Premier League - Galler
Cumartesi, 05.09.2026
12:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Bridgend |
| Deplasman: |
Old Colwyn |
| Mesafe: |
198.4 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
12:30 (12:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.99 |
3.28 |
3.35 |
1X |
|
|
|
1.27 |
1.69 |
| 34% |
43% |
23% |
1.27 |
|
|
|
59% |
41% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.31 |
3.08 |
|
|
|
2.03 |
1.70 |
|
|
|
3.59 |
1.24 |
| 84% |
16% |
|
|
|
59% |
41% |
|
|
|
29% |
71% |
Son 9 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-25 |
Colwyn Bay
|
0 - 0 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-03-28 |
Pen-y-Bont
|
0 - 0 |
Colwyn Bay
|
|
2026-02-21 |
Colwyn Bay
|
3 - 1 |
Pen-y-Bont
|
|
2025-11-29 |
Colwyn Bay
|
5 - 4 |
Pen-y-Bont
|
|
2025-09-27 |
Pen-y-Bont
|
1 - 0 |
Colwyn Bay
|
|
2024-03-16 |
Pen-y-Bont
|
5 - 0 |
Colwyn Bay
|
|
2024-02-03 |
Colwyn Bay
|
1 - 2 |
Pen-y-Bont
|
|
2023-11-25 |
Colwyn Bay
|
2 - 1 |
Pen-y-Bont
|
|
2023-09-09 |
Pen-y-Bont
|
0 - 1 |
Colwyn Bay
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
4 |
|
5 |
5 |
3 |
| 33% |
22% |
44% |
|
56% |
56% |
33% |
Pen-y-Bont son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Cambrian United
|
2 - 2 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-08-28 |
Pen-y-Bont
|
1 - 1 |
Flint Town Utd
|
|
2026-08-21 |
Pen-y-Bont
|
2 - 1 |
Llandudno
|
|
2026-08-14 |
Haverfordwest
|
0 - 3 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-08-07 |
Caernarfon Town
|
1 - 2 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-08-02 |
Pen-y-Bont
|
0 - 0 |
TNS
|
|
2026-07-16 |
FC Santa Coloma
|
3 - 0 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-07-09 |
Pen-y-Bont
|
0 - 1 |
FC Santa Coloma
|
|
2026-05-02 |
Pen-y-Bont
|
2 - 0 |
Haverfordwest
|
|
2026-04-25 |
Colwyn Bay
|
0 - 0 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-04-18 |
Caernarfon Town
|
2 - 0 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-04-03 |
Pen-y-Bont
|
0 - 2 |
Barry
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
5 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
42% |
8% |
Colwyn Bay son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Colwyn Bay
|
2 - 0 |
Llandudno
|
|
2026-08-28 |
TNS
|
5 - 1 |
Colwyn Bay
|
|
2026-08-21 |
Colwyn Bay
|
1 - 0 |
Airbus UK
|
|
2026-08-15 |
Caernarfon Town
|
3 - 0 |
Colwyn Bay
|
|
2026-08-07 |
Ammanford AFC
|
2 - 2 |
Colwyn Bay
|
|
2026-07-31 |
Colwyn Bay
|
2 - 0 |
Trefelin BGC
|
|
2026-07-11 |
Colwyn Bay
|
2 - 2 |
Altrincham
|
|
2026-07-06 |
Colwyn Bay
|
3 - 2 |
Rhyl FC
|
|
2026-06-27 |
Bala Town
|
0 - 4 |
Colwyn Bay
|
|
2026-04-25 |
Colwyn Bay
|
0 - 0 |
Pen-y-Bont
|
|
2026-04-18 |
Connah's Q.
