Serie C - Grup B - İtalya
Pazar, 06.09.2026
14:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Perugia |
| Deplasman: |
Pineto |
| Mesafe: |
147.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Renato Curi
|
| Kapasite: |
28 000 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
14:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.75 |
3.20 |
4.20 |
1 |
|
|
|
1.19 |
1.95 |
| 40% |
34% |
26% |
1.75 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
2.95 |
|
|
|
2.10 |
1.65 |
|
|
|
3.70 |
1.24 |
| 40% |
60% |
|
|
|
31% |
69% |
|
|
|
23% |
77% |
Son 7 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-02-28 |
Perugia
|
0 - 1 |
Pineto
|
|
2025-10-19 |
Pineto
|
3 - 0 |
Perugia
|
|
2025-03-28 |
Perugia
|
3 - 0 |
Pineto
|
|
2024-11-16 |
Pineto
|
3 - 1 |
Perugia
|
|
2024-08-18 |
Pineto
|
0 - 2 |
Perugia
|
|
2024-03-23 |
Perugia
|
2 - 2 |
Pineto
|
|
2023-11-18 |
Pineto
|
1 - 1 |
Perugia
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
3 |
|
6 |
4 |
2 |
| 29% |
29% |
43% |
|
86% |
57% |
29% |
Perugia son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Vis Pesaro 1898
|
2 - 2 |
Perugia
|
|
2026-08-23 |
Perugia
|
1 - 0 |
Ostia Mare Lido
|
|
2026-08-15 |
Perugia
|
1 - 2 |
Vis Pesaro 1898
|
|
2026-04-26 |
Forli
|
1 - 1 |
Perugia
|
|
2026-04-18 |
Perugia
|
0 - 1 |
Campobasso
|
|
2026-04-12 |
Ternana
|
2 - 2 |
Perugia
|
|
2026-04-04 |
Perugia
|
2 - 2 |
Juve Next Gen
|
|
2026-03-29 |
Vis Pesaro 1898
|
0 - 1 |
Perugia
|
|
2026-03-20 |
Perugia
|
1 - 1 |
Torres
|
|
2026-03-15 |
Arezzo
|
1 - 1 |
Perugia
|
|
2026-03-09 |
Perugia
|
2 - 1 |
Pontedera
|
|
2026-03-04 |
Livorno
|
1 - 2 |
Perugia
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
9 |
6 |
3 |
| 33% |
50% |
17% |
|
75% |
50% |
25% |
Pineto son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Pineto
|
0 - 0 |
Livorno
|
|
2026-08-23 |
Latina
|
0 - 0 |
Pineto
|
|
2026-08-14 |
Pineto
|
1 - 2 |
Gubbio
|
|
2026-05-06 |
Campobasso
|
1 - 1 |
Pineto
|
|
2026-05-03 |
Pineto
|
2 - 1 |
Gubbio
|
|
2026-04-26 |
Gubbio
|
2 - 0 |
Pineto
|
|
2026-04-18 |
Pineto
|
1 - 4 |
Arezzo
|
|
2026-04-11 |
Pineto
|
0 - 0 |
Torres
|
|
2026-04-04 |
Ravenna
|
1 - 0 |
Pineto
|
|
2026-03-29 |
Pineto
|
0 - 0 |
Sambenedettese
|
|
2026-03-21 |
Carpi
|
1 - 2 |
Pineto
|
|
2026-03-14 |
Pineto
|
2 - 1 |
Bra
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
5 |
1 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
42% |
8% |
Puan Durumu Serie C - Grup B
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Forli |
2 |
1 |
1 |
0 |
8 |
5 |
+3 |
4 |
| 2 |
Ravenna |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 3 |
Vado |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
4 |
| 4 |
Grosseto |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Perugia |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Reggiana 1919 |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 7 |
Livorno |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Spezia |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 9 |
Guidonia |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 10 |
Campobasso |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 11 |
Torres |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 12 |
Pescara |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 13 |
Atalanta U23 |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 14 |
Pineto |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| 15 |
Sambenedettese |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 16 |
Vis Pesaro 1898 |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 17 |
Latina |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 18 |
Pianese |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 19 |
Ostia Mare Lido |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Gubbio |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Perugia |
|
| Pineto |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Perugia |
Pineto |
| 1 |
Forli |
|
|
| 2 |
Ravenna |
|
|
| 3 |
Vado |
|
|
| 4 |
Grosseto |
|
|
| 4 |
Perugia |
- |
|
| 4 |
Reggiana 1919 |
|
|
| 7 |
Livorno |
|
|
| 7 |
Spezia |
|
|
| 9 |
Guidonia |
|
|
| 10 |
Campobasso |
|
|
| 11 |
Torres |
|
|
| 12 |
Pescara |
|
|
| 13 |
Atalanta U23 |
|
|
| 14 |
Pineto |
|
- |
| 15 |
Sambenedettese |
|
|
| 16 |
Vis Pesaro 1898 |
|
|
| 17 |
Latina |
|
0 - 0 |
| 18 |
Pianese |
|
|
| 19 |
Ostia Mare Lido |
1 - 0 |
|
| 20 |
Gubbio |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Perugia |
Pineto |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
2 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
3 |
0 |
| Yediği gol |
2 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
0% |
| Oyun yediği gol |
50% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
0% |
| Üst 1.5 |
50% |
0% |
| Üst 2.5 |
50% |
0% |
| Üst 3.5 |
50% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
1 |
0 |
| Yediği gol |
0 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
0.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
0% |
| Oyun yediği gol |
0% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
0% |
| Üst 1.5 |
0% |
0% |
| Üst 2.5 |
0% |
0% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Serie C - Grup B
| Oyun (20) |
| Ev sahibi galibiyet |
55% |
| Beraberlik |
35% |
| Deplasman galibiyet |
10% |
| Oynadığı maç |
5% |
| Goller (49) |
| Maç başına gol |
2.45 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.65 |
| Maç başına deplasman gol |
0.80 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
85% |
| Deplasman takımı gol attı |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
| Üst 1.5 |
70% |
| Üst 2.5 |
45% |
| Üst 3.5 |
20% |
Perugia sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Ravenna
|
- |
Perugia
|
|
2026-09-16 |
Perugia
|
- |
Spezia
|
|
2026-09-20 |
Grosseto
|
- |
Perugia
|
|
2026-09-27 |
Perugia
|
- |
Reggiana 1919
|
|
2026-10-03 |
Gubbio
|
- |
Perugia
|
|
2026-10-11 |
Perugia
|
- |
Vado
|
Pineto sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Pineto
|
- |
Sambenedettese
|
|
2026-09-16 |
Pineto
|
- |
Forli
|
|
2026-09-20 |
Campobasso
|
- |
Pineto
|
|
2026-09-26 |
Pineto
|
- |
Grosseto
|
|
2026-10-04 |
Guidonia
|
- |
Pineto
|
|
2026-10-11 |
Pineto
|
- |
Reggiana 1919
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.75 |
3.20 |
4.20 |
| Olasılık |
40% |
34% |
26% |
|
1 @ 1.75 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.19 |
1.95 |
| Olasılık |
71% |
29% |
|
1X @ 1.19 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.34 |
2.95 |
| Olasılık |
|
40% |
60% |
|
Alt 1.5 @ 2.95 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.65 |
| Olasılık |
|
31% |
69% |
|
Alt 2.5 @ 1.65 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.70 |
1.24 |
| Olasılık |
|
23% |
77% |
|
Alt 3.5 @ 1.24 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.95 |
1.75 |
| Olasılık |
|
33% |
67% |
|
Hay @ 1.75 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!