Şampiyona Grubu - Sırbistan
Salı, 26.04.2022
17:30
17:30

Radnicki Nis

Vojvodina
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Niş |
| Deplasman: | Novi Sad |
| Mesafe: | 270.1 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Cair |
| Kapasite: | 18 151 |
| Boyutlar: | 105 x 70 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 17:30 (18:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 2.95 | 2.75 | X | 1.40 | 1.50 | |||
| 34% | 33% | 33% | 2.95 | 52% | 48% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.60 | 2.30 | 1.55 | 4.20 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 40% | 60% | 21% | 79% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-03-12 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2021-10-03 | Vojvodina | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2021-05-05 | Vojvodina | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2020-11-30 | Radnicki Nis | 0 - 1 | Vojvodina |
| 2020-02-26 | Vojvodina | 3 - 0 | Radnicki Nis |
| 2019-09-13 | Radnicki Nis | 1 - 2 | Vojvodina |
| 2019-05-05 | Radnicki Nis | 0 - 0 | Vojvodina |
| 2019-03-13 | Radnicki Nis | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2019-02-22 | Vojvodina | 0 - 1 | Radnicki Nis |
| 2018-09-14 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2018-05-05 | Radnicki Nis | 5 - 0 | Vojvodina |
| 2018-03-31 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Vojvodina |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 8% |
Radnicki Nis son 12 maçlar
| 2022-04-20 | Napredak | 0 - 4 | Radnicki Nis |
| 2022-04-15 | Radnicki Nis | 0 - 0 | FK Vozdovac |
| 2022-04-09 | Mladost | 2 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-04-02 | Radnicki Nis | 1 - 5 | Crvena zvezda |
| 2022-03-19 | Radnicki 1923 | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-03-12 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2022-03-07 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Kolubara |
| 2022-03-02 | Metalac | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2022-02-25 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Novi Pazar |
| 2022-02-20 | FK Vozdovac | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-02-16 | Crvena zvezda | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-02-12 | Radnicki Nis | 0 - 2 | Partizan |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 6 | 3 | 6 | 2 | 2 | |
| 25% | 50% | 25% | 50% | 17% | 17% |
Vojvodina son 12 maçlar
| 2022-04-21 | FK Vozdovac | 2 - 1 | Vojvodina |
| 2022-04-17 | Vojvodina | 2 - 0 | Napredak |
| 2022-04-11 | Vojvodina | 2 - 1 | Proleter N. Sad |
| 2022-04-06 | Rad | 0 - 4 | Vojvodina |
| 2022-04-02 | Radnicki 1923 | 3 - 2 | Vojvodina |
| 2022-03-19 | Vojvodina | 1 - 2 | Cukaricki |
| 2022-03-12 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2022-03-06 | Vojvodina | 0 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-02 | Kolubara | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2022-02-26 | Vojvodina | 0 - 1 | Radnik |
| 2022-02-21 | Metalac | 2 - 3 | Vojvodina |
| 2022-02-14 | Vojvodina | 1 - 0 | Napredak |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 0% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena zvezda | 32 | +68 | 85 |
| 2 | Partizan | 32 | +25 | 83 |
| 3 | Cukaricki | 32 | -4 | 54 |
| 4 | Radnicki Nis | 32 | -2 | 44 |
| 5 | FK Vozdovac | 2 | +1 | 44 |
| 6 | TSC Backa Topola | 32 | -12 | 44 |
| 7 | Vojvodina | 32 | +27 | 42 |
| 8 | Napredak | 32 | -45 | 37 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Radnicki Nis | |
| Vojvodina | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Radnicki Nis | Vojvodina |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena zvezda | ||
| 2 | Partizan | ||
| 3 | Cukaricki | ||
| 4 | Radnicki Nis | - | |
| 5 | FK Vozdovac | 0 - 0 | 2 - 1 |
| 6 | TSC Backa Topola | ||
| 7 | Vojvodina | - | |
| 8 | Napredak |
Lig sıralaması
| Radnicki Nis | Vojvodina | |
| Pozisyon | 4 | 7 |
| Puan | 44 | 42 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 4 | 6 |
| Puan | 1 | 0 |
Lig form
| Radnicki Nis | Vojvodina | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 0 |
1
0 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
1 0 |
0
0 1 |
Lig Golleri
| Radnicki Nis | Vojvodina | |
|
Attığı gol Yediği gol |
4
0 |
3
2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
0
0 |
1
2 |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (8) | |
| Ev sahibi galibiyet | 38% |
| Beraberlik | 25% |
| Deplasman galibiyet | 38% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (22) | |
| Maç başına gol | 2.75 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.12 |
| Maç başına deplasman gol | 1.62 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 50% |
| Deplasman takımı gol attı | 62% |
| Karşılıklı Gol Var | 38% |
| Üst 1.5 | 75% |
| Üst 2.5 | 62% |
| Üst 3.5 | 50% |
Radnicki Nis sonraki 6 maçlar
| 2022-05-02 | Cukaricki | - | Radnicki Nis |
| 2022-05-07 | Crvena zvezda | - | Radnicki Nis |
| 2022-05-13 | Radnicki Nis | - | TSC Backa Topola |
| 2022-05-22 | Partizan | - | Radnicki Nis |
| 2022-06-28 | Radnicki Nis | - | Maritsa Plovdiv |
| 2022-06-30 | UTA Arad | - | Radnicki Nis |
Vojvodina sonraki 6 maçlar
| 2022-05-01 | Vojvodina | - | Crvena zvezda |
| 2022-05-07 | Partizan | - | Vojvodina |
| 2022-05-11 | Partizan | - | Vojvodina |
| 2022-05-15 | Vojvodina | - | Cukaricki |
| 2022-05-22 | TSC Backa Topola | - | Vojvodina |
| 2022-06-26 | FC Koper | - | Vojvodina |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.40 | 2.95 | 2.75 |
| Olasılık | 34% | 33% | 33% |
| X @ 2.95 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.40 | 1.50 |
| Olasılık | 52% | 48% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.43 | 2.60 | |
| Olasılık | 66% | 34% | |
| Üst 1.5 @ 1.43 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.30 | 1.55 | |
| Olasılık | 40% | 60% | |
| Alt 2.5 @ 1.55 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.20 | 1.20 | |
| Olasılık | 21% | 79% | |
| Alt 3.5 @ 1.20 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.98 | 1.73 | |
| Olasılık | 48% | 52% | |
| Hay @ 1.73 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-04-26 16:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!
