Lig 1 - Fransa
Cuma, 06.11.2026
19:45
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Toulouse |
| Deplasman: |
Strasbourg |
| Mesafe: |
736.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Belediye Stadyumu Toulouse
|
| Kapasite: |
33 150 |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Jens Berthel Askou (Dan) |
| Deplasman: |
Hugo Oliveira (Por) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:45 (20:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.75 |
3.25 |
1 |
|
|
|
1.33 |
1.80 |
| 38% |
31% |
31% |
2.00 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.38 |
|
|
|
2.50 |
1.53 |
| 86% |
14% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
41% |
59% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-03 |
Strasbourg
|
1 - 2 |
Toulouse
|
|
2025-12-06 |
Toulouse
|
1 - 0 |
Strasbourg
|
|
2025-03-16 |
Strasbourg
|
2 - 1 |
Toulouse
|
|
2025-01-12 |
Toulouse
|
1 - 2 |
Strasbourg
|
|
2024-04-07 |
Toulouse
|
0 - 0 |
Strasbourg
|
|
2023-08-27 |
Strasbourg
|
2 - 0 |
Toulouse
|
|
2023-01-29 |
Strasbourg
|
1 - 2 |
Toulouse
|
|
2022-10-23 |
Toulouse
|
2 - 2 |
Strasbourg
|
|
2020-02-05 |
Toulouse
|
0 - 1 |
Strasbourg
|
|
2019-12-07 |
Strasbourg
|
4 - 2 |
Toulouse
|
|
2019-07-19 |
Strasbourg
|
3 - 1 |
Toulouse
|
|
2019-01-13 |
Toulouse
|
1 - 2 |
Strasbourg
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
8 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
67% |
25% |
Toulouse son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Marsilya
|
2 - 0 |
Toulouse
|
|
2026-10-25 |
Toulouse
|
0 - 0 |
Troyes
|
|
2026-10-16 |
Le Mans
|
0 - 3 |
Toulouse
|
|
2026-10-10 |
Monaco
|
2 - 2 |
Toulouse
|
|
2026-09-19 |
Toulouse
|
3 - 2 |
Le Havre
|
|
2026-09-12 |
Lorient
|
2 - 2 |
Toulouse
|
|
2026-09-03 |
Toulouse
|
0 - 1 |
Lille
|
|
2026-08-29 |
Brest
|
2 - 2 |
Toulouse
|
|
2026-08-22 |
Toulouse
|
0 - 2 |
Lyon
|
|
2026-08-15 |
Toulouse
|
1 - 2 |
Hamburger SV
|
|
2026-08-08 |
Elche
|
3 - 0 |
Toulouse
|
|
2026-08-05 |
Al-Ain
|
0 - 1 |
Toulouse
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
7 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
58% |
33% |
Strasbourg son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Strasbourg
|
5 - 1 |
Auxerre
|
|
2026-10-25 |
Rennes
|
3 - 0 |
Strasbourg
|
|
2026-10-17 |
Strasbourg
|
1 - 3 |
PSG
|
|
2026-10-11 |
Nice
|
2 - 1 |
Strasbourg
|
|
2026-09-19 |
Paris FC
|
2 - 1 |
Strasbourg
|
|
2026-09-12 |
Strasbourg
|
1 - 1 |
Monaco
|
|
2026-09-06 |
Troyes
|
2 - 6 |
Strasbourg
|
|
2026-08-29 |
Strasbourg
|
2 - 1 |
Lens
|
|
2026-08-21 |
Marsilya
|
4 - 0 |
Strasbourg
|
|
2026-08-16 |
Newcastle
|
1 - 1 |
Strasbourg
|
|
2026-08-04 |
Strasbourg
|
2 - 5 |
Elversberg
|
|
2026-08-01 |
Brighton
|
4 - 3 |
Strasbourg
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
12 |
10 |
6 |
| 25% |
17% |
58% |
|
100% |
83% |
50% |
Puan Durumu Lig 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
PSG |
9 |
6 |
2 |
1 |
21 |
10 |
+11 |
20 |
| 2 |
Lille |
9 |
5 |
3 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
18 |
| 3 |
Lyon |
9 |
5 |
2 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
17 |
| 4 |
Paris FC |
9 |
5 |
2 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
17 |
| 5 |
Rennes |
9 |
5 |
1 |
3 |
20 |
19 |
+1 |
16 |
| 6 |
Marsilya |
9 |
5 |
0 |
4 |
20 |
13 |
+7 |
15 |
| 7 |
Monaco |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Nice |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
14 |
| 9 |
Lens |
9 |
4 |
1 |
4 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 10 |
Brest |
9 |
3 |
3 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
12 |
| 11 |
Lorient |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
12 |
| 12 |
Toulouse |
9 |
2 |
