2. Liga - Çek Cumhuriyeti
Cumartesi, 05.09.2026
17:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Opava |
| Deplasman: |
Prag |
| Mesafe: |
249.3 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Městský stadion Opava
|
| Kapasite: |
7 758 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.20 |
2.50 |
X |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 34% |
32% |
34% |
3.20 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 86% |
14% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
46% |
54% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-06-25 |
Dukla Prag
|
4 - 2 |
Opava
|
|
2024-04-17 |
Dukla Prag
|
2 - 0 |
Opava
|
|
2024-02-25 |
Opava
|
2 - 0 |
Dukla Prag
|
|
2023-09-15 |
Opava
|
1 - 0 |
Dukla Prag
|
|
2022-11-12 |
Dukla Prag
|
1 - 1 |
Opava
|
|
2022-08-05 |
Opava
|
3 - 0 |
Dukla Prag
|
|
2022-03-25 |
Opava
|
2 - 0 |
Dukla Prag
|
|
2021-08-27 |
Dukla Prag
|
3 - 1 |
Opava
|
|
2019-05-11 |
Opava
|
3 - 2 |
Dukla Prag
|
|
2019-03-30 |
Opava
|
2 - 0 |
Dukla Prag
|
|
2018-10-21 |
Dukla Prag
|
1 - 0 |
Opava
|
|
2009-09-19 |
Opava
|
1 - 0 |
Dukla Prag
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
1 |
4 |
|
9 |
4 |
3 |
| 58% |
8% |
33% |
|
75% |
33% |
25% |
Opava son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Slavia Prague B
|
3 - 3 |
Opava
|
|
2026-08-21 |
Opava
|
2 - 2 |
Trinec
|
|
2026-08-15 |
Taborsko
|
3 - 0 |
Opava
|
|
2026-08-07 |
Opava
|
1 - 1 |
SK Kladno
|
|
2026-07-31 |
Pribram
|
1 - 0 |
Opava
|
|
2026-07-27 |
Opava
|
2 - 0 |
Karvina
|
|
2026-07-11 |
Opava
|
3 - 2 |
Polonia Bytom
|
|
2026-06-20 |
Zilina
|
1 - 1 |
Opava
|
|
2026-05-23 |
Opava
|
0 - 0 |
Pribram
|
|
2026-05-16 |
Taborsko
|
1 - 0 |
Opava
|
|
2026-05-11 |
Opava
|
0 - 2 |
Artis Brno
|
|
2026-05-06 |
Usti n. L.
|
2 - 1 |
Opava
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
9 |
5 |
3 |
| 17% |
42% |
42% |
|
75% |
42% |
25% |
Dukla Prag son 12 maçlar
|
2026-08-28 |
Dukla Prag
|
3 - 1 |
Jihlava
|
|
2026-08-21 |
Usti n. L.
|
3 - 1 |
Dukla Prag
|
|
2026-08-14 |
Dukla Prag
|
1 - 3 |
Slavia Prague B
|
|
2026-08-07 |
Dukla Prag
|
2 - 0 |
HS Kromeriz
|
|
2026-07-31 |
Taborsko
|
2 - 2 |
Dukla Prag
|
|
2026-07-24 |
Dukla Prag
|
2 - 0 |
Arsenal CL
|
|
2026-07-11 |
Dukla Prag
|
4 - 2 |
Sparta Prague B
|
|
2026-07-04 |
Liberec
|
2 - 2 |
Dukla Prag
|
|
2026-06-26 |
Mlada Boleslav
|
2 - 0 |
Dukla Prag
|
|
2026-06-20 |
Vlasim
|
2 - 3 |
Dukla Prag
|
|
2026-05-23 |
Dukla Prag
|
0 - 3 |
Ostrava
|
|
2026-05-16 |
Teplice
|
2 - 0 |
Dukla Prag
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
12 |
8 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
100% |
67% |
58% |
Puan Durumu 2. Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Usti n. L. |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
5 |
+6 |
14 |
| 2 |
Slavia Prague B |
6 |
3 |
3 |
0 |
16 |
10 |
+6 |
12 |
| 3 |
Karvina |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
12 |
| 4 |
Pribram |
6 |
3 |
3 |
0 |
11 |
8 |
+3 |
12 |
| 5 |
Taborsko |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
11 |
| 6 |
Dukla Prag |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
10 |
| 7 |
SK Kladno |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
8 |
| 8 |
Arsenal CL |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
12 |
-3 |
8 |
| 9 |
Banik Ostrava B |
6 |
2 |
1 |
3 |
11 |
8 |
+3 |
7 |
| 10 |
Jihlava |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 11 |
Vlasim |
6 |
