Erste Liga - Avusturya

Pazar, 18.10.2026
09:30
Sturm Graz II

Sturm Graz II

Kapfenberg

Kapfenberg

Enformasyon
Şehir
Ev sahibi: Graz
Deplasman: Kapfenberg
Mesafe: 43.7 km
Başlama Zamanı
Saat: 09:30 (10:30 yerel zaman)

Oranlar

1 X 2 T/O 1X X2
1.83 3.85 3.36 1 1.26 1.86
75% 14% 11% 1.83 86% 14%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.11 5.69 1.41 2.71 2.03 1.70
80% 20% 71% 29% 61% 39%

Son 8 doğrudan karşılaşmaları

2026-03-01 Kapfenberg 2 - 1 Sturm Graz II
2025-08-23 Sturm Graz II 1 - 2 Kapfenberg
2025-03-01 Kapfenberg 1 - 1 Sturm Graz II
2024-08-17 Sturm Graz II 1 - 2 Kapfenberg
2024-03-16 Kapfenberg 1 - 1 Sturm Graz II
2023-08-27 Sturm Graz II 3 - 3 Kapfenberg
2023-03-17 Kapfenberg 3 - 1 Sturm Graz II
2022-10-30 Sturm Graz II 0 - 1 Kapfenberg
G B M +1.5 +2.5 +3.5
0 3 5 7 5 2
0% 38% 62% 88% 62% 25%

Sturm Graz II son 12 maçlar

2026-10-10 Liefering 3 - 1 Sturm Graz II
2026-09-19 Sturm Graz II 2 - 2 Innsbruck
2026-09-12 Austria Salzburg 3 - 3 Sturm Graz II
2026-08-30 Sturm Graz II 5 - 2 Rapid Wien II
2026-08-22 SW Bregenz 3 - 1 Sturm Graz II
2026-08-15 Sturm Graz II 0 - 2 Admira
2026-08-08 Sturm Graz II 4 - 2 FAC Wien
2026-08-01 First Vienna 4 - 0 Sturm Graz II
2026-07-19 Sturm Graz II 1 - 2 Al-Hilal
2026-07-03 Sturm Graz II 1 - 2 Honved
2026-05-14 Sturm Graz II 1 - 2 Rapid Wien II
2026-05-08 Hertha Wels 2 - 0 Sturm Graz II
G B M +1.5 +2.5 +3.5
2 2 8 12 10 7
17% 17% 67% 100% 83% 58%

Kapfenberg son 12 maçlar

2026-10-09 Kapfenberg 0 - 1 Austria Wien II
2026-09-24 Hartberg 5 - 0 Kapfenberg
2026-09-18 Kapfenberg 3 - 4 Amstetten
2026-09-11 Admira 1 - 0 Kapfenberg
2026-09-04 Kapfenberg 0 - 1 Hertha Wels
2026-08-28 Kapfenberg 2 - 1 BW Linz
2026-08-21 Austria Salzburg 3 - 2 Kapfenberg
2026-08-15 Kapfenberg 0 - 1 Innsbruck
2026-08-08 SW Bregenz 3 - 2 Kapfenberg
2026-07-31 Kapfenberg 0 - 4 Liefering
2026-07-17 AC Wolfsberger 6 - 1 Kapfenberg
2026-07-11 Grazer AK 1 - 0 Kapfenberg
G B M +1.5 +2.5 +3.5
1 0 11 7 7 6
8% 0% 92% 58% 58% 50%

Puan Durumu Erste Liga

P Takım O G B M AG YG GF P
1 BW Linz 8 6 1 1 21 5 +16 19
2 First Vienna 8 6 1 1 17 8 +9 19
3 Austria Wien II 8 5 0 3 14 11 +3 15
4 Innsbruck 8 4 2 2 12 9 +3 14
5 FAC Wien 8 4 1 3 14 12 +2 13
6 Austria Salzburg 8 4 1 3 16 13 +3 13
7 Amstetten 8 3 4 1 15 12 +3 13
8 Liefering 8 4 1 3 17 16 +1 13
9 Admira 8 4 0 4 10 10 0 12
10 SW Bregenz 8 3 1 4 11 13 -2 10
11 St. Polten 8 3 0 5 7 9 -2 9
12 ASK Voitsberg 8 2 3 3 12 15 -3 9
13 Sturm Graz II 8 2 2 4 16 21 -5 8
14 Hertha Wels 8 2 1 5 9 17 -8 7
15 Rapid Wien II 8 2 0 6 8 19 -11 6
16 Kapfenberg 8 1 0 7 9 18 -9 3

