Pro League - Belçika
Cumartesi, 05.09.2026
19:45
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.20 |
3.20 |
12 |
|
|
|
1.36 |
1.67 |
| 37% |
31% |
32% |
1.36 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.00 |
1.36 |
| 95% |
5% |
|
|
|
82% |
18% |
|
|
|
47% |
53% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-03 |
Antwerp
|
0 - 5 |
St. Liege
|
|
2026-04-21 |
St. Liege
|
1 - 2 |
Antwerp
|
|
2026-03-15 |
Antwerp
|
1 - 1 |
St. Liege
|
|
2025-10-20 |
St. Liege
|
1 - 0 |
Antwerp
|
|
2025-03-16 |
St. Liege
|
0 - 0 |
Antwerp
|
|
2024-10-27 |
Antwerp
|
3 - 0 |
St. Liege
|
|
2024-01-31 |
St. Liege
|
0 - 1 |
Antwerp
|
|
2023-11-11 |
Antwerp
|
6 - 0 |
St. Liege
|
|
2023-01-22 |
Antwerp
|
4 - 1 |
St. Liege
|
|
2022-12-20 |
Antwerp
|
4 - 0 |
St. Liege
|
|
2022-10-16 |
St. Liege
|
3 - 0 |
Antwerp
|
|
2021-12-12 |
Antwerp
|
2 - 3 |
St. Liege
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
8 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
67% |
42% |
St. Liege son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Leuven
|
1 - 2 |
St. Liege
|
|
2026-08-21 |
St. Liege
|
2 - 0 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-08-16 |
KV Mechelen
|
3 - 3 |
St. Liege
|
|
2026-08-08 |
St. Liege
|
2 - 2 |
Cercle Brugge
|
|
2026-07-26 |
St. Liege
|
2 - 1 |
Seraing
|
|
2026-07-25 |
St. Liege
|
0 - 1 |
Juventus
|
|
2026-07-18 |
Dunkerque
|
2 - 0 |
St. Liege
|
|
2026-07-11 |
St. Liege
|
1 - 0 |
Francs Borains
|
|
2026-05-23 |
St. Liege
|
0 - 2 |
Charleroi
|
|
2026-05-19 |
Westerlo
|
1 - 2 |
St. Liege
|
|
2026-05-16 |
St. Liege
|
0 - 0 |
Genk
|
|
2026-05-08 |
St. Liege
|
2 - 1 |
Leuven
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
6 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
50% |
17% |
Antwerp son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Antwerp
|
1 - 4 |
St. Truiden
|
|
2026-08-22 |
Antwerp
|
4 - 4 |
Genk
|
|
2026-08-15 |
Kortrijk
|
0 - 3 |
Antwerp
|
|
2026-08-09 |
Antwerp
|
2 - 1 |
Beveren
|
|
2026-08-02 |
Leyton Orient
|
2 - 1 |
Antwerp
|
|
2026-08-01 |
Millwall
|
1 - 0 |
Antwerp
|
|
2026-07-25 |
Antwerp
|
1 - 1 |
Lierse K.
