.5 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
22:15 (17:15 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.61 |
4.00 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.18 |
2.20 |
| 47% |
17% |
36% |
1.61 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.50 |
2.50 |
|
|
|
2.20 |
1.62 |
| 86% |
14% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
38% |
62% |
Son 11 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-12 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 2 |
U. de Vinto
|
|
2025-11-29 |
SA Bulo Bulo
|
2 - 0 |
U. de Vinto
|
|
2025-11-07 |
U. de Vinto
|
5 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2025-08-30 |
SA Bulo Bulo
|
2 - 0 |
U. de Vinto
|
|
2025-06-21 |
U. de Vinto
|
1 - 1 |
SA Bulo Bulo
|
|
2024-12-06 |
U. de Vinto
|
0 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2024-08-12 |
SA Bulo Bulo
|
2 - 1 |
U. de Vinto
|
|
2024-05-05 |
SA Bulo Bulo
|
1 - 1 |
U. de Vinto
|
|
2024-05-01 |
U. de Vinto
|
1 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2024-03-09 |
U. de Vinto
|
1 - 0 |
SA Bulo Bulo
|
|
2024-02-24 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 0 |
U. de Vinto
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
5 |
|
9 |
3 |
1 |
| 27% |
27% |
45% |
|
82% |
27% |
9% |
U. de Vinto son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
U. de Vinto
|
1 - 3 |
CDT Real Oruro
|
|
2026-10-08 |
Oriente P.
|
2 - 0 |
U. de Vinto
|
|
2026-10-04 |
The Strongest
|
5 - 2 |
U. de Vinto
|
|
2026-09-29 |
U. de Vinto
|
3 - 1 |
Guabira
|
|
2026-09-27 |
U. de Vinto
|
3 - 0 |
Oriente P.
|
|
2026-09-19 |
Aurora
|
4 - 2 |
U. de Vinto
|
|
2026-09-17 |
Blooming
|
1 - 1 |
U. de Vinto
|
|
2026-09-13 |
U. de Vinto
|
3 - 1 |
Ind. Petrolero
|
|
2026-09-09 |
U. de Vinto
|
1 - 2 |
The Strongest
|
|
2026-09-04 |
ABB La Paz
|
2 - 0 |
U. de Vinto
|
|
2026-09-02 |
U. de Vinto
|
1 - 1 |
Aurora
|
|
2026-08-26 |
U. de Vinto
|
2 - 0 |
Nacional Potosi
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
12 |
7 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
100% |
58% |
42% |
SA Bulo Bulo son 12 maçlar
|
2026-10-09 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 0 |
Real Tomayapo
|
|
2026-10-06 |
Real Potosi
|
4 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-10-02 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 2 |
ABB La Paz
|
|
2026-09-30 |
Aurora
|
2 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-25 |
SA Bulo Bulo
|
3 - 0 |
Real Potosi
|
|
2026-09-21 |
Guabira
|
2 - 1 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-19 |
Ind. Petrolero
|
1 - 3 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-11 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 2 |
Aurora
|
|
2026-09-08 |
ABB La Paz
|
0 - 2 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-09-04 |
CDT Real Oruro
|
2 - 0 |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-08-31 |
SA Bulo Bulo
|
5 - 1 |
Guabira
|
|
2026-08-26 |
SA Bulo Bulo
|
0 - 3 |
The Strongest
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
7 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
58% |
33% |
Puan Durumu Primera División
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Always Ready |
21 |
14 |
6 |
1 |
49 |
13 |
+36 |
48 |
| 2 |
Bolivar |
21 |
15 |
3 |
3 |
55 |
22 |
+33 |
48 |
| 3 |
The Strongest |
21 |
12 |
6 |
3 |
39 |
23 |
+16 |
42 |
| 4 |
Real Potosi |
21 |
9 |
8 |
4 |
28 |
14 |
+14 |
35 |
| 5 |
Oriente P. |
21 |
10 |
3 |
8 |
37 |
27 |
+10 |
33 |
| 6 |
Aurora |
21 |
7 |
10 |
4 |
33 |
29 |
+4 |
31 |
| 7 |
Guabira |
21 |
8 |
5 |
8 |
33 |
43 |
-10 |
29 |
| 8 |
Nacional Potosi |
21 |
8 |
4 |
9 |
32 |
30 |
+2 |
28 |
| 9 |
Blooming |
21 |
6 |
9 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
27 |
| 10 |
Ind. Petrolero |
21 |
7 |
4 |
10 |
27 |
37 |
-10 |
25 |
| 11 |
CDT Real Oruro |
21 |
7 |
3 |
11 |
35 |
51 |
