Liga Portugal 2 - Portekiz
Pazartesi, 09.11.2026
20:15
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Torres Vedras |
| Deplasman: |
Leiria |
| Mesafe: |
82.2 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
20:15 (20:15 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.10 |
3.25 |
3.25 |
X2 |
|
|
|
1.33 |
1.70 |
| 21% |
44% |
35% |
1.70 |
|
|
|
38% |
62% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 68% |
32% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
21% |
79% |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-02-08 |
Torreense
|
3 - 1 |
Uniao Leiria
|
|
2026-01-11 |
Torreense
|
3 - 1 |
Uniao Leiria
|
|
2025-08-29 |
Uniao Leiria
|
1 - 0 |
Torreense
|
|
2025-04-06 |
Uniao Leiria
|
1 - 3 |
Torreense
|
|
2024-11-10 |
Torreense
|
2 - 1 |
Uniao Leiria
|
|
2024-08-03 |
Torreense
|
0 - 0 |
Uniao Leiria
|
|
2024-04-20 |
Torreense
|
0 - 3 |
Uniao Leiria
|
|
2023-12-08 |
Uniao Leiria
|
1 - 0 |
Torreense
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
3 |
|
5 |
5 |
3 |
| 50% |
12% |
38% |
|
62% |
62% |
38% |
Torreense son 12 maçlar
|
2026-11-05 |
Torreense
|
3 - 2 |
Ararat-Armenia
|
|
2026-10-31 |
Portimonense
|
0 - 0 |
Torreense
|
|
2026-10-26 |
Torreense
|
1 - 0 |
Amarante
|
|
2026-10-22 |
Ferencvaros
|
4 - 1 |
Torreense
|
|
2026-10-15 |
Torreense
|
1 - 2 |
Sunderland
|
|
2026-10-10 |
Tondela
|
1 - 0 |
Torreense
|
|
2026-09-17 |
Lilleström
|
1 - 2 |
Torreense
|
|
2026-09-11 |
Torreense
|
0 - 0 |
Leixoes
|
|
2026-09-05 |
Benfica B
|
0 - 2 |
Torreense
|
|
2026-08-29 |
Torreense
|
0 - 3 |
Vizela
|
|
2026-08-22 |
Lusitania
|
2 - 2 |
Torreense
|
|
2026-08-15 |
Torreense
|
2 - 2 |
Penafiel
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
7 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
58% |
33% |
Uniao Leiria son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Uniao Leiria
|
2 - 1 |
AVS Futebol SAD
|
|
2026-10-25 |
FC Porto B
|
1 - 1 |
Uniao Leiria
|
|
2026-10-11 |
Uniao Leiria
|
0 - 2 |
Academica
|
|
2026-09-13 |
Amarante
|
2 - 2 |
Uniao Leiria
|
|
2026-09-06 |
Uniao Leiria
|
1 - 0 |
Portimonense
|
|
2026-08-28 |
Uniao Leiria
|
2 - 0 |
Tondela
|
|
2026-08-22 |
Leixoes
|
2 - 4 |
Uniao Leiria
|
|
2026-08-15 |
Uniao Leiria
|
1 - 2 |
Benfica B
|
|
2026-08-09 |
Vizela
|
1 - 0 |
Uniao Leiria
|
|
2026-07-28 |
Las Palmas
|
3 - 2 |
Uniao Leiria
|
|
2026-05-17 |
Uniao Leiria
|
2 - 2 |
Feirense
|
|
2026-05-09 |
Vizela
|
1 - 0 |
Uniao Leiria
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
9 |
6 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
75% |
50% |
33% |
Puan Durumu Liga Portugal 2
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Sporting B |
9 |
7 |
0 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
21 |
| 2 |
Penafiel |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
8 |
+11 |
19 |
| 3 |
Lusitania |
9 |
5 |
4 |
0 |
15 |
8 |
+7 |
19 |
| 4 |
Benfica B |
9 |
5 |
2 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 5 |
Farense |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
15 |
| 6 |
Academica |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
15 |
| 7 |
Tondela |
9 |
5 |
0 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Uniao Leiria |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 9 |
Vizela |
9 |
4 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
14 |
| 10 |
AVS Futebol SAD |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
12 |
| 11 |
Portimonense |
9 |
3 |
2 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
11 |
| 12 |
Torreense |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 13 |
Leixoes |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
10 |
| 14 |
