Şampiyona Grubu - Sırbistan
Çarşamba, 20.04.2022
15:00
15:00

TSC Backa Topola

Crvena zvezda
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Backa Topola |
| Deplasman: | Belgrat |
| Mesafe: | 128.9 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | TSC Arena |
| Kapasite: | 4 500 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.50 | 4.60 | 1.37 | 2 | 2.90 | 1.10 | |||
| 22% | 33% | 45% | 1.37 | 15% | 85% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.55 | 2.30 | 2.37 | 1.52 | ||||||
| 79% | 21% | 58% | 42% | 37% | 63% |
Son 7 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-04-06 | Crvena zvezda | 4 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2021-12-16 | TSC Backa Topola | 2 - 3 | Crvena zvezda |
| 2021-08-21 | Crvena zvezda | 3 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2021-03-03 | TSC Backa Topola | 1 - 3 | Crvena zvezda |
| 2020-08-30 | Crvena zvezda | 5 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2020-06-14 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Crvena zvezda |
| 2019-10-30 | Crvena zvezda | 3 - 1 | TSC Backa Topola |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 6 | 7 | 7 | 6 | |
| 14% | 0% | 86% | 100% | 100% | 86% |
TSC Backa Topola son 12 maçlar
| 2022-04-16 | Cukaricki | 2 - 3 | TSC Backa Topola |
| 2022-04-10 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | FK Vozdovac |
| 2022-04-06 | Crvena zvezda | 4 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-04-02 | Partizan | 2 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-18 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Proleter N. Sad |
| 2022-03-12 | Cukaricki | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-06 | Vojvodina | 0 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-02 | TSC Backa Topola | 0 - 0 | Radnik |
| 2022-02-26 | Napredak | 2 - 2 | TSC Backa Topola |
| 2022-02-19 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Sp. Subotica |
| 2022-02-13 | Mladost | 2 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-01-27 | Dun. Streda | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 6 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 50% | 25% |
Crvena zvezda son 12 maçlar
| 2022-04-16 | Crvena zvezda | 0 - 0 | Partizan |
| 2022-04-10 | Crvena zvezda | 4 - 1 | Radnicki 1923 |
| 2022-04-06 | Crvena zvezda | 4 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-04-02 | Radnicki Nis | 1 - 5 | Crvena zvezda |
| 2022-03-20 | Crvena zvezda | 3 - 0 | Kolubara |
| 2022-03-17 | Crvena zvezda | 2 - 1 | Rangers |
| 2022-03-14 | Metalac | 1 - 2 | Crvena zvezda |
| 2022-03-10 | Rangers | 3 - 0 | Crvena zvezda |
| 2022-03-06 | Crvena zvezda | 5 - 0 | Novi Pazar |
| 2022-03-03 | FK Vozdovac | 0 - 3 | Crvena zvezda |
| 2022-02-27 | Crvena zvezda | 2 - 0 | Partizan |
| 2022-02-20 | Proleter N. Sad | 1 - 2 | Crvena zvezda |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 1 | 1 | 11 | 10 | 4 | |
| 83% | 8% | 8% | 92% | 83% | 33% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena zvezda | 31 | +64 | 82 |
| 2 | Partizan | 31 | +23 | 80 |
| 3 | Cukaricki | 31 | -2 | 54 |
| 4 | TSC Backa Topola | 31 | -8 | 44 |
| 5 | Vojvodina | 31 | +28 | 42 |
| 6 | FK Vozdovac | 1 | 0 | 41 |
| 6 | Radnicki Nis | 31 | -6 | 41 |
| 8 | Napredak | 31 | -41 | 37 |
Lig maçlarının kronolojisi
| TSC Backa Topola | |
| Crvena zvezda | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Lig sıralaması
| TSC Backa Topola | Crvena zvezda | |
| Pozisyon | 4 | 1 |
| Puan | 44 | 82 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 5 | 5 |
| Puan | 0 | 0 |
Lig form
| TSC Backa Topola | Crvena zvezda | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 0 |
0
1 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 0 |
0
0 0 |
Lig Golleri
| TSC Backa Topola | Crvena zvezda | |
|
Attığı gol Yediği gol |
3
2 |
0
0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
0
0 |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (4) | |
| Ev sahibi galibiyet | 25% |
| Beraberlik | 50% |
| Deplasman galibiyet | 25% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (7) | |
| Maç başına gol | 1.75 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.00 |
| Maç başına deplasman gol | 0.75 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 50% |
| Deplasman takımı gol attı | 25% |
| Karşılıklı Gol Var | 25% |
| Üst 1.5 | 50% |
| Üst 2.5 | 25% |
| Üst 3.5 | 25% |
TSC Backa Topola sonraki 6 maçlar
| 2022-04-27 | Partizan | - | TSC Backa Topola |
| 2022-05-01 | TSC Backa Topola | - | FK Vozdovac |
| 2022-05-06 | TSC Backa Topola | - | Napredak |
| 2022-05-13 | Radnicki Nis | - | TSC Backa Topola |
| 2022-05-22 | TSC Backa Topola | - | Vojvodina |
| 2022-07-09 | Cukaricki | - | TSC Backa Topola |
Crvena zvezda sonraki 6 maçlar
| 2022-04-27 | Crvena zvezda | - | Cukaricki |
| 2022-05-01 | Vojvodina | - | Crvena zvezda |
| 2022-05-07 | Crvena zvezda | - | Radnicki Nis |
| 2022-05-11 | Crvena zvezda | - | Novi Pazar |
| 2022-05-15 | Napredak | - | Crvena zvezda |
| 2022-05-22 | Crvena zvezda | - | FK Vozdovac |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 6.50 | 4.60 | 1.37 |
| Olasılık | 22% | 33% | 45% |
| 2 @ 1.37 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 2.90 | 1.10 |
| Olasılık | 15% | 85% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.18 | 4.50 | |
| Olasılık | 79% | 21% | |
| Üst 1.5 @ 1.18 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.55 | 2.30 | |
| Olasılık | 58% | 42% | |
| Üst 2.5 @ 1.55 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.37 | 1.52 | |
| Olasılık | 37% | 63% | |
| Alt 3.5 @ 1.52 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 1.90 | |
| Olasılık | 49% | 51% | |
| Hay @ 1.90 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-04-20 12:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!
