Primera División - Paraguay
Çarşamba, 04.11.2026
22:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Asuncion |
| Deplasman: |
Asuncion |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
22:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.70 |
3.10 |
2.35 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 25% |
38% |
37% |
1.40 |
|
|
|
40% |
60% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.00 |
|
|
|
2.15 |
1.67 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 73% |
27% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
16% |
84% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-08-30 |
Guarani As.
|
1 - 1 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-05-16 |
Guarani As.
|
1 - 0 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-03-15 |
Sp. Ameliano
|
0 - 0 |
Guarani As.
|
|
2025-10-12 |
Sp. Ameliano
|
1 - 1 |
Guarani As.
|
|
2025-07-31 |
Guarani As.
|
4 - 1 |
Sp. Ameliano
|
|
2025-05-18 |
Guarani As.
|
1 - 3 |
Sp. Ameliano
|
|
2025-03-10 |
Sp. Ameliano
|
2 - 0 |
Guarani As.
|
|
2024-10-12 |
Guarani As.
|
1 - 1 |
Sp. Ameliano
|
|
2024-10-02 |
Sp. Ameliano
|
1 - 1 |
Guarani As.
|
|
2024-08-07 |
Sp. Ameliano
|
2 - 2 |
Guarani As.
|
|
2024-05-03 |
Sp. Ameliano
|
0 - 3 |
Guarani As.
|
|
2024-02-10 |
Guarani As.
|
0 - 0 |
Sp. Ameliano
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
7 |
3 |
|
9 |
4 |
3 |
| 17% |
58% |
25% |
|
75% |
33% |
25% |
Sp. Ameliano son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Recoleta
|
3 - 0 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-10-25 |
Sp. Ameliano
|
2 - 3 |
Olimpia As.
|
|
2026-10-18 |
Cerro Porteno
|
2 - 2 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-10-12 |
2 de Mayo
|
1 - 0 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-10-06 |
Sp. Ameliano
|
1 - 2 |
Rubio Nu
|
|
2026-09-25 |
Nacional As.
|
1 - 1 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-09-19 |
Libertad
|
1 - 1 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-09-11 |
Sp. Ameliano
|
1 - 0 |
Sp. San Lorenzo
|
|
2026-09-06 |
Sp. Luqueno
|
1 - 2 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-09-02 |
Sp. Ameliano
|
0 - 3 |
Sp. Trinidense
|
|
2026-08-30 |
Guarani As.
|
1 - 1 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-08-22 |
Sp. Ameliano
|
3 - 1 |
Recoleta
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
10 |
7 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
83% |
58% |
25% |
Guarani As. son 12 maçlar
|
2026-10-30 |
Guarani As.
|
1 - 0 |
2 de Mayo
|
|
2026-10-23 |
Rubio Nu
|
0 - 2 |
Guarani As.
|
|
2026-10-17 |
Guarani As.
|
0 - 2 |
Nacional As.
|
|
2026-10-11 |
Libertad
|
2 - 2 |
Guarani As.
|
|
2026-10-03 |
Guarani As.
|
1 - 1 |
Sp. San Lorenzo
|
|
2026-09-25 |
Sp. Luqueno
|
0 - 1 |
Guarani As.
|
|
2026-09-18 |
Sp. Trinidense
|
0 - 1 |
Guarani As.
|
|
2026-09-12 |
Guarani As.
|
1 - 1 |
Cerro Porteno
|
|
2026-09-07 |
Guarani As.
|
2 - 0 |
Recoleta
|
|
2026-09-02 |
Olimpia As.
|
1 - 1 |
Guarani As.
|
|
2026-08-30 |
Guarani As.
|
1 - 1 |
Sp. Ameliano
|
|
2026-08-25 |
2 de Mayo
|
0 - 0 |
Guarani As.
