NPFL - Nijerya
Cuma, 16.10.2026
18:00
Shooting Stars
Ranchers Bees
3 - 1
(2 - 1, 1 - 0)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Ibadan |
| Deplasman: |
Kaduna |
| Mesafe: |
519.2 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.43 |
3.52 |
7.70 |
1X |
|
|
|
1.05 |
2.53 |
| 43% |
26% |
31% |
1.05 |
|
|
|
58% |
42% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.43 |
2.56 |
|
|
|
2.31 |
1.51 |
|
|
|
4.27 |
1.16 |
| 65% |
35% |
|
|
|
47% |
53% |
|
|
|
29% |
71% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Shooting Stars son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Kun Khalifat
|
2 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-10-07 |
Shooting Stars
|
0 - 0 |
Kano Pillars
|
|
2026-10-04 |
Shooting Stars
|
0 - 0 |
Nasarawa United
|
|
2026-09-30 |
Enyimba
|
4 - 2 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-27 |
Warri Wolves
|
1 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-23 |
Shooting Stars
|
2 - 0 |
Katsina United
|
|
2026-09-20 |
Plateau United
|
3 - 1 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-13 |
Sfaxien
|
2 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-05 |
Shooting Stars
|
1 - 0 |
Sfaxien
|
|
2026-08-28 |
Shooting Stars
|
2 - 1 |
Inter Lagos
|
|
2026-05-24 |
Niger Tornadoes
|
1 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-05-10 |
Shooting Stars
|
1 - 0 |
Barau
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
6 |
3 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
50% |
25% |
17% |
Ranchers Bees son 8 maçlar
|
2026-10-10 |
Ranchers Bees
|
0 - 0 |
Niger Tornadoes
|
|
2026-10-04 |
Kwara United
|
2 - 1 |
Ranchers Bees
|
|
2026-09-28 |
Ranchers Bees
|
0 - 0 |
Rivers United
|
|
2026-09-23 |
Enugu Rangers
|
1 - 0 |
Ranchers Bees
|
|
2026-09-19 |
Ranchers Bees
|
2 - 1 |
Bendel Insurance
|
|
2026-09-13 |
Barau
|
3 - 1 |
Ranchers Bees
|
|
2026-09-07 |
Ranchers Bees
|
4 - 0 |
Abia Warriors
|
|
2026-08-30 |
Ikorodu City
|
3 - 1 |
Ranchers Bees
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
4 |
|
5 |
5 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
62% |
62% |
38% |
Puan Durumu NPFL
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Enugu Rangers |
8 |
5 |
2 |
1 |
14 |
9 |
+5 |
17 |
| 2 |
Rivers United |
8 |
4 |
4 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
16 |
| 3 |
Plateau United |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
14 |
| 4 |
Barau |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 5 |
Doma United |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
10 |
0 |
13 |
| 6 |
Ikorodu City |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 7 |
Bendel Insurance |
8 |
4 |
0 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 8 |
Sporting Lagos |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 9 |
Katsina United |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 10 |
Kano Pillars |
8 |
2 |
5 |
1 |
11 |
11 |
0 |
11 |
| 11 |
Nasarawa United |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 12 |
Kwara United |
8 |
3 |
1 |
4 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 13 |
Warri Wolves |
8 |
3 |
1 |
4 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 14 |
Niger Tornadoes |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
9 |
| 15 |
Abia Warriors |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
9 |
| 16 |
Ranchers Bees |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 17 |
Shooting Stars |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
8 |
| 18 |
Kun Khalifat |
8 |
2 |
2 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
8 |
| 19 |
Enyimba |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
