Ulusal Lig - Lüksemburg
Pazar, 18.10.2026
15:00
UNA Strassen
R. Luxembourg
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.74 |
3.58 |
3.95 |
1 |
|
|
|
1.16 |
1.84 |
| 52% |
14% |
34% |
1.74 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
3.65 |
|
|
|
1.66 |
1.97 |
|
|
|
2.70 |
1.35 |
| 80% |
20% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
39% |
61% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-12 |
UNA Strassen
|
1 - 0 |
R. Luxembourg
|
|
2025-10-18 |
R. Luxembourg
|
1 - 2 |
UNA Strassen
|
|
2025-02-22 |
R. Luxembourg
|
0 - 1 |
UNA Strassen
|
|
2024-08-25 |
UNA Strassen
|
0 - 0 |
R. Luxembourg
|
|
2024-05-05 |
UNA Strassen
|
1 - 1 |
R. Luxembourg
|
|
2023-11-26 |
R. Luxembourg
|
2 - 1 |
UNA Strassen
|
|
2023-04-23 |
R. Luxembourg
|
0 - 1 |
UNA Strassen
|
|
2022-11-13 |
UNA Strassen
|
1 - 4 |
R. Luxembourg
|
|
2022-05-15 |
R. Luxembourg
|
6 - 1 |
UNA Strassen
|
|
2021-12-11 |
UNA Strassen
|
3 - 0 |
R. Luxembourg
|
|
2021-05-08 |
R. Luxembourg
|
2 - 1 |
UNA Strassen
|
|
2021-02-20 |
UNA Strassen
|
2 - 1 |
R. Luxembourg
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
8 |
7 |
2 |
| 50% |
17% |
33% |
|
67% |
58% |
17% |
UNA Strassen son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Wiltz 71
|
0 - 2 |
UNA Strassen
|
|
2026-09-16 |
UNA Strassen
|
2 - 0 |
US Rumelange
|
|
2026-09-13 |
Mondorf
|
1 - 2 |
UNA Strassen
|
|
2026-09-06 |
Res. Walferdange
|
0 - 3 |
UNA Strassen
|
|
2026-08-30 |
UNA Strassen
|
2 - 1 |
Atert Bissen
|
|
2026-08-22 |
Niedercorn
|
0 - 1 |
UNA Strassen
|
|
2026-08-16 |
UNA Strassen
|
1 - 0 |
Jeunesse Esch
|
|
2026-08-09 |
Dudelange
|
0 - 2 |
UNA Strassen
|
|
2026-08-04 |
UNA Strassen
|
4 - 0 |
Victoria Rosport
|
|
2026-07-30 |
UNA Strassen
|
0 - 1 |
Partizan
|
|
2026-07-23 |
Partizan
|
4 - 0 |
UNA Strassen
|
|
2026-07-14 |
La Fiorita
|
0 - 2 |
UNA Strassen
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
0 |
2 |
|
9 |
5 |
2 |
| 83% |
0% |
17% |
|
75% |
42% |
17% |
R. Luxembourg son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
R. Luxembourg
|
2 - 2 |
Atert Bissen
|
|
2026-09-16 |
Niedercorn
|
0 - 0 |
R. Luxembourg
|
|
2026-09-12 |
R. Luxembourg
|
5 - 1 |
Jeunesse Esch
|
|
2026-09-06 |
Dudelange
|
1 - 3 |
R. Luxembourg
|
|
2026-08-30 |
R. Luxembourg
|
2 - 2 |
Victoria Rosport
|
|
2026-08-23 |
Differdange
|
3 - 0 |
R. Luxembourg
|
|
2026-08-16 |
R. Luxembourg
|
5 - 0 |
Swift Hesperange
|
|
2026-08-09 |
Etzella
|
0 - 1 |
R. Luxembourg
|
|
2026-08-02 |
R. Luxembourg
|
5 - 1 |
Kaerjeng Un
|
|
2026-05-23 |
R. Luxembourg
|
6 - 1 |
Rodange
|
|
2026-05-17 |
Hostert
|
0 - 1 |
R. Luxembourg
|
|
2026-05-10 |
Mamer 32
|
3 - 2 |
R. Luxembourg
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
9 |
8 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
75% |
67% |
Puan Durumu Ulusal Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
UNA Strassen |
9 |
9 |
0 |
0 |
19 |
2 |
+17 |
27 |
| 2 |
Differdange |
9 |
8 |
0 |
1 |
25 |
5 |
+20 |
24 |
| 3 |
Mondorf |
9 |
7 |
0 |
2 |
18 |
12 |
+6 |
21 |
| 4 |
Niedercorn |
9 |
6 |
1 |
2 |
15 |
5 |
+10 |
19 |
| 5 |
R. Luxembourg |
9 |
5 |
3 |
1 |
23 |
10 |
+13 |
18 |
| 6 |
Kaerjeng Un |
9 |
6 |
0 |
3 |
27 |
16 |
+11 |
18 |
| 7 |
Atert Bissen |
9 |
5 |
1 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
16 |
| 8 |
Res. Walferdange |
9 |
5 |
0 |
4 |
16 |
16 |
0 |
15 |
| 9 |
Hostert |
9 |
3 |
2 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
11 |
| 10 |
Dudelange |
9 |
3 |
1 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
10 |
| 11 |
Victoria Rosport |
9 |
2 |
2 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
8 |
| 12 |
Jeunesse Esch |
9 |
2 |
1 |
6 |
15 |
21 |
-6 |
7 |
| 13 |
US Rumelange |