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
6 |
1 |
|
8 |
1 |
1 |
| 42% |
50% |
8% |
|
67% |
8% |
8% |
Puan Durumu Primera División
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Olimpia As. |
17 |
11 |
3 |
3 |
30 |
12 |
+18 |
36 |
| 2 |
Nacional As. |
17 |
9 |
5 |
3 |
26 |
9 |
+17 |
32 |
| 3 |
Sp. Trinidense |
17 |
9 |
3 |
5 |
28 |
18 |
+10 |
30 |
| 4 |
Libertad |
17 |
9 |
3 |
5 |
25 |
19 |
+6 |
30 |
| 5 |
2 de Mayo |
17 |
8 |
5 |
4 |
18 |
18 |
0 |
29 |
| 6 |
Guarani As. |
17 |
7 |
7 |
3 |
19 |
14 |
+5 |
28 |
| 7 |
Cerro Porteno |
17 |
7 |
3 |
7 |
23 |
19 |
+4 |
24 |
| 8 |
Sp. Ameliano |
17 |
4 |
7 |
6 |
19 |
24 |
-5 |
19 |
| 9 |
Rubio Nu |
17 |
4 |
4 |
9 |
19 |
29 |
-10 |
16 |
| 10 |
Sp. Luqueno |
17 |
5 |
1 |
11 |
17 |
33 |
-16 |
16 |
| 11 |
Recoleta |
17 |
4 |
3 |
10 |
19 |
28 |
-9 |
15 |
| 12 |
Sp. San Lorenzo |
17 |
1 |
4 |
12 |
10 |
30 |
-20 |
7 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Sp. Ameliano |
|
| Guarani As. |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Sp. Ameliano |
Guarani As. |
| 1 |
Olimpia As. |
2 - 3 |
1 - 1 |
| 2 |
Nacional As. |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 3 |
Sp. Trinidense |
0 - 3 |
0 - 1 |
| 4 |
Libertad |
|
2 - 2 |
| 5 |
2 de Mayo |
1 - 1 |
0 - 0 |
| 6 |
Guarani As. |
|
- |
| 7 |
Cerro Porteno |
1 - 0 |
|
| 8 |
Sp. Ameliano |
- |
|
| 9 |
Rubio Nu |
1 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Sp. Luqueno |
|
0 - 1 |
| 11 |
Recoleta |
3 - 1 |
|
| 12 |
Sp. San Lorenzo |
1 - 0 |
0 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Sp. Ameliano |
Guarani As. |
| Galibiyet |
4 |
7 |
| Beraberlik |
7 |
7 |
| Mağlubiyet |
6 |
3 |
| Attığı gol |
19 |
19 |
| Yediği gol |
24 |
14 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.12 |
1.12 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.41 |
0.82 |
| Oyun attığı gol |
82% |
82% |
| Oyun yediği gol |
88% |
53% |
| Karşılıklı Gol Var |
71% |
47% |
| Üst 1.5 |
82% |
65% |
| Üst 2.5 |
47% |
24% |
| Üst 3.5 |
18% |
12% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
4 |
| Beraberlik |
2 |
4 |
| Mağlubiyet |
3 |
0 |
| Attığı gol |
10 |
8 |
| Yediği gol |
11 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.25 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.38 |
0.38 |
| Oyun attığı gol |
88% |
75% |
| Oyun yediği gol |
75% |
25% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
25% |
| Üst 1.5 |
75% |
38% |
| Üst 2.5 |
50% |
12% |
| Üst 3.5 |
25% |
12% |
Genel i̇statistikler Primera División
| Oyun (102) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
24% |
| Deplasman galibiyet |
36% |
| Oynadığı maç |
77% |
| Goller (253) |
| Maç başına gol |
2.48 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.27 |
| Maç başına deplasman gol |
1.21 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
76% |
| Deplasman takımı gol attı |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
51% |
| Üst 1.5 |
73% |
| Üst 2.5 |
49% |
| Üst 3.5 |
20% |
Sp. Ameliano sonraki 6 maçlar
|
2026-11-05 |
Recoleta
|
- |
Sp. Ameliano
|
|
2026-11-08 |
Sp. Ameliano
|
- |
Guarani As.
|
|
2026-11-15 |
Sp. Trinidense
|
- |
Sp. Ameliano
|
|
2026-11-18 |
Sp. Ameliano
|
- |
Sp. Luqueno
|
|
2026-11-25 |
Sp. San Lorenzo
|
- |
Sp. Ameliano
|
|
2026-11-29 |
Sp. Ameliano
|
- |
Libertad
|
Guarani As. sonraki 6 maçlar
|
2026-11-05 |
Guarani As.
|
- |
2 de Mayo
|
|
2026-11-08 |
Sp. Ameliano
|
- |
Guarani As.
|
|
2026-11-15 |
Guarani As.
|
- |
Olimpia As.
|
|
2026-11-18 |
Recoleta
|
- |
Guarani As.
|
|
2026-11-25 |
Cerro Porteno
|
- |
Guarani As.
|
|
2026-11-29 |
Guarani As.
|
- |
Sp. Trinidense
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.70 |
3.10 |
2.35 |
| Olasılık |
25% |
38% |
37% |
|
X2 @ 1.40 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.53 |
1.40 |
| Olasılık |
40% |
60% |
|
X2 @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.36 |
3.00 |
| Olasılık |
|
73% |
27% |
|
Üst 1.5 @ 1.36 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.15 |
1.67 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Alt 2.5 @ 1.67 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.75 |
1.25 |
| Olasılık |
|
16% |
84% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.83 |
1.83 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Evt @ 1.83 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!