Liga Portugal 2 - Portekiz
Pazar, 08.11.2026
11:00
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.20 |
3.20 |
2.15 |
X2 |
|
|
|
1.67 |
1.36 |
| 27% |
31% |
42% |
1.36 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.08 |
1.73 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 75% |
25% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
14% |
86% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-03-21 |
Portimonense
|
2 - 1 |
FC Porto B
|
|
2025-11-23 |
FC Porto B
|
1 - 0 |
Portimonense
|
|
2025-05-11 |
Portimonense
|
0 - 3 |
FC Porto B
|
|
2025-01-12 |
FC Porto B
|
1 - 2 |
Portimonense
|
|
2018-07-14 |
Portimonense
|
1 - 1 |
FC Porto B
|
|
2017-03-05 |
FC Porto B
|
1 - 0 |
Portimonense
|
|
2016-09-28 |
Portimonense
|
3 - 0 |
FC Porto B
|
|
2016-01-09 |
Portimonense
|
2 - 1 |
FC Porto B
|
|
2015-08-09 |
FC Porto B
|
1 - 2 |
Portimonense
|
|
2015-03-08 |
FC Porto B
|
0 - 1 |
Portimonense
|
|
2014-10-01 |
Portimonense
|
2 - 0 |
FC Porto B
|
|
2014-01-12 |
FC Porto B
|
2 - 0 |
Portimonense
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
6 |
0 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
50% |
0% |
FC Porto B son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Amarante
|
2 - 1 |
FC Porto B
|
|
2026-10-25 |
FC Porto B
|
1 - 1 |
Uniao Leiria
|
|
2026-10-10 |
Leixoes
|
1 - 2 |
FC Porto B
|
|
2026-09-14 |
FC Porto B
|
2 - 2 |
Vizela
|
|
2026-09-05 |
Tondela
|
3 - 0 |
FC Porto B
|
|
2026-08-30 |
FC Porto B
|
0 - 3 |
Penafiel
|
|
2026-08-24 |
Feirense
|
0 - 1 |
FC Porto B
|
|
2026-08-16 |
FC Porto B
|
1 - 3 |
Farense
|
|
2026-08-10 |
Lusitania
|
2 - 0 |
FC Porto B
|
|
2026-05-15 |
FC Porto B
|
2 - 0 |
Benfica B
|
|
2026-05-09 |
Sporting B
|
0 - 1 |
FC Porto B
|
|
2026-05-04 |
FC Porto B
|
1 - 0 |
Felgueiras 1932
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
17% |
Portimonense son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Portimonense
|
0 - 0 |
Torreense
|
|
2026-10-24 |
Sporting B
|
3 - 0 |
Portimonense
|
|
2026-10-10 |
Amarante
|
1 - 2 |
Portimonense
|
|
2026-09-12 |
Portimonense
|
0 - 2 |
Tondela
|
|
2026-09-06 |
Uniao Leiria
|
1 - 0 |
Portimonense
|
|
2026-08-29 |
Portimonense
|
0 - 2 |
Leixoes
|
|
2026-08-21 |
Benfica B
|
1 - 1 |
Portimonense
|
|
2026-08-16 |
Portimonense
|
2 - 0 |
Vizela
|
|
2026-08-08 |
Penafiel
|
0 - 1 |
Portimonense
|
|
2026-07-15 |
Portimonense
|
0 - 3 |
Rio Ave
|
|
2026-05-17 |
Portimonense
|
1 - 0 |
Farense
|
|
2026-05-09 |
Felgueiras 1932
|
1 - 1 |
Portimonense
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
3 |
0 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
25% |
0% |
Puan Durumu Liga Portugal 2
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Sporting B |
9 |
7 |
0 |
2 |
15 |
7 |
+8 |
21 |
| 2 |
Penafiel |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
8 |
+11 |
19 |
| 3 |
Lusitania |
9 |
5 |
4 |
0 |
15 |
8 |
+7 |
19 |
| 4 |
Benfica B |
9 |
5 |
2 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
17 |
| 5 |
Farense |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
11 |
+4 |
15 |
| 6 |
Academica |
9 |
5 |
0 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
15 |
| 7 |
Tondela |
9 |
5 |
0 |
4 |
12 |
10 |
+2 |
15 |
| 8 |
Vizela |
10 |
4 |
3 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
15 |
| 9 |
Uniao Leiria |
9 |
4 |
2 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 10 |
AVS Futebol SAD |
10 |
3 |
4 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
13 |
| 11 |
Portimonense |
9 |
3 |
2 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
11 |
| 12 |
Torreense |
9 |
2 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 13 |
Leixoes |
9 |
3 |
1 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
10 |
| 14 |
Amarante |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
8 |
| 15 |