1 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
6 |
| 12 |
Opava |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 13 |
Prostejov |
6 |
1 |
2 |
3 |
8 |
9 |
-1 |
5 |
| 14 |
Trinec |
6 |
0 |
4 |
2 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
| 15 |
HS Kromeriz |
6 |
1 |
1 |
4 |
3 |
13 |
-10 |
4 |
| 16 |
Zizkov |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
15 |
-12 |
3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Opava |
|
| Dukla Prag |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Opava |
Dukla Prag |
| 1 |
Usti n. L. |
|
3 - 1 |
| 2 |
Slavia Prague B |
|
|
| 3 |
Karvina |
2 - 0 |
|
| 4 |
Pribram |
|
|
| 5 |
Taborsko |
|
2 - 2 |
| 6 |
Dukla Prag |
|
- |
| 7 |
SK Kladno |
1 - 1 |
|
| 8 |
Arsenal CL |
|
|
| 9 |
Banik Ostrava B |
|
|
| 10 |
Jihlava |
|
|
| 11 |
Vlasim |
|
|
| 12 |
Opava |
- |
|
| 13 |
Prostejov |
|
|
| 14 |
Trinec |
2 - 2 |
|
| 15 |
HS Kromeriz |
|
|
| 16 |
Zizkov |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Opava |
Dukla Prag |
| Galibiyet |
1 |
3 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
8 |
11 |
| Yediği gol |
10 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.33 |
1.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.67 |
1.50 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
83% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
67% |
| Üst 1.5 |
83% |
100% |
| Üst 2.5 |
50% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
67% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
5 |
3 |
| Yediği gol |
3 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
2.50 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
67% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
33% |
100% |
| Üst 3.5 |
33% |
100% |
Genel i̇statistikler 2. Liga
| Oyun (48) |
| Ev sahibi galibiyet |
44% |
| Beraberlik |
31% |
| Deplasman galibiyet |
25% |
| Oynadığı maç |
20% |
| Goller (142) |
| Maç başına gol |
2.96 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.62 |
| Maç başına deplasman gol |
1.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
83% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
60% |
| Üst 3.5 |
40% |
Opava sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
HS Kromeriz
|
- |
Opava
|
|
2026-09-20 |
Opava
|
- |
Arsenal CL
|
|
2026-10-09 |
Usti n. L.
|
- |
Opava
|
|
2026-10-16 |
Opava
|
- |
Jihlava
|
|
2026-10-23 |
Opava
|
- |
Banik Ostrava B
|
|
2026-10-30 |
Prostejov
|
- |
Opava
|
Dukla Prag sonraki 6 maçlar
|
2026-09-11 |
Dukla Prag
|
- |
Vlasim
|
|
2026-09-18 |
Prostejov
|
- |
Dukla Prag
|
|
2026-10-09 |
Dukla Prag
|
- |
Banik Ostrava B
|
|
2026-10-16 |
Karvina
|
- |
Dukla Prag
|
|
2026-10-23 |
Dukla Prag
|
- |
SK Kladno
|
|
2026-11-01 |
Zizkov
|
- |
Dukla Prag
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.45 |
3.20 |
2.50 |
| Olasılık |
34% |
32% |
34% |
|
X @ 3.20 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.44 |
1.50 |
| Olasılık |
50% |
50% |
|
1X @ 1.44 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.29 |
3.50 |
| Olasılık |
|
86% |
14% |
|
Üst 1.5 @ 1.29 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.90 |
1.90 |
| Olasılık |
|
59% |
41% |
|
Üst 2.5 @ 1.90 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.25 |
1.33 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 3.5 @ 1.33 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.73 |
2.00 |
| Olasılık |
|
59% |
41% |
|
Evt @ 1.73 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!