Challenge Ligi - İsviçre
Cuma, 06.11.2026
18:30
Stade Nyonnais
Lausanne-Ouchy
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Nyon |
| Deplasman: |
Lozan |
| Mesafe: |
33.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:30 (19:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 6.16 |
4.56 |
1.39 |
2 |
|
|
|
2.64 |
1.08 |
| 12% |
39% |
49% |
1.39 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.12 |
5.24 |
|
|
|
1.46 |
2.50 |
|
|
|
2.21 |
1.58 |
| 88% |
12% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
33% |
67% |
Son 10 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-07-24 |
Lausanne-Ouchy
|
2 - 0 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-05-11 |
Stade Nyonnais
|
1 - 3 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2026-03-14 |
Lausanne-Ouchy
|
1 - 1 |
Stade Nyonnais
|
|
2025-11-01 |
Lausanne-Ouchy
|
3 - 3 |
Stade Nyonnais
|
|
2025-09-12 |
Stade Nyonnais
|
1 - 2 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2025-04-26 |
Lausanne-Ouchy
|
0 - 1 |
Stade Nyonnais
|
|
2025-02-21 |
Stade Nyonnais
|
3 - 0 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2024-11-08 |
Lausanne-Ouchy
|
6 - 2 |
Stade Nyonnais
|
|
2024-08-30 |
Stade Nyonnais
|
0 - 3 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2022-01-21 |
Lausanne-Ouchy
|
4 - 1 |
Stade Nyonnais
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 20% |
20% |
60% |
|
90% |
70% |
40% |
Stade Nyonnais son 12 maçlar
|
2026-10-30 |
Rapperswil
|
1 - 4 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-10-23 |
Winterthur
|
4 - 0 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-10-16 |
Stade Nyonnais
|
0 - 3 |
Basel
|
|
2026-10-09 |
Stade Nyonnais
|
2 - 1 |
Aarau
|
|
2026-09-18 |
Wil
|
5 - 0 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-09-11 |
Stade Nyonnais
|
1 - 3 |
Xamax
|
|
2026-09-06 |
Yverdon-Sport
|
4 - 1 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-09-01 |
Stade Nyonnais
|
2 - 2 |
Winterthur
|
|
2026-08-28 |
Kriens
|
3 - 0 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-08-21 |
Stade Nyonnais
|
0 - 0 |
Etoile Carouge
|
|
2026-08-07 |
Aarau
|
2 - 1 |
Stade Nyonnais
|
|
2026-07-31 |
Stade Nyonnais
|
1 - 2 |
Rapperswil
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
11 |
11 |
6 |
| 17% |
17% |
67% |
|
92% |
92% |
50% |
Lausanne-Ouchy son 12 maçlar
|
2026-10-30 |
Lausanne-Ouchy
|
3 - 2 |
Yverdon-Sport
|
|
2026-10-23 |
Lausanne-Ouchy
|
0 - 0 |
Xamax
|
|
2026-10-16 |
Lausanne-Ouchy
|
3 - 0 |
Etoile Carouge
|
|
2026-10-09 |
Rapperswil
|
0 - 3 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2026-10-02 |
Grenoble
|
0 - 0 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2026-09-24 |
Lausanne-Ouchy
|
4 - 2 |
Sion
|
|
2026-09-20 |
Yverdon-Sport
|
0 - 0 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2026-09-11 |
Lausanne-Ouchy
|
4 - 0 |
Wil
|
|
2026-09-04 |
Kriens
|
0 - 2 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2026-09-01 |
Lausanne-Ouchy
|
3 - 0 |
Etoile Carouge
|
|
2026-08-28 |
Winterthur
|
1 - 1 |
Lausanne-Ouchy
|
|
2026-08-21 |
Xamax
|
1 - 2 |
Lausanne-Ouchy
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
4 |
0 |
|
9 |
7 |
3 |
| 67% |
33% |
0% |
|
75% |
58% |
25% |
Puan Durumu Challenge Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Lausanne-Ouchy |
12 |
8 |
4 |
0 |
23 |
5 |
+18 |
28 |
| 2 |
Winterthur |
12 |
7 |
3 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
24 |
| 3 |
Yverdon-Sport |
12 |
6 |
4 |
2 |
23 |
14 |
+9 |
22 |
