Primera RFEF - Grup 2 - İspanya
Pazar, 18.10.2026
15:00
Sant Andreu
Juv. Torremolinos
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Barselona |
| Deplasman: |
Torremolinos |
| Mesafe: |
781.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Estadio Narcis Sala
|
| Kapasite: |
6 550 |
| Boyutlar: |
102 x 64 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.55 |
3.60 |
5.25 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.20 |
| 51% |
41% |
8% |
1.55 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.90 |
1.90 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 76% |
24% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
33% |
67% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Sant Andreu son 12 maçlar
|
2026-10-12 |
Hercules
|
1 - 0 |
Sant Andreu
|
|
2026-10-04 |
Sant Andreu
|
2 - 2 |
Antequera
|
|
2026-09-26 |
Gimnastic
|
1 - 2 |
Sant Andreu
|
|
2026-09-23 |
Sant Andreu
|
1 - 1 |
Real Madrid B
|
|
2026-09-12 |
Ibiza
|
2 - 0 |
Sant Andreu
|
|
2026-09-05 |
Sant Andreu
|
2 - 0 |
Aguilas
|
|
2026-08-29 |
Huesca
|
1 - 0 |
Sant Andreu
|
|
2026-08-15 |
Olot
|
0 - 0 |
Sant Andreu
|
|
2026-08-01 |
Espanyol B
|
1 - 1 |
Sant Andreu
|
|
2025-12-04 |
Sant Andreu
|
0 - 0 |
Celta Vigo
|
|
2025-10-29 |
Sant Andreu
|
1 - 1 |
Teruel
|
|
2025-08-30 |
Cornella
|
0 - 2 |
Sant Andreu
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
8 |
2 |
1 |
| 25% |
50% |
25% |
|
67% |
17% |
8% |
Juv. Torremolinos son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Juv. Torremolinos
|
2 - 2 |
Gimnastic
|
|
2026-10-03 |
Alcorcon
|
5 - 0 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-09-26 |
Juv. Torremolinos
|
1 - 2 |
Algeciras
|
|
2026-09-20 |
Hercules
|
1 - 0 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-09-13 |
Juv. Torremolinos
|
3 - 4 |
Zaragoza
|
|
2026-09-05 |
Real Madrid B
|
2 - 0 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-08-30 |
Atl. Madrid B
|
2 - 2 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-07-22 |
Juv. Torremolinos
|
1 - 0 |
Ceuta
|
|
2026-07-18 |
Granada
|
1 - 1 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-07-11 |
Sevilla
|
1 - 0 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-05-23 |
Antequera
|
3 - 1 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-05-16 |
Juv. Torremolinos
|
1 - 3 |
Murcia
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
3 |
8 |
|
9 |
7 |
6 |
| 8% |
25% |
67% |
|
75% |
58% |
50% |
Puan Durumu Primera RFEF - Grup 2
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Zaragoza |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
16 |
| 2 |
Murcia |
7 |
5 |
0 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
15 |
| 3 |
Villarreal B |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
9 |
+6 |
14 |
| 4 |
Hercules |
7 |
4 |
1 |
2 |
6 |
5 |
+1 |
13 |
| 5 |
Alcorcon |
7 |
3 |
3 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
12 |
| 6 |
Cartagena |
7 |
3 |
3 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 7 |
Real Jaen |
7 |
3 |
3 |
1 |
11 |
8 |
+3 |
12 |
| 8 |
Antequera |
7 |
2 |
4 |
1 |
11 |
9 |
+2 |
10 |
| 9 |
Huesca |
7 |
2 |
4 |
1 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 10 |
Ibiza |
7 |
3 |
1 |
3 |
9 |
9 |
0 |
10 |
| 11 |
Atl. Madrid B |
7 |
2 |
3 |
2 |
15 |
12 |
+3 |
9 |
| 12 |
Real Madrid B |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
9 |
| 13 |
Sant Andreu |
7 |
2 |
2 |
3 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 14 |
Gimnastic |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 15 |
Algeciras |
7 |
2 |
1 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
7 |
| 16 |
CE Europa |
7 |
2 |
1 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 17 |
Aguilas |
7 |
1 |
3 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 18 |