-16 |
24 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
21 |
6 |
3 |
12 |
21 |
40 |
-19 |
21 |
| 13 |
ABB La Paz |
21 |
6 |
2 |
13 |
31 |
46 |
-15 |
20 |
| 14 |
U. de Vinto |
21 |
5 |
3 |
13 |
27 |
42 |
-15 |
18 |
| 15 |
GV San Jose |
21 |
3 |
8 |
10 |
25 |
38 |
-13 |
17 |
| 16 |
Real Tomayapo |
21 |
4 |
5 |
12 |
15 |
39 |
-24 |
17 |
Lig maçlarının kronolojisi
| U. de Vinto |
|
| SA Bulo Bulo |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
U. de Vinto |
SA Bulo Bulo |
| 1 |
Always Ready |
|
3 - 1 |
| 2 |
Bolivar |
3 - 2 |
4 - 1 |
| 3 |
The Strongest |
1 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Real Potosi |
0 - 2 |
5 - 0 |
| 5 |
Oriente P. |
|
4 - 0 |
| 6 |
Aurora |
1 - 2 |
3 - 1 |
| 7 |
Guabira |
1 - 1 |
|
| 8 |
Nacional Potosi |
2 - 0 |
|
| 9 |
Blooming |
1 - 1 |
|
| 10 |
Ind. Petrolero |
3 - 1 |
1 - 3 |
| 11 |
CDT Real Oruro |
1 - 3 |
2 - 0 |
| 12 |
SA Bulo Bulo |
|
- |
| 13 |
ABB La Paz |
5 - 2 |
|
| 14 |
U. de Vinto |
- |
|
| 15 |
GV San Jose |
|
0 - 0 |
| 16 |
Real Tomayapo |
0 - 1 |
1 - 0 |
Takım istatistikleri
| |
U. de Vinto |
SA Bulo Bulo |
| Galibiyet |
5 |
6 |
| Beraberlik |
3 |
3 |
| Mağlubiyet |
13 |
12 |
| Attığı gol |
27 |
21 |
| Yediği gol |
42 |
40 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.29 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
1.90 |
| Oyun attığı gol |
71% |
57% |
| Oyun yediği gol |
90% |
81% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
48% |
| Üst 1.5 |
90% |
86% |
| Üst 2.5 |
57% |
62% |
| Üst 3.5 |
38% |
38% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
5 |
8 |
| Attığı gol |
18 |
8 |
| Yediği gol |
17 |
26 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.64 |
0.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.55 |
2.60 |
| Oyun attığı gol |
82% |
50% |
| Oyun yediği gol |
91% |
90% |
| Karşılıklı Gol Var |
73% |
50% |
| Üst 1.5 |
91% |
80% |
| Üst 2.5 |
55% |
70% |
| Üst 3.5 |
36% |
70% |
Genel i̇statistikler Primera División
| Oyun (168) |
| Ev sahibi galibiyet |
49% |
| Beraberlik |
24% |
| Deplasman galibiyet |
26% |
| Oynadığı maç |
70% |
| Goller (517) |
| Maç başına gol |
3.08 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.85 |
| Maç başına deplasman gol |
1.23 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
82% |
| Deplasman takımı gol attı |
72% |
| Karşılıklı Gol Var |
61% |
| Üst 1.5 |
85% |
| Üst 2.5 |
62% |
| Üst 3.5 |
39% |
U. de Vinto sonraki 6 maçlar
|
2026-10-27 |
Bolivar
|
- |
U. de Vinto
|
|
2026-11-01 |
U. de Vinto
|
- |
Always Ready
|
|
2026-11-10 |
Aurora
|
- |
U. de Vinto
|
|
2026-11-23 |
U. de Vinto
|
- |
GV San Jose
|
|
2026-11-28 |
Guabira
|
- |
U. de Vinto
|
|
2026-12-01 |
Real Potosi
|
- |
U. de Vinto
|
SA Bulo Bulo sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
SA Bulo Bulo
|
- |
Real Potosi
|
|
2026-10-31 |
ABB La Paz
|
- |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-11-07 |
Guabira
|
- |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-11-22 |
SA Bulo Bulo
|
- |
Always Ready
|
|
2026-11-29 |
Blooming
|
- |
SA Bulo Bulo
|
|
2026-12-03 |
SA Bulo Bulo
|
- |
GV San Jose
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.61 |
4.00 |
4.75 |
| Olasılık |
47% |
17% |
36% |
|
1 @ 1.61 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.18 |
2.20 |
| Olasılık |
56% |
44% |
|
1X @ 1.18 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.14 |
5.50 |
| Olasılık |
|
86% |
14% |
|
Üst 1.5 @ 1.14 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.50 |
2.50 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Üst 2.5 @ 1.50 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.62 |
| Olasılık |
|
38% |
62% |
|
Alt 3.5 @ 1.62 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.38 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Evt @ 1.53 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!