Amarante |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 15 |
Chaves |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
| 16 |
FC Porto B |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
| 17 |
Felgueiras 1932 |
9 |
1 |
4 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 18 |
Feirense |
9 |
0 |
2 |
7 |
2 |
11 |
-9 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Torreense |
|
| Uniao Leiria |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Torreense |
Uniao Leiria |
| 1 |
Sporting B |
|
|
| 2 |
Penafiel |
2 - 2 |
|
| 3 |
Lusitania |
|
|
| 4 |
Benfica B |
|
|
| 5 |
Farense |
|
|
| 6 |
Academica |
|
|
| 7 |
Tondela |
|
|
| 8 |
Uniao Leiria |
|
- |
| 9 |
Vizela |
0 - 3 |
1 - 0 |
| 10 |
AVS Futebol SAD |
|
|
| 11 |
Portimonense |
|
|
| 12 |
Torreense |
- |
|
| 13 |
Leixoes |
0 - 0 |
2 - 4 |
| 14 |
Amarante |
1 - 0 |
2 - 2 |
| 15 |
Chaves |
|
|
| 16 |
FC Porto B |
|
1 - 1 |
| 17 |
Felgueiras 1932 |
|
|
| 18 |
Feirense |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Torreense |
Uniao Leiria |
| Galibiyet |
2 |
4 |
| Beraberlik |
4 |
2 |
| Mağlubiyet |
3 |
3 |
| Attığı gol |
8 |
13 |
| Yediği gol |
10 |
11 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.89 |
1.44 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.11 |
1.22 |
| Oyun attığı gol |
56% |
78% |
| Oyun yediği gol |
56% |
78% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
56% |
| Üst 1.5 |
56% |
78% |
| Üst 2.5 |
44% |
44% |
| Üst 3.5 |
22% |
22% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
1 |
1 |
| Attığı gol |
3 |
7 |
| Yediği gol |
5 |
6 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.75 |
1.75 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.25 |
1.50 |
| Oyun attığı gol |
50% |
75% |
| Oyun yediği gol |
50% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
25% |
75% |
| Üst 1.5 |
50% |
75% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
25% |
50% |
Genel i̇statistikler Liga Portugal 2
| Oyun (81) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
22% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
26% |
| Goller (196) |
| Maç başına gol |
2.42 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.27 |
| Maç başına deplasman gol |
1.15 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
75% |
| Deplasman takımı gol attı |
65% |
| Karşılıklı Gol Var |
48% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
49% |
| Üst 3.5 |
21% |
Torreense sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
FC Porto B
|
- |
Torreense
|
|
2026-11-26 |
Torreense
|
- |
Celtic
|
|
2026-11-30 |
Academica
|
- |
Torreense
|
|
2026-12-06 |
Torreense
|
- |
Sporting B
|
|
2026-12-10 |
Real Sociedad
|
- |
Torreense
|
|
2026-12-13 |
Felgueiras 1932
|
- |
Torreense
|
Uniao Leiria sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Uniao Leiria
|
- |
Sporting B
|
|
2026-11-28 |
Farense
|
- |
Uniao Leiria
|
|
2026-12-06 |
Uniao Leiria
|
- |
Chaves
|
|
2026-12-13 |
Feirense
|
- |
Uniao Leiria
|
|
2026-12-20 |
Uniao Leiria
|
- |
Felgueiras 1932
|
|
2026-12-27 |
Lusitania
|
- |
Uniao Leiria
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.10 |
3.25 |
3.25 |
| Olasılık |
21% |
44% |
35% |
|
X2 @ 1.70 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.33 |
1.70 |
| Olasılık |
38% |
62% |
|
X2 @ 1.70 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.00 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.80 |
2.00 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 2.5 @ 2.00 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.40 |
| Olasılık |
|
21% |
79% |
|
Alt 3.5 @ 1.40 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Hay @ 2.20 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!