K League 2 - Güney Kore
Pazar, 06.09.2026
11:00
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.53 |
3.75 |
5.00 |
1X |
|
|
|
1.14 |
2.25 |
| 41% |
32% |
27% |
1.14 |
|
|
|
60% |
40% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.73 |
2.08 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 69% |
31% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
31% |
69% |
Son 7 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-30 |
Chungnam Asan
|
2 - 1 |
Suwon
|
|
2025-09-27 |
Chungnam Asan
|
1 - 3 |
Suwon
|
|
2025-07-05 |
Chungnam Asan
|
2 - 3 |
Suwon
|
|
2025-03-15 |
Suwon
|
0 - 0 |
Chungnam Asan
|
|
2024-10-30 |
Suwon
|
2 - 1 |
Chungnam Asan
|
|
2024-05-21 |
Chungnam Asan
|
1 - 0 |
Suwon
|
|
2024-03-03 |
Suwon
|
2 - 1 |
Chungnam Asan
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
2 |
|
5 |
5 |
2 |
| 57% |
14% |
29% |
|
71% |
71% |
29% |
Suwon son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Gimpo
|
1 - 4 |
Suwon
|
|
2026-08-22 |
Cheonan City
|
0 - 1 |
Suwon
|
|
2026-08-15 |
Suwon
|
2 - 2 |
Suwon FC
|
|
2026-08-07 |
Suwon
|
1 - 0 |
Gimhae FC 2008
|
|
2026-08-01 |
Chungbuk Cheongju
|
2 - 2 |
Suwon
|
|
2026-07-25 |
Busan I'Park
|
1 - 4 |
Suwon
|
|
2026-07-19 |
Suwon
|
0 - 0 |
Paju Frontier
|
|
2026-07-11 |
Ansan Greeners
|
2 - 1 |
Suwon
|
|
2026-07-04 |
Suwon
|
1 - 0 |
Seongnam
|
|
2026-06-06 |
Hwaseong FC
|
1 - 2 |
Suwon
|
|
2026-05-30 |
Chungnam Asan
|
2 - 1 |
Suwon
|
|
2026-05-25 |
Suwon
|
3 - 2 |
Cheonan City
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
8 |
8 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
67% |
67% |
42% |
Chungnam Asan son 12 maçlar
|
2026-08-23 |
Chungnam Asan
|
2 - 1 |
Yongin FC
|
|
2026-08-19 |
Chungnam Asan
|
2 - 3 |
Daejeon Citizen
|
|
2026-08-16 |
Daegu
|
2 - 0 |
Chungnam Asan
|
|
2026-08-07 |
Chungnam Asan
|
1 - 1 |
Ansan Greeners
|
|
2026-08-01 |
Chungnam Asan
|
2 - 0 |
Seongnam
|
|
2026-07-25 |
Hwaseong FC
|
3 - 2 |
Chungnam Asan
|
|
2026-07-18 |
Jeonnam
|
1 - 0 |
Chungnam Asan
|
|
2026-07-15 |
Jeonnam
|
3 - 4 |
Chungnam Asan
|
|
2026-07-12 |
Chungnam Asan
|
1 - 1 |
Gyeongnam FC
|
|
2026-07-05 |
Gimpo
|
0 - 2 |
Chungnam Asan
|
|
2026-06-05 |
Busan I'Park
|
2 - 2 |
Chungnam Asan
|
|
2026-05-30 |
Chungnam Asan
|
2 - 1 |
Suwon
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
50% |
33% |
Puan Durumu K League 2
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Suwon |
23 |
14 |
5 |
4 |
36 |
20 |
+16 |
47 |
| 2 |
Suwon FC |
22 |
12 |
7 |
3 |
45 |
27 |
+18 |
43 |
| 3 |
Daegu |
23 |
12 |
6 |
5 |
44 |
32 |
+12 |
42 |
| 4 |
Seoul E-Land |
23 |
12 |
6 |
5 |
41 |
28 |
+13 |
42 |
| 5 |
Hwaseong FC |
23 |
11 |
6 |
6 |
36 |
24 |
+12 |
39 |
| 6 |
Busan I'Park |
23 |
11 |
5 |
7 |
39 |
32 |
+7 |
38 |
| 7 |
Chungnam Asan |
22 |
8 |
7 |
7 |
31 |
27 |
+4 |
31 |
| 8 |
Gimpo |
22 |
7 |
10 |
5 |
27 |
26 |
+1 |
31 |
| 9 |
Gyeongnam FC |
23 |
7 |
9 |
7 |
30 |
30 |
0 |
30 |
| 10 |
Seongnam |
22 |
6 |
9 |
7 |
24 |
26 |
-2 |
27 |
| 11 |
Yongin FC |
22 |
5 |
10 |
7 |
29 |
31 |
-2 |
25 |
| 12 |
Paju Frontier |
23 |
7 |
4 |
12 |
22 |
28 |
-6 |
25 |
| 13 |
Chungbuk Cheongju |
23 |
3 |
14 |
6 |
27 |
37 |
-10 |
23 |
| 14 |
Cheonan City |
23 |
4 |
9 |
10 |
27 |
32 |
-5 |
21 |
| 15 |
Jeonnam |
22 |
4 |
7 |
11 |
24 |
36 |
-12 |
19 |
| 16 |
Ansan Greeners |
23 |
5 |
4 |
14 |
24 |
44 |
-20 |
19 |
| 17 |
Gimhae FC 2008 |
22 |
2 |
6 |
14 |
17 |
43 |
-26 |
12 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Suwon |
|
| Chungnam Asan |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Suwon |
