Serie C - Grup B - İtalya
Pazar, 18.10.2026
13:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Ravenna |
| Deplasman: |
La Spezia |
| Mesafe: |
190.7 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:30 (14:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.63 |
3.08 |
2.40 |
12 |
|
|
|
1.47 |
1.41 |
| 41% |
14% |
45% |
1.30 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.32 |
3.04 |
|
|
|
2.01 |
1.69 |
|
|
|
3.53 |
1.24 |
| 77% |
23% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
18% |
82% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Ravenna son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Ravenna
|
3 - 1 |
Campobasso
|
|
2026-10-04 |
Pianese
|
2 - 1 |
Ravenna
|
|
2026-09-27 |
Ravenna
|
2 - 0 |
Gubbio
|
|
2026-09-20 |
Atalanta U23
|
0 - 2 |
Ravenna
|
|
2026-09-16 |
Ostia Mare Lido
|
0 - 1 |
Ravenna
|
|
2026-09-13 |
Ravenna
|
3 - 0 |
Perugia
|
|
2026-09-06 |
Pescara
|
0 - 0 |
Ravenna
|
|
2026-09-01 |
Ravenna
|
2 - 1 |
Forli
|
|
2026-08-29 |
Ravenna
|
3 - 1 |
Latina
|
|
2026-08-24 |
Reggiana 1919
|
1 - 1 |
Ravenna
|
|
2026-08-09 |
Benevento
|
5 - 3 |
Ravenna
|
|
2026-05-20 |
Ravenna
|
0 - 2 |
Salernitana
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
10 |
6 |
3 |
| 58% |
17% |
25% |
|
83% |
50% |
25% |
Spezia son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Spezia
|
2 - 0 |
Gubbio
|
|
2026-10-04 |
Reggiana 1919
|
0 - 1 |
Spezia
|
|
2026-09-27 |
Pescara
|
1 - 2 |
Spezia
|
|
2026-09-21 |
Spezia
|
3 - 1 |
Vis Pesaro 1898
|
|
2026-09-16 |
Perugia
|
0 - 3 |
Spezia
|
|
2026-09-12 |
Spezia
|
2 - 0 |
Livorno
|
|
2026-09-06 |
Sambenedettese
|
1 - 2 |
Spezia
|
|
2026-09-02 |
Spezia
|
3 - 0 |
Vado
|
|
2026-08-29 |
Spezia
|
1 - 0 |
Campobasso
|
|
2026-08-23 |
Grosseto
|
1 - 1 |
Spezia
|
|
2026-08-16 |
Spezia
|
4 - 1 |
Torres
|
|
2026-05-08 |
Pescara
|
1 - 1 |
Spezia
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
2 |
0 |
|
10 |
6 |
2 |
| 83% |
17% |
0% |
|
83% |
50% |
17% |
Puan Durumu Serie C - Grup B
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Spezia |
9 |
8 |
1 |
0 |
17 |
4 |
+13 |
25 |
| 2 |
Ravenna |
9 |
6 |
2 |
1 |
16 |
5 |
+11 |
20 |
| 3 |
Grosseto |
9 |
5 |
3 |
1 |
17 |
9 |
+8 |
18 |
| 4 |
Livorno |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 4 |
Torres |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 6 |
Reggiana 1919 |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
7 |
+5 |
14 |
| 7 |
Guidonia |
9 |
3 |
4 |
2 |
11 |
8 |
+3 |
13 |
| 8 |
Perugia |
9 |
4 |
1 |
4 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
| 9 |
Campobasso |
9 |
3 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
12 |
| 10 |
Pescara |
9 |
3 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 11 |
Forli |
9 |
2 |
5 |
2 |
14 |
13 |
+1 |
11 |
| 12 |
Vado |
9 |
3 |
2 |
4 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 13 |
Latina |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
10 |
| 14 |
Ostia Mare Lido |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
9 |
| 15 |
Atalanta U23 |
8 |
3 |
0 |
5 |
8 |
13 |
-5 |
9 |
| 16 |
Pianese |
9 |
1 |
4 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
7 |
| 17 |
Pineto |
8 |
1 |
4 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 18 |
Gubbio |
9 |
2 |
1 |
6 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 19 |
Sambenedettese |
9 |
1 |
3 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
6 |
| 20 |
Vis Pesaro 1898 |
8 |
1 |
1 |