|
|
2026-07-24 |
Antwerp
|
3 - 0 |
Olympiakos
|
|
2026-07-11 |
Bochum
|
1 - 0 |
Antwerp
|
|
2026-07-04 |
PSV
|
1 - 1 |
Antwerp
|
|
2026-05-23 |
Antwerp
|
2 - 0 |
Westerlo
|
|
2026-05-19 |
Genk
|
0 - 0 |
Antwerp
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
6 |
2 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
50% |
17% |
Puan Durumu Pro League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Charleroi |
4 |
4 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
12 |
| 2 |
St. Gilloise |
4 |
3 |
1 |
0 |
11 |
1 |
+10 |
10 |
| 3 |
Club Brugge |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 4 |
Gent |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 5 |
Waregem |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
8 |
| 6 |
St. Liege |
4 |
2 |
2 |
0 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 7 |
Genk |
4 |
2 |
1 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
7 |
| 8 |
Lommel |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
7 |
| 9 |
Antwerp |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 10 |
St. Truiden |
4 |
1 |
2 |
1 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 11 |
Anderlecht |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 12 |
Beveren |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
| 13 |
Cercle Brugge |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
2 |
| 14 |
KV Mechelen |
4 |
0 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
2 |
| 15 |
RAAL La Louviere |
4 |
0 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
1 |
| 16 |
Westerlo |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
14 |
-9 |
1 |
| 17 |
Leuven |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
| 18 |
Kortrijk |
3 |
0 |
0 |
3 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| St. Liege |
|
| Antwerp |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
St. Liege |
Antwerp |
| 1 |
Charleroi |
|
|
| 2 |
St. Gilloise |
|
|
| 3 |
Club Brugge |
|
|
| 4 |
Gent |
|
|
| 5 |
Waregem |
|
|
| 6 |
St. Liege |
- |
|
| 7 |
Genk |
|
|
| 8 |
Lommel |
|
|
| 9 |
Antwerp |
|
- |
| 10 |
St. Truiden |
|
|
| 11 |
Anderlecht |
|
|
| 12 |
Beveren |
|
|
| 13 |
Cercle Brugge |
2 - 2 |
|
| 14 |
KV Mechelen |
|
|
| 15 |
RAAL La Louviere |
2 - 0 |
|
| 16 |
Westerlo |
|
|
| 17 |
Leuven |
|
|
| 18 |
Kortrijk |
|
0 - 3 |
Takım istatistikleri
| |
St. Liege |
Antwerp |
| Galibiyet |
2 |
2 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
9 |
10 |
| Yediği gol |
6 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.25 |
2.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
2.25 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
75% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
75% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
75% |
100% |
| Üst 3.5 |
50% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
4 |
3 |
| Yediği gol |
2 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
3.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
50% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
0% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
50% |
100% |
| Üst 3.5 |
50% |
0% |
Genel i̇statistikler Pro League
| Oyun (34) |
| Ev sahibi galibiyet |
47% |
| Beraberlik |
24% |
| Deplasman galibiyet |
29% |
| Oynadığı maç |
11% |
| Goller (113) |
| Maç başına gol |
3.32 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.82 |
| Maç başına deplasman gol |
1.50 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
82% |
| Deplasman takımı gol attı |
68% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
85% |
| Üst 2.5 |
74% |
| Üst 3.5 |
41% |
St. Liege sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Westerlo
|
- |
St. Liege
|
|
2026-09-18 |
Gent
|
- |
St. Liege
|
|
2026-10-10 |
St. Liege
|
- |
Charleroi
|
|
2026-10-24 |
Genk
|
- |
St. Liege
|
|
2026-10-31 |
St. Liege
|
- |
Kortrijk
|
|
2026-11-07 |
St. Liege
|
- |
Beveren
|
Antwerp sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Club Brugge
|
- |
Antwerp
|
|
2026-09-20 |
Antwerp
|
- |
St. Gilloise
|
|
2026-10-10 |
Westerlo
|
- |
Antwerp
|
|
2026-10-24 |
Antwerp
|
- |
Charleroi
|
|
2026-10-31 |
Cercle Brugge
|
- |
Antwerp
|
|
2026-11-07 |
Antwerp
|
- |
Lommel
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.15 |
3.20 |
3.20 |
| Olasılık |
37% |
31% |
32% |
|
12 @ 1.36 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.36 |
1.67 |
| Olasılık |
59% |
41% |
|
1X @ 1.36 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.00 |
| Olasılık |
|
95% |
5% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.80 |
2.00 |
| Olasılık |
|
82% |
18% |
|
Üst 2.5 @ 1.80 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.00 |
1.36 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Alt 3.5 @ 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
67% |
33% |
|
Evt @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!