2. Liga - Slovakya

Pazar, 18.10.2026
09:30
Petrzalka

Petrzalka

Slovan Brat. B

Slovan Brat. B

Enformasyon
Şehir
Ev sahibi: Bratislava
Deplasman: Bratislava
Başlama Zamanı
Saat: 09:30 (10:30 yerel zaman)

Oranlar

1 X 2 T/O 1X X2
1.49 3.97 5.27 1 1.11 2.29
59% 21% 20% 1.49 74% 26%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.18 4.01 1.65 2.08 2.63 1.39
82% 18% 46% 54% 27% 73%

Son 12 doğrudan karşılaşmaları

2025-11-16 Petrzalka 1 - 0 Slovan Brat. B
2025-08-01 Slovan Brat. B 0 - 0 Petrzalka
2025-05-04 Slovan Brat. B 1 - 1 Petrzalka
2024-10-20 Petrzalka 1 - 2 Slovan Brat. B
2023-11-19 Petrzalka 5 - 1 Slovan Brat. B
2023-08-06 Slovan Brat. B 0 - 0 Petrzalka
2022-11-05 Petrzalka 2 - 0 Slovan Brat. B
2022-07-17 Slovan Brat. B 2 - 1 Petrzalka
2022-03-13 Petrzalka 4 - 1 Slovan Brat. B
2021-08-22 Slovan Brat. B 0 - 2 Petrzalka
2021-05-08 Slovan Brat. B 2 - 1 Petrzalka
2020-11-29 Petrzalka 2 - 0 Slovan Brat. B
G B M +1.5 +2.5 +3.5
6 3 3 9 5 2
50% 25% 25% 75% 42% 17%

Petrzalka son 12 maçlar

2026-10-11 Samorin 1 - 1 Petrzalka
2026-10-04 Petrzalka 1 - 1 OFK Malzenice
2026-09-26 Z. Moravce 0 - 2 Petrzalka
2026-09-21 Petrzalka 1 - 0 Pohronie
2026-09-12 Inter Bratislava 4 - 0 Petrzalka
2026-09-05 Humenne 0 - 1 Petrzalka
2026-08-30 Petrzalka 2 - 0 L. Mikulas
2026-08-24 Zvolen 0 - 1 Petrzalka
2026-08-16 Petrzalka 4 - 2 Presov
2026-08-08 Slovan Galanta 0 - 3 Petrzalka
2026-08-02 Petrzalka 4 - 0 MFK Bytca
2026-07-26 Zilina B 0 - 2 Petrzalka
G B M +1.5 +2.5 +3.5
9 2 1 9 4 3
75% 17% 8% 75% 33% 25%

Slovan Brat. B son 12 maçlar

2026-10-11 Slovan Brat. B 2 - 0 L. Mikulas
2026-10-03 Zvolen 0 - 2 Slovan Brat. B
2026-09-27 Slovan Brat. B 2 - 2 Presov
2026-09-20 Slovan Galanta 2 - 1 Slovan Brat. B
2026-09-13 Slovan Brat. B 2 - 0 MFK Bytca
2026-09-07 Zilina B 2 - 0 Slovan Brat. B
2026-08-30 Slovan Brat. B 1 - 1 Povazska Bystrica
2026-08-22 Banik Lehota 2 - 2 Slovan Brat. B
2026-08-17 Slovan Brat. B 3 - 0 Humenne
2026-08-09 Slovan Brat. B 1 - 2 Samorin
2026-08-02 OFK Malzenice 4 - 2 Slovan Brat. B
2026-07-26 Slovan Brat. B 0 - 1 Z. Moravce
G B M +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 11 6 3
33% 25% 42% 92% 50% 25%

Puan Durumu 2. Liga

P Takım O G B M AG YG GF P
1 Petrzalka 12 9 2 1 22 8 +14 29
2 Samorin 12 9 1 2 23 13 +10 28
3 Povazska Bystrica 12 7 2 3 25 21 +4 23
4 Pohronie 12 7 1 4 21 16 +5 22
5 Zilina B 12 6 2 4 16 13 +3 20
6 Inter Bratislava 12 5 4 3 27 15 +12 19
7 Slovan Galanta 12 6 1 5 18 19 -1 19
8 Presov 12 5 3 4 17 18 -1 18
9 L. Mikulas 12 4 4 4 17 14 +3 16
10 Banik Lehota 12 4 4 4 18 19 -1 16
11 Slovan Brat. B 12 4 3 5 18 16 +2 15
12 Z. Moravce 12 3 4 5 13 14 -1 13
13 OFK Malzenice 12 3 2 7 16 21 -5 11
14 MFK Bytca 12 3 0 9 13 31 -18 9
15 Humenne 12 2 2 8 7 19 -12 8
16 Zvolen 12 0 3 9 7 21 -14 3

