1. Divisjon - Norveç
Cumartesi, 05.09.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Strommen |
| Deplasman: |
Bryne |
| Mesafe: |
332.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Strømmen Stadyumu
|
| Kapasite: |
3 000 (1 800) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.00 |
3.40 |
2.05 |
2 |
|
|
|
1.67 |
1.33 |
| 29% |
12% |
59% |
2.05 |
|
|
|
32% |
68% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 81% |
19% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
42% |
58% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-16 |
Bryne
|
4 - 2 |
Strømmen
|
|
2021-11-27 |
Bryne
|
0 - 2 |
Strømmen
|
|
2021-05-25 |
Strømmen
|
0 - 2 |
Bryne
|
|
2016-07-03 |
Bryne
|
0 - 1 |
Strømmen
|
|
2016-05-29 |
Strømmen
|
2 - 2 |
Bryne
|
|
2015-08-13 |
Bryne
|
0 - 0 |
Strømmen
|
|
2015-04-30 |
Strømmen
|
2 - 2 |
Bryne
|
|
2014-08-17 |
Strømmen
|
0 - 3 |
Bryne
|
|
2014-06-01 |
Bryne
|
1 - 4 |
Strømmen
|
|
2013-07-28 |
Strømmen
|
2 - 0 |
Bryne
|
|
2013-05-09 |
Bryne
|
2 - 1 |
Strømmen
|
|
2012-09-23 |
Strømmen
|
1 - 1 |
Bryne
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
6 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
50% |
33% |
Strømmen son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Moss FK
|
1 - 2 |
Strømmen
|
|
2026-08-26 |
Strømmen
|
3 - 1 |
Raufoss
|
|
2026-08-16 |
Hodd
|
4 - 3 |
Strømmen
|
|
2026-08-09 |
Strømmen
|
1 - 4 |
Ranheim
|
|
2026-08-02 |
Kongsvinger
|
1 - 3 |
Strømmen
|
|
2026-07-26 |
Strømmen
|
0 - 0 |
Odds
|
|
2026-07-03 |
Raufoss
|
1 - 0 |
Strømmen
|
|
2026-06-27 |
Strømmen
|
3 - 2 |
Moss FK
|
|
2026-06-21 |
Strømmen
|
1 - 0 |
Stabaek
|
|
2026-06-14 |
Sandnes Ulf
|
2 - 0 |
Strømmen
|
|
2026-06-07 |
Ranheim
|
2 - 2 |
Strømmen
|
|
2026-05-31 |
Strømmen
|
2 - 3 |
Sogndal
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
8 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
67% |
58% |
Bryne son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Bryne
|
0 - 2 |
Haugesund
|
|
2026-08-22 |
Sandnes Ulf
|
0 - 1 |
Bryne
|
|
2026-08-15 |
Bryne
|
2 - 1 |
Moss FK
|
|
2026-08-09 |
Sogndal
|
0 - 2 |
Bryne
|
|
2026-08-01 |
Bryne
|
0 - 2 |
Strömsgodset
|
|
2026-07-25 |
Haugesund
|
1 - 2 |
Bryne
|
|
2026-07-04 |
Bryne
|
1 - 1 |
Sandnes Ulf
|
|
2026-06-27 |
Stabaek
|
2 - 0 |
Bryne
|
|
2026-06-21 |
Bryne
|
1 - 0 |
Åsane
|
|
2026-06-14 |
Lyn Oslo
|
0 - 3 |
Bryne
|
|
2026-05-31 |
Bryne
|
1 - 0 |
Hodd
|
|
2026-05-25 |
Strömsgodset
|
1 - 0 |
Bryne
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
8 |
3 |
0 |
| 58% |
8% |
33% |
|
67% |
25% |
0% |
Puan Durumu 1. Divisjon
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Haugesund |
20 |
14 |
1 |
5 |
62 |
36 |
+26 |
43 |
| 2 |
Kongsvinger |
20 |
13 |
4 |
3 |
53 |
32 |
+21 |
43 |
| 3 |
Stabaek |
20 |
13 |
3 |
4 |
53 |
23 |
+30 |
42 |
| 4 |
Strömsgodset |
20 |
12 |
5 |
3 |
53 |
29 |
+24 |
41 |
| 5 |
Hodd |
20 |
10 |
3 |
7 |
35 |
36 |
-1 |
33 |
| 6 |
Odds |
20 |
9 |
5 |
6 |
40 |
32 |
+8 |
32 |
| 7 |
Bryne |
20 |
9 |
2 |
9 |
26 |
29 |
-3 |
29 |
| 8 |
Egersunds |
20 |
8 |
3 |
9 |
33 |
37 |
-4 |
27 |
| 9 |
Lyn Oslo |
20 |
7 |
3 |
10 |
35 |
43 |
-8 |
24 |
| 10 |
Ranheim |
20 |
7 |
2 |
11 |
49 |
54 |
-5 |
23 |
| 11 |
Sandnes Ulf |
20 |
7 |
2 |
11 |
29 |
35 |
-6 |
23 |
| 12 |
Sogndal |
20 |
6 |
4 |
10 |
36 |
48 |
-12 |
22 |
| 13 |
Strømmen |
20 |
6 |
3 |
11 |
30 |
47 |
