Şampiyona Grubu - Sırbistan
Cuma, 13.05.2022
17:30
17:30

Radnicki Nis

TSC Backa Topola
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Niş |
| Deplasman: | Backa Topola |
| Mesafe: | 330.3 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Cair |
| Kapasite: | 18 151 |
| Boyutlar: | 105 x 70 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 17:30 (18:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 2.95 | 2.20 | X2 | 1.60 | 1.33 | |||
| 31% | 33% | 36% | 1.33 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.43 | 2.65 | 2.25 | 1.57 | 4.20 | 1.20 | ||||||
| 65% | 35% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Son 6 doğrudan karşılaşmaları
| 2021-12-06 | TSC Backa Topola | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2021-08-09 | Radnicki Nis | 1 - 2 | TSC Backa Topola |
| 2021-03-07 | Radnicki Nis | 2 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2020-09-12 | TSC Backa Topola | 1 - 3 | Radnicki Nis |
| 2020-06-19 | Radnicki Nis | 3 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2019-11-03 | TSC Backa Topola | 2 - 0 | Radnicki Nis |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 100% | 50% | 33% |
Radnicki Nis son 12 maçlar
| 2022-05-07 | Crvena zvezda | 4 - 1 | Radnicki Nis |
| 2022-05-02 | Cukaricki | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-04-26 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2022-04-20 | Napredak | 0 - 4 | Radnicki Nis |
| 2022-04-15 | Radnicki Nis | 0 - 0 | FK Vozdovac |
| 2022-04-09 | Mladost | 2 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-04-02 | Radnicki Nis | 1 - 5 | Crvena zvezda |
| 2022-03-19 | Radnicki 1923 | 0 - 0 | Radnicki Nis |
| 2022-03-12 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Vojvodina |
| 2022-03-07 | Radnicki Nis | 1 - 0 | Kolubara |
| 2022-03-02 | Metalac | 1 - 1 | Radnicki Nis |
| 2022-02-25 | Radnicki Nis | 1 - 1 | Novi Pazar |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 6 | 3 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 50% | 25% | 25% |
TSC Backa Topola son 12 maçlar
| 2022-05-06 | TSC Backa Topola | 2 - 0 | Napredak |
| 2022-05-01 | TSC Backa Topola | 1 - 1 | FK Vozdovac |
| 2022-04-27 | Partizan | 4 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-04-20 | TSC Backa Topola | 0 - 4 | Crvena zvezda |
| 2022-04-16 | Cukaricki | 2 - 3 | TSC Backa Topola |
| 2022-04-10 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | FK Vozdovac |
| 2022-04-06 | Crvena zvezda | 4 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-04-02 | Partizan | 2 - 0 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-18 | TSC Backa Topola | 2 - 1 | Proleter N. Sad |
| 2022-03-12 | Cukaricki | 1 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-06 | Vojvodina | 0 - 1 | TSC Backa Topola |
| 2022-03-02 | TSC Backa Topola | 0 - 0 | Radnik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crvena zvezda | 35 | +75 | 94 |
| 2 | Partizan | 35 | +32 | 92 |
| 3 | Cukaricki | 35 | -5 | 56 |
| 4 | FK Vozdovac | 5 | +4 | 49 |
| 5 | Radnicki Nis | 35 | -4 | 48 |
| 6 | TSC Backa Topola | 35 | -13 | 48 |
| 7 | Vojvodina | 35 | +22 | 42 |
| 8 | Napredak | 35 | -53 | 37 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Radnicki Nis | |
| TSC Backa Topola | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Radnicki Nis | TSC Backa Topola |
|---|---|---|---|
| 1 | Crvena zvezda | ||
| 2 | Partizan | 4 - 1 | |
| 3 | Cukaricki | 2 - 3 | |
| 4 | FK Vozdovac | 0 - 0 | |
| 5 | Radnicki Nis | - | |
| 6 | TSC Backa Topola | - | |
| 7 | Vojvodina | 1 - 0 | |
| 8 | Napredak |
Lig sıralaması
| Radnicki Nis | TSC Backa Topola | |
| Pozisyon | 5 | 6 |
| Puan | 48 | 48 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 4 | 5 |
| Puan | 4 | 3 |
Lig form
| Radnicki Nis | TSC Backa Topola | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
2 1 |
2
1 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 0 |
1
0 1 |
Lig Golleri
| Radnicki Nis | TSC Backa Topola | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
4 |
7
11 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
1
0 |
4
6 |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (20) | |
| Ev sahibi galibiyet | 50% |
| Beraberlik | 25% |
| Deplasman galibiyet | 25% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (50) | |
| Maç başına gol | 2.50 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.35 |
| Maç başına deplasman gol | 1.15 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 60% |
| Deplasman takımı gol attı | 55% |
| Karşılıklı Gol Var | 35% |
| Üst 1.5 | 70% |
| Üst 2.5 | 55% |
| Üst 3.5 | 30% |
Radnicki Nis sonraki 6 maçlar
| 2022-05-22 | Partizan | - | Radnicki Nis |
| 2022-06-28 | Radnicki Nis | - | Maritsa Plovdiv |
| 2022-06-30 | UTA Arad | - | Radnicki Nis |
| 2022-07-10 | Crvena zvezda | - | Radnicki Nis |
| 2022-07-15 | Radnicki Nis | - | Partizan |
| 2022-07-21 | Gzira | - | Radnicki Nis |
TSC Backa Topola sonraki 6 maçlar
| 2022-05-22 | TSC Backa Topola | - | Vojvodina |
| 2022-07-09 | Cukaricki | - | TSC Backa Topola |
| 2022-07-16 | TSC Backa Topola | - | Javor |
| 2022-07-23 | Partizan | - | TSC Backa Topola |
| 2022-07-31 | Radnicki Nis | - | TSC Backa Topola |
| 2022-08-06 | TSC Backa Topola | - | Novi Pazar |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.10 | 2.95 | 2.20 |
| Olasılık | 31% | 33% | 36% |
| X2 @ 1.33 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.60 | 1.33 |
| Olasılık | 43% | 57% |
| X2 @ 1.33 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.43 | 2.65 | |
| Olasılık | 65% | 35% | |
| Üst 1.5 @ 1.43 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.25 | 1.57 | |
| Olasılık | 42% | 58% | |
| Alt 2.5 @ 1.57 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.20 | 1.20 | |
| Olasılık | 23% | 77% | |
| Alt 3.5 @ 1.20 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.98 | 1.73 | |
| Olasılık | 48% | 52% | |
| Hay @ 1.73 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-13 16:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!