Lig maçlarının kronolojisi

Petrzalka             
Slovan Brat. B             
Ev sahibi             
Deplasman             

Oyun ev sahibi/deplasman

P Takım Petrzalka Slovan Brat. B
1 Petrzalka -  
2 Samorin    
3 Povazska Bystrica    
4 Pohronie 1 - 0  
5 Zilina B   2 - 0
6 Inter Bratislava    
7 Slovan Galanta   2 - 1
8 Presov 4 - 2  
9 L. Mikulas 2 - 0  
10 Banik Lehota   2 - 2
11 Slovan Brat. B   -
12 Z. Moravce    
13 OFK Malzenice 1 - 1 4 - 2
14 MFK Bytca 4 - 0  
15 Humenne    
16 Zvolen   0 - 2

Takım istatistikleri

  Petrzalka Slovan Brat. B
Galibiyet 9 4
Beraberlik 2 3
Mağlubiyet 1 5
Attığı gol 22 18
Yediği gol 8 16
Maç başına ortalama attığı gol 1.83 1.50
Maç başına ortalama yediği gol 0.67 1.33
Oyun attığı gol 92% 83%
Oyun yediği gol 33% 67%
Karşılıklı Gol Var 25% 50%
Üst 1.5 75% 92%
Üst 2.5 33% 50%
Üst 3.5 25% 25%
  Ev sahibi Deplasman
Galibiyet 4 1
Beraberlik 1 1
Mağlubiyet 0 3
Attığı gol 12 7
Yediği gol 3 10
Maç başına ortalama attığı gol 2.40 1.40
Maç başına ortalama yediği gol 0.60 2.00
Oyun attığı gol 100% 80%
Oyun yediği gol 40% 80%
Karşılıklı Gol Var 40% 60%
Üst 1.5 80% 100%
Üst 2.5 40% 60%
Üst 3.5 40% 40%

Genel i̇statistikler 2. Liga

Oyun   (96)
Ev sahibi galibiyet 47%
Beraberlik 20%
Deplasman galibiyet 33%
Oynadığı maç 40%
Goller   (278)
Maç başına gol 2.90
Maç başına ev sahibi gol 1.58
Maç başına deplasman gol 1.31
Ev sahibi takımı gol attı 78%
Deplasman takımı gol attı 75%
Karşılıklı Gol Var 56%
Üst 1.5 80%
Üst 2.5 57%
Üst 3.5 32%

Petrzalka sonraki 6 maçlar

2026-10-24 Banik Lehota - Petrzalka
2026-11-01 Petrzalka - Povazska Bystrica
2026-11-08 Petrzalka - Zilina B
2026-11-14 MFK Bytca - Petrzalka
2027-02-28 Petrzalka - Slovan Galanta
2027-03-06 Presov - Petrzalka

Slovan Brat. B sonraki 6 maçlar

2026-10-25 Slovan Brat. B - Inter Bratislava
2026-10-30 Pohronie - Slovan Brat. B
2026-11-07 Z. Moravce - Slovan Brat. B
2026-11-15 Slovan Brat. B - OFK Malzenice
2027-02-27 Samorin - Slovan Brat. B
2027-03-06 Humenne - Slovan Brat. B

Oranlar ve Olasılıklar

Standart 1X2 1 X 2
Oranlar 1.49 3.97 5.27
Olasılık 59% 21% 20%
1 @ 1.49
Çifte Şans 1X X2
Oranlar 1.11 2.29
Olasılık 74% 26%
1X @ 1.11
Üst/Alt 1.5 Üst Alt
Oranlar   1.18 4.01
Olasılık   82% 18%
Üst 1.5 @ 1.18
Üst/Alt 2.5 Üst Alt
Oranlar   1.65 2.08
Olasılık   46% 54%
Alt 2.5 @ 2.08
Üst/Alt 3.5 Üst Alt
Oranlar   2.63 1.39
Olasılık   27% 73%
Alt 3.5 @ 1.39
Karşılıklı Gol Var Evt Hay
Oranlar   1.72 1.98
Olasılık   43% 57%
Hay @ 1.98

*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-15 04:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!

Get it on Google Play