6 |
10 |
19 |
-9 |
4 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Ravenna |
|
| Spezia |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Ravenna |
Spezia |
| 1 |
Spezia |
|
- |
| 2 |
Ravenna |
- |
|
| 3 |
Grosseto |
|
1 - 1 |
| 4 |
Livorno |
|
|
| 4 |
Torres |
|
|
| 6 |
Reggiana 1919 |
|
0 - 1 |
| 7 |
Guidonia |
|
|
| 8 |
Perugia |
3 - 0 |
0 - 3 |
| 9 |
Campobasso |
3 - 1 |
|
| 10 |
Pescara |
|
1 - 2 |
| 11 |
Forli |
|
|
| 12 |
Vado |
|
|
| 13 |
Latina |
3 - 1 |
|
| 14 |
Ostia Mare Lido |
|
|
| 15 |
Atalanta U23 |
|
|
| 16 |
Pianese |
|
|
| 17 |
Pineto |
|
|
| 18 |
Gubbio |
2 - 0 |
|
| 19 |
Sambenedettese |
|
1 - 2 |
| 20 |
Vis Pesaro 1898 |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Ravenna |
Spezia |
| Galibiyet |
6 |
8 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
16 |
17 |
| Yediği gol |
5 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.78 |
1.89 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.56 |
0.44 |
| Oyun attığı gol |
89% |
100% |
| Oyun yediği gol |
44% |
44% |
| Karşılıklı Gol Var |
44% |
44% |
| Üst 1.5 |
78% |
78% |
| Üst 2.5 |
44% |
44% |
| Üst 3.5 |
22% |
11% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
4 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
11 |
9 |
| Yediği gol |
2 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.75 |
1.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
0.60 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
50% |
60% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
60% |
| Üst 1.5 |
100% |
80% |
| Üst 2.5 |
75% |
60% |
| Üst 3.5 |
50% |
0% |
Genel i̇statistikler Serie C - Grup B
| Oyun (88) |
| Ev sahibi galibiyet |
45% |
| Beraberlik |
30% |
| Deplasman galibiyet |
25% |
| Oynadığı maç |
23% |
| Goller (220) |
| Maç başına gol |
2.50 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.40 |
| Maç başına deplasman gol |
1.10 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
81% |
| Deplasman takımı gol attı |
68% |
| Karşılıklı Gol Var |
57% |
| Üst 1.5 |
76% |
| Üst 2.5 |
44% |
| Üst 3.5 |
23% |
Ravenna sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
Vis Pesaro 1898
|
- |
Ravenna
|
|
2026-11-01 |
Ravenna
|
- |
Pineto
|
|
2026-11-07 |
Vado
|
- |
Ravenna
|
|
2026-11-15 |
Ravenna
|
- |
Forli
|
|
2026-11-22 |
Livorno
|
- |
Ravenna
|
|
2026-11-29 |
Ravenna
|
- |
Torres
|
Spezia sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
Spezia
|
- |
Latina
|
|
2026-11-01 |
Spezia
|
- |
Atalanta U23
|
|
2026-11-07 |
Ostia Mare Lido
|
- |
Spezia
|
|
2026-11-15 |
Spezia
|
- |
Vado
|
|
2026-11-22 |
Torres
|
- |
Spezia
|
|
2026-11-29 |
Spezia
|
- |
Pineto
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.63 |
3.08 |
2.40 |
| Olasılık |
41% |
14% |
45% |
|
12 @ 1.30 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.47 |
1.41 |
| Olasılık |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.41 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.32 |
3.04 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 1.5 @ 1.32 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.01 |
1.69 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Alt 2.5 @ 1.69 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.53 |
1.24 |
| Olasılık |
|
18% |
82% |
|
Alt 3.5 @ 1.24 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.79 |
1.91 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Hay @ 1.91 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!