9 |
2 |
0 |
7 |
9 |
25 |
-16 |
6 |
| 14 |
Etzella |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
18 |
-11 |
5 |
| 15 |
Wiltz 71 |
9 |
1 |
1 |
7 |
14 |
24 |
-10 |
4 |
| 16 |
Swift Hesperange |
9 |
0 |
0 |
9 |
2 |
33 |
-31 |
-12 |
Lig maçlarının kronolojisi
| UNA Strassen |
|
| R. Luxembourg |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
UNA Strassen |
R. Luxembourg |
| 1 |
UNA Strassen |
- |
|
| 2 |
Differdange |
|
3 - 0 |
| 3 |
Mondorf |
|
|
| 4 |
Niedercorn |
|
0 - 0 |
| 5 |
R. Luxembourg |
|
- |
| 6 |
Kaerjeng Un |
|
|
| 7 |
Atert Bissen |
2 - 1 |
|
| 8 |
Res. Walferdange |
|
|
| 9 |
Hostert |
|
|
| 10 |
Dudelange |
|
1 - 3 |
| 11 |
Victoria Rosport |
4 - 0 |
|
| 12 |
Jeunesse Esch |
1 - 0 |
|
| 13 |
US Rumelange |
2 - 0 |
|
| 14 |
Etzella |
|
0 - 1 |
| 15 |
Wiltz 71 |
|
|
| 16 |
Swift Hesperange |
|
|
Takım istatistikleri
| |
UNA Strassen |
R. Luxembourg |
| Galibiyet |
9 |
5 |
| Beraberlik |
0 |
3 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
19 |
23 |
| Yediği gol |
2 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.11 |
2.56 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.22 |
1.11 |
| Oyun attığı gol |
100% |
78% |
| Oyun yediği gol |
22% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
22% |
56% |
| Üst 1.5 |
78% |
78% |
| Üst 2.5 |
44% |
78% |
| Üst 3.5 |
11% |
67% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
2 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
9 |
4 |
| Yediği gol |
1 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.25 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.25 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
50% |
| Oyun yediği gol |
25% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
25% |
25% |
| Üst 1.5 |
75% |
50% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
25% |
25% |
Genel i̇statistikler Ulusal Lig
| Oyun (72) |
| Ev sahibi galibiyet |
44% |
| Beraberlik |
10% |
| Deplasman galibiyet |
46% |
| Oynadığı maç |
30% |
| Goller (249) |
| Maç başına gol |
3.46 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.82 |
| Maç başına deplasman gol |
1.64 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
72% |
| Deplasman takımı gol attı |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
| Üst 1.5 |
86% |
| Üst 2.5 |
68% |
| Üst 3.5 |
42% |
UNA Strassen sonraki 6 maçlar
|
2026-10-25 |
Hostert
|
- |
UNA Strassen
|
|
2026-10-31 |
UNA Strassen
|
- |
Kaerjeng Un
|
|
2026-11-22 |
Etzella
|
- |
UNA Strassen
|
|
2026-11-29 |
UNA Strassen
|
- |
Swift Hesperange
|
|
2026-12-06 |
Differdange
|
- |
UNA Strassen
|
|
2027-02-07 |
UNA Strassen
|
- |
Dudelange
|
R. Luxembourg sonraki 6 maçlar
|
2026-10-25 |
R. Luxembourg
|
- |
Mondorf
|
|
2026-10-31 |
US Rumelange
|
- |
R. Luxembourg
|
|
2026-11-22 |
R. Luxembourg
|
- |
Wiltz 71
|
|
2026-11-29 |
Res. Walferdange
|
- |
R. Luxembourg
|
|
2026-12-06 |
Hostert
|
- |
R. Luxembourg
|
|
2027-02-07 |
R. Luxembourg
|
- |
Etzella
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.74 |
3.58 |
3.95 |
| Olasılık |
52% |
14% |
34% |
|
1 @ 1.74 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.16 |
1.84 |
| Olasılık |
60% |
40% |
|
1X @ 1.16 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.18 |
3.65 |
| Olasılık |
|
80% |
20% |
|
Üst 1.5 @ 1.18 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.66 |
1.97 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.66 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.70 |
1.35 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Alt 3.5 @ 1.35 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.61 |
2.00 |
| Olasılık |
|
42% |
58% |
|
Hay @ 2.00 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!