| 4 |
Kriens |
12 |
4 |
4 |
4 |
21 |
19 |
+2 |
16 |
| 5 |
Xamax |
12 |
5 |
1 |
6 |
16 |
20 |
-4 |
16 |
| 6 |
Aarau |
12 |
4 |
3 |
5 |
19 |
21 |
-2 |
15 |
| 7 |
Etoile Carouge |
12 |
3 |
4 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 8 |
Rapperswil |
12 |
3 |
2 |
7 |
18 |
25 |
-7 |
11 |
| 9 |
Wil |
12 |
2 |
5 |
5 |
18 |
27 |
-9 |
11 |
| 10 |
Stade Nyonnais |
12 |
2 |
2 |
8 |
12 |
29 |
-17 |
8 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Stade Nyonnais |
|
| Lausanne-Ouchy |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Stade Nyonnais |
Lausanne-Ouchy |
| 1 |
Lausanne-Ouchy |
|
- |
| 2 |
Winterthur |
2 - 2 |
1 - 1 |
| 3 |
Yverdon-Sport |
|
0 - 0 |
| 4 |
Kriens |
|
0 - 2 |
| 5 |
Xamax |
1 - 3 |
1 - 2 |
| 6 |
Aarau |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Etoile Carouge |
0 - 0 |
|
| 8 |
Rapperswil |
1 - 2 |
0 - 3 |
| 9 |
Wil |
|
|
| 10 |
Stade Nyonnais |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Stade Nyonnais |
Lausanne-Ouchy |
| Galibiyet |
2 |
8 |
| Beraberlik |
2 |
4 |
| Mağlubiyet |
8 |
0 |
| Attığı gol |
12 |
23 |
| Yediği gol |
29 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
1.92 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.42 |
0.42 |
| Oyun attığı gol |
58% |
83% |
| Oyun yediği gol |
92% |
33% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
33% |
| Üst 1.5 |
92% |
83% |
| Üst 2.5 |
83% |
42% |
| Üst 3.5 |
50% |
17% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
2 |
0 |
| Attığı gol |
6 |
9 |
| Yediği gol |
8 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.20 |
1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.60 |
0.50 |
| Oyun attığı gol |
80% |
83% |
| Oyun yediği gol |
80% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
80% |
50% |
| Üst 1.5 |
80% |
83% |
| Üst 2.5 |
80% |
33% |
| Üst 3.5 |
40% |
0% |
Genel i̇statistikler Challenge Ligi
| Oyun (60) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
33% |
| Goller (188) |
| Maç başına gol |
3.13 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.78 |
| Maç başına deplasman gol |
1.35 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
57% |
| Üst 1.5 |
92% |
| Üst 2.5 |
65% |
| Üst 3.5 |
35% |
Stade Nyonnais sonraki 5 maçlar
|
2026-11-20 |
Stade Nyonnais
|
- |
Wil
|
|
2026-11-28 |
Xamax
|
- |
Stade Nyonnais
|
|
2026-12-05 |
Stade Nyonnais
|
- |
Kriens
|
|
2026-12-11 |
Etoile Carouge
|
- |
Stade Nyonnais
|
|
2026-12-18 |
Stade Nyonnais
|
- |
Yverdon-Sport
|
Lausanne-Ouchy sonraki 5 maçlar
|
2026-11-20 |
Lausanne-Ouchy
|
- |
Kriens
|
|
2026-11-27 |
Etoile Carouge
|
- |
Lausanne-Ouchy
|
|
2026-12-05 |
Lausanne-Ouchy
|
- |
Winterthur
|
|
2026-12-11 |
Lausanne-Ouchy
|
- |
Aarau
|
|
2026-12-18 |
Wil
|
- |
Lausanne-Ouchy
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
6.16 |
4.56 |
1.39 |
| Olasılık |
12% |
39% |
49% |
|
2 @ 1.39 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.64 |
1.08 |
| Olasılık |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.08 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.12 |
5.24 |
| Olasılık |
|
88% |
12% |
|
Üst 1.5 @ 1.12 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.46 |
2.50 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.46 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.21 |
1.58 |
| Olasılık |
|
33% |
67% |
|
Alt 3.5 @ 1.58 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.64 |
2.09 |
| Olasılık |
|
49% |
51% |
|
Hay @ 2.09 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!