-17 |
21 |
| 14 |
Moss FK |
20 |
5 |
4 |
11 |
32 |
45 |
-13 |
19 |
| 15 |
Åsane |
20 |
5 |
3 |
12 |
30 |
44 |
-14 |
17 |
| 16 |
Raufoss |
20 |
5 |
1 |
14 |
23 |
49 |
-26 |
16 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Strømmen |
|
| Bryne |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Strømmen |
Bryne |
| 1 |
Haugesund |
0 - 7 |
1 - 2 |
| 2 |
Kongsvinger |
2 - 2 |
3 - 0 |
| 3 |
Stabaek |
1 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Strömsgodset |
|
1 - 0 |
| 5 |
Hodd |
1 - 2 |
|
| 6 |
Odds |
0 - 0 |
|
| 7 |
Bryne |
|
- |
| 8 |
Egersunds |
0 - 3 |
1 - 0 |
| 9 |
Lyn Oslo |
|
0 - 3 |
| 10 |
Ranheim |
1 - 4 |
|
| 11 |
Sandnes Ulf |
|
0 - 1 |
| 12 |
Sogndal |
2 - 3 |
0 - 2 |
| 13 |
Strømmen |
- |
|
| 14 |
Moss FK |
3 - 2 |
2 - 3 |
| 15 |
Åsane |
|
|
| 16 |
Raufoss |
3 - 1 |
3 - 0 |
Takım istatistikleri
| |
Strømmen |
Bryne |
| Galibiyet |
6 |
9 |
| Beraberlik |
3 |
2 |
| Mağlubiyet |
11 |
9 |
| Attığı gol |
30 |
26 |
| Yediği gol |
47 |
29 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
1.30 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.35 |
1.45 |
| Oyun attığı gol |
65% |
65% |
| Oyun yediği gol |
90% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
40% |
| Üst 1.5 |
80% |
75% |
| Üst 2.5 |
75% |
50% |
| Üst 3.5 |
55% |
20% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
5 |
| Beraberlik |
2 |
0 |
| Mağlubiyet |
5 |
5 |
| Attığı gol |
13 |
11 |
| Yediği gol |
24 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.30 |
1.10 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.40 |
1.30 |
| Oyun attığı gol |
70% |
50% |
| Oyun yediği gol |
80% |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
20% |
| Üst 1.5 |
80% |
70% |
| Üst 2.5 |
80% |
50% |
| Üst 3.5 |
60% |
10% |
Genel i̇statistikler 1. Divisjon
| Oyun (160) |
| Ev sahibi galibiyet |
51% |
| Beraberlik |
15% |
| Deplasman galibiyet |
34% |
| Oynadığı maç |
67% |
| Goller (619) |
| Maç başına gol |
3.87 |
| Maç başına ev sahibi gol |
2.13 |
| Maç başına deplasman gol |
1.74 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
84% |
| Deplasman takımı gol attı |
77% |
| Karşılıklı Gol Var |
63% |
| Üst 1.5 |
89% |
| Üst 2.5 |
74% |
| Üst 3.5 |
51% |
Strømmen sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Sogndal
|
- |
Strømmen
|
|
2026-09-20 |
Haugesund
|
- |
Strømmen
|
|
2026-10-03 |
Strømmen
|
- |
Sandnes Ulf
|
|
2026-10-11 |
Stabaek
|
- |
Strømmen
|
|
2026-10-14 |
Strømmen
|
- |
Åsane
|
|
2026-10-18 |
Odds
|
- |
Strømmen
|
Bryne sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Bryne
|
- |
Stabaek
|
|
2026-09-19 |
Åsane
|
- |
Bryne
|
|
2026-10-04 |
Bryne
|
- |
Lyn Oslo
|
|
2026-10-11 |
Odds
|
- |
Bryne
|
|
2026-10-14 |
Bryne
|
- |
Raufoss
|
|
2026-10-18 |
Ranheim
|
- |
Bryne
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.00 |
3.40 |
2.05 |
| Olasılık |
29% |
12% |
59% |
|
2 @ 2.05 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.67 |
1.33 |
| Olasılık |
32% |
68% |
|
X2 @ 1.33 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
81% |
19% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.70 |
2.10 |
| Olasılık |
|
66% |
34% |
|
Üst 2.5 @ 1.70 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
42% |
58% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Evt @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!