|
1 - 1 |
Colwyn Bay
|
|
2026-04-03 |
Colwyn Bay
|
0 - 2 |
Caernarfon Town
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
4 |
3 |
|
10 |
6 |
5 |
| 42% |
33% |
25% |
|
83% |
50% |
42% |
Puan Durumu Premier League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Barry |
6 |
6 |
0 |
0 |
17 |
7 |
+10 |
18 |
| 2 |
TNS |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
3 |
+13 |
16 |
| 3 |
Connah's Q. |
6 |
5 |
0 |
1 |
17 |
4 |
+13 |
15 |
| 4 |
Cardiff Met |
6 |
4 |
0 |
2 |
16 |
7 |
+9 |
12 |
| 5 |
Caernarfon Town |
6 |
4 |
0 |
2 |
15 |
9 |
+6 |
12 |
| 6 |
Llandudno |
6 |
4 |
0 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
12 |
| 7 |
Pen-y-Bont |
6 |
3 |
3 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 8 |
Colwyn Bay |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
10 |
| 9 |
Airbus UK |
6 |
3 |
0 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
9 |
| 10 |
Cambrian United |
6 |
2 |
2 |
2 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 11 |
Briton Ferry |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
10 |
-5 |
7 |
| 12 |
Haverfordwest |
6 |
1 |
0 |
5 |
2 |
12 |
-10 |
3 |
| 13 |
Ammanford AFC |
6 |
0 |
2 |
4 |
4 |
14 |
-10 |
2 |
| 14 |
Flint Town Utd |
6 |
0 |
1 |
5 |
6 |
11 |
-5 |
1 |
| 15 |
Trefelin BGC |
6 |
0 |
1 |
5 |
2 |
17 |
-15 |
1 |
| 16 |
Holywell Town |
6 |
0 |
0 |
6 |
9 |
26 |
-17 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Pen-y-Bont |
|
| Colwyn Bay |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Pen-y-Bont |
Colwyn Bay |
| 1 |
Barry |
|
|
| 2 |
TNS |
0 - 0 |
5 - 1 |
| 3 |
Connah's Q. |
|
|
| 4 |
Cardiff Met |
|
|
| 5 |
Caernarfon Town |
|
3 - 0 |
| 6 |
Llandudno |
2 - 1 |
|
| 7 |
Pen-y-Bont |
- |
|
| 8 |
Colwyn Bay |
|
- |
| 9 |
Airbus UK |
|
|
| 10 |
Cambrian United |
|
|
| 11 |
Briton Ferry |
|
|
| 12 |
Haverfordwest |
|
|
| 13 |
Ammanford AFC |
|
2 - 2 |
| 14 |
Flint Town Utd |
1 - 1 |
|
| 15 |
Trefelin BGC |
|
|
| 16 |
Holywell Town |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Pen-y-Bont |
Colwyn Bay |
| Galibiyet |
3 |
3 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
2 |
| Attığı gol |
10 |
8 |
| Yediği gol |
5 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.83 |
1.67 |
| Oyun attığı gol |
83% |
83% |
| Oyun yediği gol |
67% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
33% |
| Üst 1.5 |
83% |
83% |
| Üst 2.5 |
67% |
50% |
| Üst 3.5 |
17% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
0 |
2 |
| Attığı gol |
3 |
3 |
| Yediği gol |
2 |
10 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.67 |
3.33 |
| Oyun attığı gol |
67% |
67% |
| Oyun yediği gol |
67% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
67% |
| Üst 1.5 |
67% |
100% |
| Üst 2.5 |
33% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
67% |
Genel i̇statistikler Premier League
| Oyun (48) |
| Ev sahibi galibiyet |
48% |
| Beraberlik |
12% |
| Deplasman galibiyet |
40% |
| Oynadığı maç |
20% |
| Goller (159) |
| Maç başına gol |
3.31 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.75 |
| Maç başına deplasman gol |
1.56 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
77% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
| Üst 1.5 |
85% |
| Üst 2.5 |
62% |
| Üst 3.5 |
38% |
Pen-y-Bont sonraki 6 maçlar
|
2026-09-11 |
Trefelin BGC
|
- |
Pen-y-Bont
|
|
2026-09-15 |
Pen-y-Bont
|
- |
Briton Ferry
|
|
2026-09-18 |
Ammanford AFC
|
- |
Pen-y-Bont
|
|
2026-09-26 |
Pen-y-Bont
|
- |
Airbus UK
|
|
2026-10-03 |
Connah's Q.
|
- |
Pen-y-Bont
|
|
2026-10-09 |
Pen-y-Bont
|
- |
Barry
|
Colwyn Bay sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Colwyn Bay
|
- |
Connah's Q.
|
|
2026-09-15 |
Holywell Town
|
- |
Colwyn Bay
|
|
2026-09-18 |
Colwyn Bay
|
- |
Barry
|
|
2026-09-26 |
Colwyn Bay
|
- |
Haverfordwest
|
|
2026-10-03 |
Briton Ferry
|
- |
Colwyn Bay
|
|
2026-10-09 |
Flint Town Utd
|
- |
Colwyn Bay
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.99 |
3.28 |
3.35 |
| Olasılık |
34% |
43% |
23% |
|
1X @ 1.27 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.27 |
1.69 |
| Olasılık |
59% |
41% |
|
1X @ 1.27 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.31 |
3.08 |
| Olasılık |
|
84% |
16% |
|
Üst 1.5 @ 1.31 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.03 |
1.70 |
| Olasılık |
|
59% |
41% |
|
Üst 2.5 @ 2.03 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.59 |
1.24 |
| Olasılık |
|
29% |
71% |
|
Alt 3.5 @ 1.24 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.83 |
1.85 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Evt @ 1.83 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!