La Liga - İspanya
Cuma, 06.11.2026
20:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Sevilla |
| Deplasman: |
Vitoria-Gasteiz |
| Mesafe: |
669.6 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Ramon Sanchez Pizjuan
|
| Kapasite: |
45 500 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Luis Garcia Plaza (Isp) |
| Deplasman: |
Quique Flores (Isp) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
20:00 (21:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.91 |
3.40 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.22 |
1.83 |
| 51% |
22% |
27% |
1.91 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.36 |
3.20 |
|
|
|
2.20 |
1.67 |
|
|
|
4.00 |
1.25 |
| 77% |
23% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-02-14 |
Sevilla
|
1 - 1 |
Alaves
|
|
2025-12-17 |
Alaves
|
1 - 0 |
Sevilla
|
|
2025-09-20 |
Alaves
|
1 - 2 |
Sevilla
|
|
2025-04-20 |
Sevilla
|
1 - 1 |
Alaves
|
|
2024-09-20 |
Alaves
|
2 - 1 |
Sevilla
|
|
2024-01-12 |
Sevilla
|
2 - 3 |
Alaves
|
|
2023-08-21 |
Alaves
|
4 - 3 |
Sevilla
|
|
2023-01-17 |
Alaves
|
0 - 1 |
Sevilla
|
|
2022-03-04 |
Alaves
|
0 - 0 |
Sevilla
|
|
2021-11-20 |
Sevilla
|
2 - 2 |
Alaves
|
|
2021-05-23 |
Sevilla
|
1 - 0 |
Alaves
|
|
2021-01-19 |
Alaves
|
1 - 2 |
Sevilla
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
6 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
50% |
25% |
Sevilla son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Getafe
|
3 - 1 |
Sevilla
|
|
2026-10-26 |
Sevilla
|
2 - 0 |
Osasuna
|
|
2026-10-18 |
Real Madrid
|
4 - 1 |
Sevilla
|
|
2026-10-12 |
Levante
|
3 - 3 |
Sevilla
|
|
2026-10-02 |
Sevilla
|
1 - 3 |
Aston Villa
|
|
2026-09-19 |
Sevilla
|
1 - 3 |
Barcelona
|
|
2026-09-16 |
La Coruna
|
0 - 1 |
Sevilla
|
|
2026-09-11 |
Sevilla
|
1 - 0 |
Valencia
|
|
2026-09-06 |
Espanyol
|
1 - 1 |
Sevilla
|
|
2026-08-29 |
Sevilla
|
1 - 3 |
Atl. Madrid
|
|
2026-08-22 |
Ath. Bilbao
|
1 - 3 |
Sevilla
|
|
2026-08-15 |
Sevilla
|
2 - 1 |
Vallecano
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
8 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
67% |
58% |
Alaves son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Barcelona
|
6 - 1 |
Alaves
|
|
2026-10-23 |
Alaves
|
1 - 1 |
Malaga
|
|
2026-10-18 |
Celta Vigo
|
2 - 1 |
Alaves
|
|
2026-10-10 |
Alaves
|
1 - 2 |
Atl. Madrid
|
|
2026-09-19 |
Ath. Bilbao
|
0 - 0 |
Alaves
|
|
2026-09-15 |
Alaves
|
0 - 1 |
Valencia
|
|
2026-09-12 |
Santander
|
2 - 1 |
Alaves
|
|
2026-09-06 |
Alaves
|
5 - 2 |
Osasuna
|
|
2026-08-28 |
Alaves
|
1 - 0 |
Villarreal
|
|
2026-08-20 |
Vallecano
|
1 - 1 |
Alaves
|
|
2026-08-15 |
Alaves
|
3 - 0 |
Getafe
|
|
2026-08-07 |
Santander
|
1 - 1 |
Alaves
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Puan Durumu La Liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Barcelona |
11 |
10 |
0 |
1 |
46 |
12 |
+34 |
30 |
| 2 |
Atl. Madrid |
11 |
9 |
1 |
1 |
22 |
8 |
+14 |
28 |
| 3 |
Real Madrid |
11 |
9 |
0 |
2 |
28 |
10 |
+18 |
27 |
| 4 |
Betis |
11 |
7 |
2 |
2 |
18 |
15 |
+3 |
23 |
| 5 |
Real Sociedad |
11 |
6 |
1 |
4 |
20 |
20 |
0 |
19 |
| 6 |
Sevilla |
11 |
5 |
2 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
17 |
| 7 |
Ath. Bilbao |
10 |
4 |
3 |
3 |
14 |
10 |
+4 |
15 |
| 8 |
La Coruna |
11 |
3 |
5 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
14 |
| 9 |
Villarreal |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
15 |
0 |
12 |
| 10 |
Celta Vigo |
11 |
2 |
6 |
3 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 11 |
Alaves |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 12 |
Vallecano |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 13 |
Getafe |
11 |
3 |
3 |
5 |
8 |
16 |
-8 |
12 |
| 14 |
Espanyol |
11 |
3 |
2 |
6 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 15 |
Osasuna |
11 |
3 |