Chaves |
9 |
2 |
2 |
5 |
9 |
18 |
-9 |
8 |
| 16 |
FC Porto B |
9 |
2 |
2 |
5 |
8 |
17 |
-9 |
8 |
| 17 |
Felgueiras 1932 |
9 |
1 |
4 |
4 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 18 |
Feirense |
9 |
0 |
2 |
7 |
2 |
11 |
-9 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| FC Porto B |
|
| Portimonense |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
FC Porto B |
Portimonense |
| 1 |
Sporting B |
|
3 - 0 |
| 2 |
Penafiel |
0 - 3 |
0 - 1 |
| 3 |
Lusitania |
|
|
| 4 |
Benfica B |
|
1 - 1 |
| 5 |
Farense |
1 - 3 |
|
| 6 |
Academica |
|
|
| 7 |
Tondela |
|
|
| 8 |
Vizela |
2 - 2 |
|
| 9 |
Uniao Leiria |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 10 |
AVS Futebol SAD |
|
|
| 11 |
Portimonense |
|
- |
| 12 |
Torreense |
|
|
| 13 |
Leixoes |
|
|
| 14 |
Amarante |
|
1 - 2 |
| 15 |
Chaves |
|
|
| 16 |
FC Porto B |
- |
|
| 17 |
Felgueiras 1932 |
|
|
| 18 |
Feirense |
|
|
Takım istatistikleri
| |
FC Porto B |
Portimonense |
| Galibiyet |
2 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
5 |
4 |
| Attığı gol |
8 |
6 |
| Yediği gol |
17 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.89 |
0.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.89 |
1.11 |
| Oyun attığı gol |
67% |
44% |
| Oyun yediği gol |
89% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
56% |
22% |
| Üst 1.5 |
89% |
67% |
| Üst 2.5 |
67% |
22% |
| Üst 3.5 |
22% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
2 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
4 |
4 |
| Yediği gol |
9 |
6 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
0.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.25 |
1.20 |
| Oyun attığı gol |
75% |
60% |
| Oyun yediği gol |
100% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
40% |
| Üst 1.5 |
100% |
60% |
| Üst 2.5 |
75% |
40% |
| Üst 3.5 |
50% |
0% |
Genel i̇statistikler Liga Portugal 2
| Oyun (82) |
| Ev sahibi galibiyet |
45% |
| Beraberlik |
23% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
27% |
| Goller (200) |
| Maç başına gol |
2.44 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.28 |
| Maç başına deplasman gol |
1.16 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
76% |
| Deplasman takımı gol attı |
66% |
| Karşılıklı Gol Var |
49% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
50% |
| Üst 3.5 |
22% |
FC Porto B sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
FC Porto B
|
- |
Torreense
|
|
2026-11-29 |
Felgueiras 1932
|
- |
FC Porto B
|
|
2026-12-06 |
FC Porto B
|
- |
Academica
|
|
2026-12-13 |
Chaves
|
- |
FC Porto B
|
|
2026-12-20 |
FC Porto B
|
- |
Sporting B
|
|
2026-12-27 |
AVS Futebol SAD
|
- |
FC Porto B
|
Portimonense sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Portimonense
|
- |
Academica
|
|
2026-11-27 |
Feirense
|
- |
Portimonense
|
|
2026-12-06 |
Portimonense
|
- |
Felgueiras 1932
|
|
2026-12-13 |
AVS Futebol SAD
|
- |
Portimonense
|
|
2026-12-20 |
Portimonense
|
- |
Lusitania
|
|
2026-12-27 |
Farense
|
- |
Portimonense
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.20 |
3.20 |
2.15 |
| Olasılık |
27% |
31% |
42% |
|
X2 @ 1.36 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.67 |
1.36 |
| Olasılık |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.36 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.25 |
| Olasılık |
|
75% |
25% |
|
Üst 1.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.08 |
1.73 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 2.5 @ 1.73 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.75 |
1.25 |
| Olasılık |
|
14% |
86% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.83 |
1.83 |
| Olasılık |
|
41% |
59% |
|
Hay @ 1.83 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-07 00:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!