7 |
| 20 |
Inter Lagos |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
5 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Shooting Stars |
|
| Ranchers Bees |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Shooting Stars |
Ranchers Bees |
| 1 |
Enugu Rangers |
|
1 - 0 |
| 2 |
Rivers United |
|
|
| 3 |
Plateau United |
|
|
| 4 |
Barau |
|
3 - 1 |
| 5 |
Doma United |
|
|
| 6 |
Ikorodu City |
|
3 - 1 |
| 7 |
Bendel Insurance |
|
|
| 8 |
Sporting Lagos |
|
|
| 9 |
Katsina United |
2 - 0 |
|
| 10 |
Kano Pillars |
0 - 0 |
|
| 11 |
Nasarawa United |
0 - 0 |
|
| 12 |
Kwara United |
|
2 - 1 |
| 13 |
Warri Wolves |
|
|
| 14 |
Niger Tornadoes |
|
|
| 15 |
Abia Warriors |
|
|
| 16 |
Ranchers Bees |
|
- |
| 17 |
Shooting Stars |
- |
|
| 18 |
Kun Khalifat |
|
|
| 19 |
Enyimba |
|
|
| 20 |
Inter Lagos |
2 - 1 |
|
Takım istatistikleri
| |
Shooting Stars |
Ranchers Bees |
| Galibiyet |
2 |
2 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
4 |
4 |
| Attığı gol |
7 |
9 |
| Yediği gol |
11 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.88 |
1.12 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.38 |
1.25 |
| Oyun attığı gol |
50% |
62% |
| Oyun yediği gol |
62% |
62% |
| Karşılıklı Gol Var |
38% |
50% |
| Üst 1.5 |
62% |
62% |
| Üst 2.5 |
38% |
62% |
| Üst 3.5 |
25% |
38% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
4 |
| Attığı gol |
4 |
3 |
| Yediği gol |
1 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
0.75 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.25 |
2.25 |
| Oyun attığı gol |
50% |
75% |
| Oyun yediği gol |
25% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
25% |
75% |
| Üst 1.5 |
50% |
75% |
| Üst 2.5 |
25% |
75% |
| Üst 3.5 |
0% |
50% |
Genel i̇statistikler NPFL
| Oyun (80) |
| Ev sahibi galibiyet |
62% |
| Beraberlik |
29% |
| Deplasman galibiyet |
9% |
| Oynadığı maç |
21% |
| Goller (193) |
| Maç başına gol |
2.41 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.70 |
| Maç başına deplasman gol |
0.71 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
51% |
| Karşılıklı Gol Var |
45% |
| Üst 1.5 |
70% |
| Üst 2.5 |
42% |
| Üst 3.5 |
26% |
Shooting Stars sonraki 6 maçlar
|
2026-10-18 |
Shooting Stars
|
- |
Ranchers Bees
|
|
2026-10-25 |
Ikorodu City
|
- |
Shooting Stars
|
|
2026-11-01 |
Shooting Stars
|
- |
Abia Warriors
|
|
2026-11-08 |
Barau
|
- |
Shooting Stars
|
|
2026-11-15 |
Shooting Stars
|
- |
Bendel Insurance
|
|
2026-11-22 |
Enugu Rangers
|
- |
Shooting Stars
|
Ranchers Bees sonraki 6 maçlar
|
2026-10-18 |
Shooting Stars
|
- |
Ranchers Bees
|
|
2026-10-25 |
Ranchers Bees
|
- |
Doma United
|
|
2026-11-01 |
Inter Lagos
|
- |
Ranchers Bees
|
|
2026-11-08 |
Ranchers Bees
|
- |
Enyimba
|
|
2026-11-15 |
Kano Pillars
|
- |
Ranchers Bees
|
|
2026-11-22 |
Ranchers Bees
|
- |
Plateau United
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.43 |
3.52 |
7.70 |
| Olasılık |
43% |
26% |
31% |
|
1X @ 1.05 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.05 |
2.53 |
| Olasılık |
58% |
42% |
|
1X @ 1.05 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.43 |
2.56 |
| Olasılık |
|
65% |
35% |
|
Üst 1.5 @ 1.43 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.31 |
1.51 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Alt 2.5 @ 1.51 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.27 |
1.16 |
| Olasılık |
|
29% |
71% |
|
Alt 3.5 @ 1.16 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.54 |
1.45 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Hay @ 1.45 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-16 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!