1. Divisjon - Norveç
Çarşamba, 14.10.2026
14:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Strommen |
| Deplasman: |
Asane |
| Mesafe: |
318.8 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Strømmen Stadyumu
|
| Kapasite: |
3 000 (1 800) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
14:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.79 |
3.75 |
3.55 |
1X |
|
|
|
1.23 |
1.86 |
| 46% |
25% |
29% |
1.23 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.40 |
|
|
|
1.43 |
2.60 |
|
|
|
2.14 |
1.62 |
| 87% |
13% |
|
|
|
73% |
27% |
|
|
|
50% |
50% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-19 |
Åsane
|
4 - 5 |
Strømmen
|
|
2021-08-28 |
Åsane
|
2 - 1 |
Strømmen
|
|
2021-06-18 |
Strømmen
|
1 - 0 |
Åsane
|
|
2020-12-07 |
Åsane
|
1 - 4 |
Strømmen
|
|
2020-07-20 |
Strømmen
|
0 - 3 |
Åsane
|
|
2018-11-04 |
Åsane
|
0 - 5 |
Strømmen
|
|
2018-04-08 |
Strømmen
|
3 - 0 |
Åsane
|
|
2017-09-17 |
Strømmen
|
2 - 2 |
Åsane
|
|
2017-05-28 |
Åsane
|
2 - 2 |
Strømmen
|
|
2016-10-02 |
Åsane
|
2 - 0 |
Strømmen
|
|
2016-04-24 |
Strømmen
|
0 - 0 |
Åsane
|
|
2015-08-02 |
Strømmen
|
1 - 0 |
Åsane
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
8 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
67% |
42% |
Strømmen son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Stabaek
|
2 - 2 |
Strømmen
|
|
2026-10-03 |
Strømmen
|
3 - 3 |
Sandnes Ulf
|
|
2026-09-20 |
Haugesund
|
4 - 2 |
Strømmen
|
|
2026-09-13 |
Sogndal
|
1 - 1 |
Strømmen
|
|
2026-09-08 |
Tromsdalen
|
9 - 1 |
Strømmen
|
|
2026-09-05 |
Strømmen
|
2 - 0 |
Bryne
|
|
2026-08-30 |
Moss FK
|
1 - 2 |
Strømmen
|
|
2026-08-26 |
Strømmen
|
3 - 1 |
Raufoss
|
|
2026-08-16 |
Hodd
|
4 - 3 |
Strømmen
|
|
2026-08-09 |
Strømmen
|
1 - 4 |
Ranheim
|
|
2026-08-02 |
Kongsvinger
|
1 - 3 |
Strømmen
|
|
2026-07-26 |
Strømmen
|
0 - 0 |
Odds
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
9 |
8 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
75% |
67% |
Åsane son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Åsane
|
2 - 1 |
Sogndal
|
|
2026-10-03 |
Strömsgodset
|
1 - 0 |
Åsane
|
|
2026-09-19 |
Åsane
|
0 - 4 |
Bryne
|
|
2026-09-16 |
IL Sandviken
|
2 - 2 |
Åsane
|
|
2026-09-13 |
Ranheim
|
2 - 2 |
Åsane
|
|
2026-09-05 |
Åsane
|
2 - 2 |
Hodd
|
|
2026-08-30 |
Egersunds
|
2 - 2 |
Åsane
|
|
2026-08-26 |
Åsane
|
1 - 2 |
Lyn Oslo
|
|
2026-08-16 |
Raufoss
|
1 - 2 |
Åsane
|
|
2026-08-09 |
Åsane
|
1 - 2 |
Kongsvinger
|
|
2026-08-02 |
Odds
|
4 - 1 |
Åsane
|
|
2026-07-26 |
Åsane
|
3 - 3 |
Egersunds
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
11 |
11 |
7 |
| 17% |
42% |
42% |
|
92% |
92% |
58% |
Puan Durumu 1. Divisjon
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Kongsvinger |
25 |
17 |
5 |
3 |
76 |
37 |
+39 |
56 |
| 2 |
Haugesund |
25 |
18 |
2 |
5 |
75 |
40 |
+35 |
56 |
| 3 |
Strömsgodset |
25 |
16 |
6 |
3 |
66 |
32 |
+34 |
54 |
| 4 |
Stabaek |
25 |
14 |
4 |
7 |
59 |
33 |
+26 |
46 |
| 5 |
Odds |
25 |
12 |
6 |
7 |
52 |
39 |
+13 |
42 |
| 6 |
Bryne |
25 |
12 |
2 |
11 |
34 |
33 |
+1 |
38 |
| 7 |
Hodd |
25 |
10 |
4 |
11 |
41 |
51 |
-10 |
34 |
| 8 |
Egersunds |
25 |
9 |
5 |
11 |
39 |
50 |
-11 |
32 |
| 9 |
Ranheim |
25 |
9 |
4 |
12 |
63 |
64 |
-1 |
31 |
| 10 |
Lyn Oslo |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
54 |
-14 |
28 |
| 11 |
Moss FK |
25 |
8 |
4 |
13 |
40 |
55 |
-15 |
28 |
| 12 |
Strømmen |
25 |
7 |
6 |
12 |
40 |
57 |
-17 |
27 |
| 13 |
Sandnes Ulf |
25 |
7 |
5 |
13 |
36 |
46 |
-10 |
26 |
| 14 |
Sogndal |
24 |
6 |
5 |
13 |
