Primera RFEF - Grup 2 - İspanya
Cumartesi, 05.09.2026
20:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Zaragoza |
| Deplasman: |
Antequera |
| Mesafe: |
605.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
La Romareda
|
| Kapasite: |
34 596 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
20:00 (21:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.25 |
4.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
1.83 |
| 40% |
32% |
28% |
1.80 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.30 |
3.40 |
|
|
|
2.03 |
1.78 |
|
|
|
3.50 |
1.29 |
| 93% |
7% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
46% |
54% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Zaragoza son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Gimnastic
|
2 - 0 |
Zaragoza
|
|
2026-08-22 |
Numancia
|
2 - 1 |
Zaragoza
|
|
2026-08-21 |
Zaragoza
|
3 - 1 |
Ath. Bilbao
|
|
2026-08-14 |
UD Logrones
|
1 - 2 |
Zaragoza
|
|
2026-08-06 |
Zaragoza
|
0 - 1 |
FC Andorra
|
|
2026-05-31 |
Zaragoza
|
0 - 2 |
Malaga
|
|
2026-05-24 |
Las Palmas
|
1 - 1 |
Zaragoza
|
|
2026-05-17 |
Zaragoza
|
1 - 3 |
Gijon
|
|
2026-05-09 |
Valladolid
|
2 - 0 |
Zaragoza
|
|
2026-05-01 |
Zaragoza
|
0 - 1 |
Granada
|
|
2026-04-26 |
Huesca
|
1 - 0 |
Zaragoza
|
|
2026-04-18 |
Zaragoza
|
2 - 2 |
Ceuta
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
9 |
5 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
75% |
42% |
25% |
Antequera son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Antequera
|
3 - 2 |
Ibiza
|
|
2026-05-23 |
Antequera
|
3 - 1 |
Juv. Torremolinos
|
|
2026-05-16 |
Sabadell
|
0 - 1 |
Antequera
|
|
2026-05-10 |
Antequera
|
1 - 0 |
Teruel
|
|
2026-05-02 |
Betis B
|
1 - 0 |
Antequera
|
|
2026-04-25 |
Antequera
|
2 - 1 |
Eldense
|
|
2026-04-17 |
Murcia
|
2 - 3 |
Antequera
|
|
2026-04-11 |
Cartagena
|
1 - 0 |
Antequera
|
|
2026-04-04 |
Antequera
|
2 - 3 |
Tarazona
|
|
2026-03-29 |
Atl. Madrid B
|
3 - 2 |
Antequera
|
|
2026-03-21 |
Antequera
|
0 - 1 |
Villarreal B
|
|
2026-03-15 |
Sevilla B
|
1 - 1 |
Antequera
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
7 |
6 |
5 |
| 50% |
8% |
42% |
|
58% |
50% |
42% |
Puan Durumu Primera RFEF - Grup 2
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Real Jaen |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Cartagena |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Gimnastic |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Antequera |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
Villarreal B |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Murcia |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Huesca |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Aguilas |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Alcorcon |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Atl. Madrid B |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Juv. Torremolinos |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 12 |
Real Madrid B |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Teruel |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Ibiza |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 15 |
Hercules |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 15 |
Rayo Majadahonda |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 17 |
Sant Andreu |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 18 |
Algeciras |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 19 |
Zaragoza |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
CE Europa |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Zaragoza |
|
| Antequera |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Takım istatistikleri
| |
Zaragoza |
Antequera |
| Galibiyet |
0 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
0 |
3 |
| Yediği gol |
2 |
2 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
3.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
0% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
0 |
0 |
| Yediği gol |
0 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
0% |
| Oyun yediği gol |
0% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
0% |
| Üst 1.5 |
0% |
0% |
| Üst 2.5 |
0% |
0% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Primera RFEF - Grup 2
| Oyun (10) |
| Ev sahibi galibiyet |
30% |
| Beraberlik |
30% |
| Deplasman galibiyet |
40% |
| Oynadığı maç |
3% |
| Goller (29) |
| Maç başına gol |
2.90 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.30 |
| Maç başına deplasman gol |
1.60 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
70% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
70% |
| Üst 3.5 |
40% |
Zaragoza sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Juv. Torremolinos
|
- |
Zaragoza
|
|
2026-09-20 |
Zaragoza
|
- |
Cartagena
|
|
2026-09-27 |
Ibiza
|
- |
Zaragoza
|
|
2026-10-04 |
Zaragoza
|
- |
Teruel
|
|
2026-10-11 |
Atl. Madrid B
|
- |
Zaragoza
|
|
2026-10-18 |
Murcia
|
- |
Zaragoza
|
Antequera sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Antequera
|
- |
Alcorcon
|
|
2026-09-20 |
Villarreal B
|
- |
Antequera
|
|
2026-09-27 |
Antequera
|
- |
Real Jaen
|
|
2026-10-04 |
Sant Andreu
|
- |
Antequera
|
|
2026-10-11 |
Antequera
|
- |
Cartagena
|
|
2026-10-18 |
Real Madrid B
|
- |
Antequera
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.80 |
3.25 |
4.00 |
| Olasılık |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.80 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.17 |
1.83 |
| Olasılık |
68% |
32% |
|
1X @ 1.17 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.30 |
3.40 |
| Olasılık |
|
93% |
7% |
|
Üst 1.5 @ 1.30 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.03 |
1.78 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Üst 2.5 @ 2.03 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.50 |
1.29 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 3.5 @ 1.29 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.83 |
1.83 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Evt @ 1.83 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!