Chungnam Asan |
| 1 |
Suwon |
- |
|
| 2 |
Suwon FC |
2 - 2 |
|
| 3 |
Daegu |
0 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Seoul E-Land |
2 - 1 |
|
| 5 |
Hwaseong FC |
|
3 - 2 |
| 6 |
Busan I'Park |
3 - 2 |
2 - 2 |
| 7 |
Chungnam Asan |
|
- |
| 8 |
Gimpo |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 9 |
Gyeongnam FC |
|
|
| 10 |
Seongnam |
1 - 0 |
2 - 1 |
| 11 |
Yongin FC |
|
0 - 0 |
| 12 |
Paju Frontier |
0 - 0 |
|
| 13 |
Chungbuk Cheongju |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Cheonan City |
3 - 2 |
1 - 0 |
| 15 |
Jeonnam |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
Ansan Greeners |
|
1 - 3 |
| 17 |
Gimhae FC 2008 |
1 - 0 |
|
Takım istatistikleri
| |
Suwon |
Chungnam Asan |
| Galibiyet |
14 |
8 |
| Beraberlik |
5 |
7 |
| Mağlubiyet |
4 |
7 |
| Attığı gol |
36 |
31 |
| Yediği gol |
20 |
27 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.57 |
1.41 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.87 |
1.23 |
| Oyun attığı gol |
83% |
77% |
| Oyun yediği gol |
52% |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
48% |
59% |
| Üst 1.5 |
57% |
77% |
| Üst 2.5 |
52% |
50% |
| Üst 3.5 |
30% |
32% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
6 |
2 |
| Beraberlik |
4 |
3 |
| Mağlubiyet |
1 |
5 |
| Attığı gol |
14 |
10 |
| Yediği gol |
8 |
12 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.27 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.73 |
1.20 |
| Oyun attığı gol |
64% |
50% |
| Oyun yediği gol |
45% |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
36% |
40% |
| Üst 1.5 |
45% |
60% |
| Üst 2.5 |
36% |
40% |
| Üst 3.5 |
27% |
30% |
Genel i̇statistikler K League 2
| Oyun (192) |
| Ev sahibi galibiyet |
36% |
| Beraberlik |
32% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
71% |
| Goller (523) |
| Maç başına gol |
2.72 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.41 |
| Maç başına deplasman gol |
1.32 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
81% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
| Üst 1.5 |
74% |
| Üst 2.5 |
54% |
| Üst 3.5 |
33% |
Suwon sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Seoul E-Land
|
- |
Suwon
|
|
2026-10-11 |
Suwon
|
- |
Ansan Greeners
|
|
2026-10-18 |
Suwon
|
- |
Hwaseong FC
|
|
2026-10-25 |
Seongnam
|
- |
Suwon
|
|
2026-10-31 |
Daegu
|
- |
Suwon
|
|
2026-11-08 |
Suwon
|
- |
Yongin FC
|
Chungnam Asan sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Chungnam Asan
|
- |
Chungbuk Cheongju
|
|
2026-09-19 |
Chungnam Asan
|
- |
Cheonan City
|
|
2026-10-10 |
Gimhae FC 2008
|
- |
Chungnam Asan
|
|
2026-10-17 |
Gyeongnam FC
|
- |
Chungnam Asan
|
|
2026-10-25 |
Suwon FC
|
- |
Chungnam Asan
|
|
2026-10-31 |
Chungnam Asan
|
- |
Gimpo
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.53 |
3.75 |
5.00 |
| Olasılık |
41% |
32% |
27% |
|
1X @ 1.14 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.14 |
2.25 |
| Olasılık |
60% |
40% |
|
1X @ 1.14 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.00 |
| Olasılık |
|
69% |
31% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.73 |
2.08 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.73 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.40 |
| Olasılık |
|
31% |
69% |
|
Alt 3.5 @ 1.40 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.80 |
1.91 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Evt @ 1.80 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!