Teruel |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
5 |
| 19 |
Rayo Majadahonda |
7 |
1 |
1 |
5 |
5 |
8 |
-3 |
4 |
| 20 |
Juv. Torremolinos |
7 |
0 |
2 |
5 |
8 |
18 |
-10 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Sant Andreu |
|
| Juv. Torremolinos |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Sant Andreu |
Juv. Torremolinos |
| 1 |
Zaragoza |
|
|
| 2 |
Murcia |
|
|
| 3 |
Villarreal B |
|
|
| 4 |
Hercules |
|
1 - 0 |
| 5 |
Alcorcon |
|
5 - 0 |
| 6 |
Cartagena |
|
|
| 7 |
Real Jaen |
|
|
| 8 |
Antequera |
2 - 2 |
|
| 9 |
Huesca |
|
|
| 10 |
Ibiza |
|
|
| 11 |
Atl. Madrid B |
|
2 - 2 |
| 12 |
Real Madrid B |
1 - 1 |
2 - 0 |
| 13 |
Sant Andreu |
- |
|
| 14 |
Gimnastic |
|
|
| 15 |
Algeciras |
|
|
| 16 |
CE Europa |
|
|
| 17 |
Aguilas |
2 - 0 |
|
| 18 |
Teruel |
|
|
| 19 |
Rayo Majadahonda |
|
|
| 20 |
Juv. Torremolinos |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Sant Andreu |
Juv. Torremolinos |
| Galibiyet |
2 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
3 |
5 |
| Attığı gol |
7 |
8 |
| Yediği gol |
8 |
18 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
1.14 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.14 |
2.57 |
| Oyun attığı gol |
57% |
57% |
| Oyun yediği gol |
86% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
43% |
57% |
| Üst 1.5 |
71% |
86% |
| Üst 2.5 |
29% |
71% |
| Üst 3.5 |
14% |
57% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
3 |
| Attığı gol |
5 |
2 |
| Yediği gol |
3 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
2.50 |
| Oyun attığı gol |
100% |
25% |
| Oyun yediği gol |
67% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
25% |
| Üst 1.5 |
100% |
75% |
| Üst 2.5 |
33% |
50% |
| Üst 3.5 |
33% |
50% |
Genel i̇statistikler Primera RFEF - Grup 2
| Oyun (70) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
30% |
| Deplasman galibiyet |
24% |
| Oynadığı maç |
18% |
| Goller (188) |
| Maç başına gol |
2.69 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.57 |
| Maç başına deplasman gol |
1.11 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
81% |
| Deplasman takımı gol attı |
63% |
| Karşılıklı Gol Var |
51% |
| Üst 1.5 |
73% |
| Üst 2.5 |
50% |
| Üst 3.5 |
30% |
Sant Andreu sonraki 6 maçlar
|
2026-10-18 |
Sant Andreu
|
- |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-10-25 |
Rayo Majadahonda
|
- |
Sant Andreu
|
|
2026-11-01 |
Sant Andreu
|
- |
Teruel
|
|
2026-11-08 |
Cartagena
|
- |
Sant Andreu
|
|
2026-11-15 |
CE Europa
|
- |
Sant Andreu
|
|
2026-11-22 |
Sant Andreu
|
- |
Atl. Madrid B
|
Juv. Torremolinos sonraki 6 maçlar
|
2026-10-18 |
Sant Andreu
|
- |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-10-25 |
Juv. Torremolinos
|
- |
Murcia
|
|
2026-11-01 |
Juv. Torremolinos
|
- |
Aguilas
|
|
2026-11-08 |
Villarreal B
|
- |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-11-15 |
Juv. Torremolinos
|
- |
Huesca
|
|
2026-11-22 |
Antequera
|
- |
Juv. Torremolinos
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.55 |
3.60 |
5.25 |
| Olasılık |
51% |
41% |
8% |
|
1 @ 1.55 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.11 |
2.20 |
| Olasılık |
85% |
15% |
|
1X @ 1.11 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.29 |
3.50 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.29 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.90 |
1.90 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Üst 2.5 @ 1.90 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.25 |
1.33 |
| Olasılık |
|
33% |
67% |
|
Alt 3.5 @ 1.33 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.91 |
1.80 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Hay @ 1.80 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!