39 |
55 |
-16 |
23 |
| 15 |
Åsane |
25 |
6 |
5 |
14 |
36 |
54 |
-18 |
22 |
| 16 |
Raufoss |
24 |
6 |
1 |
17 |
27 |
63 |
-36 |
19 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Strømmen |
|
| Åsane |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Strømmen |
Åsane |
| 1 |
Kongsvinger |
2 - 2 |
3 - 1 |
| 2 |
Haugesund |
0 - 7 |
1 - 1 |
| 3 |
Strömsgodset |
|
1 - 0 |
| 4 |
Stabaek |
1 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Odds |
0 - 0 |
4 - 1 |
| 6 |
Bryne |
2 - 0 |
1 - 0 |
| 7 |
Hodd |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 8 |
Egersunds |
0 - 3 |
2 - 2 |
| 9 |
Ranheim |
1 - 4 |
2 - 2 |
| 10 |
Lyn Oslo |
|
6 - 2 |
| 11 |
Moss FK |
3 - 2 |
|
| 12 |
Strømmen |
- |
|
| 13 |
Sandnes Ulf |
3 - 3 |
|
| 14 |
Sogndal |
2 - 3 |
2 - 0 |
| 15 |
Åsane |
|
- |
| 16 |
Raufoss |
3 - 1 |
1 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
Strømmen |
Åsane |
| Galibiyet |
7 |
6 |
| Beraberlik |
6 |
5 |
| Mağlubiyet |
12 |
14 |
| Attığı gol |
40 |
36 |
| Yediği gol |
57 |
54 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.60 |
1.44 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.28 |
2.16 |
| Oyun attığı gol |
72% |
72% |
| Oyun yediği gol |
88% |
88% |
| Karşılıklı Gol Var |
64% |
60% |
| Üst 1.5 |
84% |
88% |
| Üst 2.5 |
72% |
76% |
| Üst 3.5 |
56% |
44% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
1 |
| Beraberlik |
3 |
3 |
| Mağlubiyet |
5 |
8 |
| Attığı gol |
18 |
11 |
| Yediği gol |
27 |
28 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
0.92 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.25 |
2.33 |
| Oyun attığı gol |
75% |
58% |
| Oyun yediği gol |
75% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
58% |
| Üst 1.5 |
83% |
75% |
| Üst 2.5 |
75% |
58% |
| Üst 3.5 |
58% |
50% |
Genel i̇statistikler 1. Divisjon
| Oyun (199) |
| Ev sahibi galibiyet |
50% |
| Beraberlik |
17% |
| Deplasman galibiyet |
33% |
| Oynadığı maç |
83% |
| Goller (763) |
| Maç başına gol |
3.83 |
| Maç başına ev sahibi gol |
2.13 |
| Maç başına deplasman gol |
1.70 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
85% |
| Deplasman takımı gol attı |
78% |
| Karşılıklı Gol Var |
65% |
| Üst 1.5 |
90% |
| Üst 2.5 |
72% |
| Üst 3.5 |
50% |
Strømmen sonraki 5 maçlar
|
2026-10-14 |
Strømmen
|
- |
Åsane
|
|
2026-10-18 |
Odds
|
- |
Strømmen
|
|
2026-10-25 |
Strømmen
|
- |
Strömsgodset
|
|
2026-11-01 |
Egersunds
|
- |
Strømmen
|
|
2026-11-08 |
Strømmen
|
- |
Lyn Oslo
|
Åsane sonraki 5 maçlar
|
2026-10-14 |
Strømmen
|
- |
Åsane
|
|
2026-10-18 |
Åsane
|
- |
Stabaek
|
|
2026-10-25 |
Moss FK
|
- |
Åsane
|
|
2026-11-01 |
Åsane
|
- |
Haugesund
|
|
2026-11-08 |
Sandnes Ulf
|
- |
Åsane
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.79 |
3.75 |
3.55 |
| Olasılık |
46% |
25% |
29% |
|
1X @ 1.23 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.23 |
1.86 |
| Olasılık |
61% |
39% |
|
1X @ 1.23 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.11 |
5.40 |
| Olasılık |
|
87% |
13% |
|
Üst 1.5 @ 1.11 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.43 |
2.60 |
| Olasılık |
|
73% |
27% |
|
Üst 2.5 @ 1.43 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.14 |
1.62 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Alt 3.5 @ 1.62 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.41 |
2.55 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Evt @ 1.41 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-12 00:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!