4 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
10 |
| 13 |
Strasbourg |
9 |
3 |
1 |
5 |
17 |
19 |
-2 |
10 |
| 14 |
Auxerre |
9 |
3 |
1 |
5 |
13 |
23 |
-10 |
10 |
| 15 |
Angers |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
8 |
| 16 |
Troyes |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
16 |
-9 |
8 |
| 17 |
Le Mans |
9 |
1 |
4 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
7 |
| 18 |
Le Havre |
9 |
0 |
2 |
7 |
9 |
20 |
-11 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Toulouse |
|
| Strasbourg |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Toulouse |
Strasbourg |
| 1 |
PSG |
|
|
| 2 |
Lille |
0 - 1 |
|
| 3 |
Lyon |
0 - 2 |
|
| 4 |
Paris FC |
|
2 - 1 |
| 5 |
Rennes |
|
3 - 0 |
| 6 |
Marsilya |
|
4 - 0 |
| 7 |
Monaco |
|
|
| 8 |
Nice |
|
2 - 1 |
| 9 |
Lens |
|
|
| 10 |
Brest |
|
|
| 11 |
Lorient |
|
|
| 12 |
Toulouse |
- |
|
| 13 |
Strasbourg |
|
- |
| 14 |
Auxerre |
|
|
| 15 |
Angers |
|
|
| 16 |
Troyes |
0 - 0 |
2 - 6 |
| 17 |
Le Mans |
|
|
| 18 |
Le Havre |
3 - 2 |
|
Takım istatistikleri
| |
Toulouse |
Strasbourg |
| Galibiyet |
2 |
3 |
| Beraberlik |
4 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
5 |
| Attığı gol |
12 |
17 |
| Yediği gol |
13 |
19 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.33 |
1.89 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.44 |
2.11 |
| Oyun attığı gol |
56% |
78% |
| Oyun yediği gol |
78% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
44% |
78% |
| Üst 1.5 |
78% |
100% |
| Üst 2.5 |
56% |
89% |
| Üst 3.5 |
44% |
44% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
4 |
| Attığı gol |
3 |
8 |
| Yediği gol |
5 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.75 |
1.60 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.25 |
2.60 |
| Oyun attığı gol |
25% |
60% |
| Oyun yediği gol |
75% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
25% |
60% |
| Üst 1.5 |
50% |
100% |
| Üst 2.5 |
25% |
100% |
| Üst 3.5 |
25% |
40% |
Genel i̇statistikler Lig 1
| Oyun (81) |
| Ev sahibi galibiyet |
48% |
| Beraberlik |
23% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
26% |
| Goller (246) |
| Maç başına gol |
3.04 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.70 |
| Maç başına deplasman gol |
1.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
81% |
| Deplasman takımı gol attı |
72% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
59% |
| Üst 3.5 |
36% |
Toulouse sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Lens
|
- |
Toulouse
|
|
2026-11-29 |
Toulouse
|
- |
Rennes
|
|
2026-12-04 |
Toulouse
|
- |
PSG
|
|
2026-12-11 |
Auxerre
|
- |
Toulouse
|
|
2027-01-02 |
Toulouse
|
- |
Angers
|
|
2027-01-17 |
Paris FC
|
- |
Toulouse
|
Strasbourg sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Strasbourg
|
- |
Brest
|
|
2026-11-28 |
Le Havre
|
- |
Strasbourg
|
|
2026-12-05 |
Strasbourg
|
- |
Lorient
|
|
2026-12-12 |
Angers
|
- |
Strasbourg
|
|
2027-01-03 |
Lille
|
- |
Strasbourg
|
|
2027-01-16 |
Strasbourg
|
- |
Le Mans
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.00 |
3.75 |
3.25 |
| Olasılık |
38% |
31% |
31% |
|
1 @ 2.00 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.33 |
1.80 |
| Olasılık |
61% |
39% |
|
1X @ 1.33 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.17 |
5.00 |
| Olasılık |
|
86% |
14% |
|
Üst 1.5 @ 1.17 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.38 |
| Olasılık |
|
67% |
33% |
|
Üst 2.5 @ 1.57 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.50 |
1.53 |
| Olasılık |
|
41% |
59% |
|
Alt 3.5 @ 1.53 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.38 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Evt @ 1.53 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!