2 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
11 |
| 16 |
Santander |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
29 |
-14 |
11 |
| 17 |
Elche |
11 |
2 |
4 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
10 |
| 18 |
Levante |
11 |
2 |
4 |
5 |
16 |
21 |
-5 |
10 |
| 19 |
Valencia |
11 |
2 |
3 |
6 |
8 |
17 |
-9 |
9 |
| 20 |
Malaga |
11 |
0 |
5 |
6 |
8 |
21 |
-13 |
5 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Sevilla |
|
| Alaves |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Sevilla |
Alaves |
| 1 |
Barcelona |
1 - 3 |
6 - 1 |
| 2 |
Atl. Madrid |
1 - 3 |
|
| 3 |
Real Madrid |
|
|
| 4 |
Betis |
|
|
| 5 |
Real Sociedad |
|
|
| 6 |
Sevilla |
- |
|
| 7 |
Ath. Bilbao |
|
0 - 0 |
| 8 |
La Coruna |
|
|
| 9 |
Villarreal |
|
|
| 10 |
Celta Vigo |
|
2 - 1 |
| 11 |
Alaves |
|
- |
| 12 |
Vallecano |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Getafe |
|
|
| 14 |
Espanyol |
|
|
| 15 |
Osasuna |
2 - 0 |
|
| 16 |
Santander |
|
2 - 1 |
| 17 |
Elche |
|
|
| 18 |
Levante |
|
|
| 19 |
Valencia |
1 - 0 |
|
| 20 |
Malaga |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Sevilla |
Alaves |
| Galibiyet |
5 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
4 |
5 |
| Attığı gol |
17 |
15 |
| Yediği gol |
19 |
17 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.55 |
1.36 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.73 |
1.55 |
| Oyun attığı gol |
100% |
82% |
| Oyun yediği gol |
73% |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
73% |
64% |
| Üst 1.5 |
82% |
73% |
| Üst 2.5 |
64% |
55% |
| Üst 3.5 |
55% |
18% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
2 |
| Mağlubiyet |
2 |
3 |
| Attığı gol |
7 |
4 |
| Yediği gol |
7 |
11 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.40 |
0.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.40 |
2.20 |
| Oyun attığı gol |
100% |
80% |
| Oyun yediği gol |
60% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
80% |
| Üst 1.5 |
80% |
80% |
| Üst 2.5 |
60% |
60% |
| Üst 3.5 |
40% |
20% |
Genel i̇statistikler La Liga
| Oyun (109) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
25% |
| Deplasman galibiyet |
29% |
| Oynadığı maç |
29% |
| Goller (328) |
| Maç başına gol |
3.01 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.71 |
| Maç başına deplasman gol |
1.30 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
79% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
58% |
| Üst 3.5 |
35% |
Sevilla sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Sevilla
|
- |
Betis
|
|
2026-11-29 |
Real Sociedad
|
- |
Sevilla
|
|
2026-12-06 |
Sevilla
|
- |
Malaga
|
|
2026-12-13 |
Elche
|
- |
Sevilla
|
|
2026-12-20 |
Sevilla
|
- |
Santander
|
|
2027-01-03 |
Villarreal
|
- |
Sevilla
|
Alaves sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Alaves
|
- |
La Coruna
|
|
2026-11-29 |
Real Madrid
|
- |
Alaves
|
|
2026-12-06 |
Alaves
|
- |
Espanyol
|
|
2026-12-13 |
Levante
|
- |
Alaves
|
|
2026-12-20 |
Alaves
|
- |
Elche
|
|
2027-01-03 |
Betis
|
- |
Alaves
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.91 |
3.40 |
4.00 |
| Olasılık |
51% |
22% |
27% |
|
1 @ 1.91 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.22 |
1.83 |
| Olasılık |
65% |
35% |
|
1X @ 1.22 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.36 |
3.20 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 1.5 @ 1.36 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.67 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Üst 2.5 @ 2.20 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.00 |
1.25 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.95 |
1.80 |
| Olasılık |
|
64% |
36% |
|
Evt @ 1.95 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-03 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!