Lig maçlarının kronolojisi

Sturm Graz II         
Kapfenberg         
Ev sahibi         
Deplasman         

Oyun ev sahibi/deplasman

P Takım Sturm Graz II Kapfenberg
1 BW Linz    
2 First Vienna    
3 Austria Wien II    
4 Innsbruck 2 - 2  
5 FAC Wien 4 - 2  
6 Austria Salzburg   3 - 2
7 Amstetten    
8 Liefering    
9 Admira 0 - 2 1 - 0
10 SW Bregenz   3 - 2
11 St. Polten    
12 ASK Voitsberg    
13 Sturm Graz II -  
14 Hertha Wels    
15 Rapid Wien II 5 - 2  
16 Kapfenberg   -

Takım istatistikleri

  Sturm Graz II Kapfenberg
Galibiyet 2 1
Beraberlik 2 0
Mağlubiyet 4 7
Attığı gol 16 9
Yediği gol 21 18
Maç başına ortalama attığı gol 2.00 1.12
Maç başına ortalama yediği gol 2.62 2.25
Oyun attığı gol 75% 50%
Oyun yediği gol 100% 100%
Karşılıklı Gol Var 75% 50%
Üst 1.5 100% 62%
Üst 2.5 88% 62%
Üst 3.5 88% 50%
  Ev sahibi Deplasman
Galibiyet 2 0
Beraberlik 1 0
Mağlubiyet 1 3
Attığı gol 11 4
Yediği gol 8 7
Maç başına ortalama attığı gol 2.75 1.33
Maç başına ortalama yediği gol 2.00 2.33
Oyun attığı gol 75% 67%
Oyun yediği gol 100% 100%
Karşılıklı Gol Var 75% 67%
Üst 1.5 100% 67%
Üst 2.5 75% 67%
Üst 3.5 75% 67%

Genel i̇statistikler Erste Liga

Oyun   (64)
Ev sahibi galibiyet 53%
Beraberlik 14%
Deplasman galibiyet 33%
Oynadığı maç 27%
Goller   (208)
Maç başına gol 3.25
Maç başına ev sahibi gol 1.91
Maç başına deplasman gol 1.34
Ev sahibi takımı gol attı 80%
Deplasman takımı gol attı 77%
Karşılıklı Gol Var 58%
Üst 1.5 80%
Üst 2.5 64%
Üst 3.5 47%

Sturm Graz II sonraki 6 maçlar

2026-10-23 Austria Wien II - Sturm Graz II
2026-10-31 Sturm Graz II - ASK Voitsberg
2026-11-07 Hertha Wels - Sturm Graz II
2026-11-21 Sturm Graz II - Amstetten
2026-11-28 BW Linz - Sturm Graz II
2026-12-04 St. Polten - Sturm Graz II

Kapfenberg sonraki 6 maçlar

2026-10-23 Kapfenberg - St. Polten
2026-10-31 FAC Wien - Kapfenberg
2026-11-06 ASK Voitsberg - Kapfenberg
2026-11-20 Kapfenberg - Hertha Wels
2026-11-28 Rapid Wien II - Kapfenberg
2026-12-04 Kapfenberg - First Vienna

Oranlar ve Olasılıklar

Standart 1X2 1 X 2
Oranlar 1.83 3.85 3.36
Olasılık 75% 14% 11%
1 @ 1.83
Çifte Şans 1X X2
Oranlar 1.26 1.86
Olasılık 86% 14%
1X @ 1.26
Üst/Alt 1.5 Üst Alt
Oranlar   1.11 5.69
Olasılık   80% 20%
Üst 1.5 @ 1.11
Üst/Alt 2.5 Üst Alt
Oranlar   1.41 2.71
Olasılık   71% 29%
Üst 2.5 @ 1.41
Üst/Alt 3.5 Üst Alt
Oranlar   2.03 1.70
Olasılık   61% 39%
Üst 3.5 @ 2.03
Karşılıklı Gol Var Evt Hay
Oranlar   1.40 2.68
Olasılık   60% 40%
Evt @ 1.40

*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!

Get it on Google Play