1. HNL - Hırvatistan
Pazar, 08.11.2026
14:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Osijek |
| Deplasman: |
Split |
| Mesafe: |
289.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Opus Arena
|
| Kapasite: |
13 005 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
14:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.70 |
3.50 |
1.80 |
X2 |
|
|
|
1.83 |
1.25 |
| 37% |
20% |
43% |
1.25 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 79% |
21% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
44% |
56% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-08-23 |
Hajduk Split
|
4 - 0 |
Osijek
|
|
2026-04-21 |
Hajduk Split
|
0 - 1 |
Osijek
|
|
2026-02-15 |
Osijek
|
0 - 2 |
Hajduk Split
|
|
2025-11-08 |
Hajduk Split
|
2 - 0 |
Osijek
|
|
2025-08-24 |
Osijek
|
0 - 2 |
Hajduk Split
|
|
2025-04-27 |
Osijek
|
2 - 0 |
Hajduk Split
|
|
2025-02-22 |
Hajduk Split
|
4 - 0 |
Osijek
|
|
2024-11-24 |
Osijek
|
2 - 2 |
Hajduk Split
|
|
2024-08-31 |
Hajduk Split
|
1 - 0 |
Osijek
|
|
2024-04-14 |
Hajduk Split
|
1 - 2 |
Osijek
|
|
2024-02-03 |
Osijek
|
1 - 1 |
Hajduk Split
|
|
2023-11-08 |
Osijek
|
0 - 1 |
Hajduk Split
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
9 |
4 |
3 |
| 25% |
17% |
58% |
|
75% |
33% |
25% |
Osijek son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Lok. Zagreb
|
1 - 3 |
Osijek
|
|
2026-10-25 |
Osijek
|
0 - 1 |
Rudes
|
|
2026-10-17 |
Osijek
|
1 - 1 |
HNK Gorica
|
|
2026-10-10 |
Osijek
|
1 - 3 |
Istra 1961
|
|
2026-09-19 |
Varazdin
|
0 - 0 |
Osijek
|
|
2026-09-12 |
Osijek
|
4 - 2 |
Din. Zagreb
|
|
2026-09-05 |
Rijeka
|
4 - 1 |
Osijek
|
|
2026-08-30 |
Osijek
|
3 - 0 |
Belupo
|
|
2026-08-23 |
Hajduk Split
|
4 - 0 |
Osijek
|
|
2026-08-15 |
Osijek
|
1 - 0 |
Lok. Zagreb
|
|
2026-08-08 |
Rudes
|
1 - 6 |
Osijek
|
|
2026-08-01 |
HNK Gorica
|
0 - 2 |
Osijek
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
7 |
6 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
58% |
50% |
Hajduk Split son 12 maçlar
|
2026-11-05 |
Lincoln
|
1 - 0 |
Hajduk Split
|
|
2026-10-31 |
Hajduk Split
|
5 - 0 |
HNK Gorica
|
|
2026-10-26 |
Istra 1961
|
2 - 2 |
Hajduk Split
|
|
2026-10-22 |
Thun
|
0 - 1 |
Hajduk Split
|
|
2026-10-18 |
Hajduk Split
|
1 - 0 |
Varazdin
|
|
2026-10-15 |
Hajduk Split
|
2 - 1 |
Ajax
|
|
2026-10-10 |
Hajduk Split
|
2 - 1 |
Din. Zagreb
|
|
2026-09-20 |
Rijeka
|
3 - 0 |
Hajduk Split
|
|
2026-09-13 |
Hajduk Split
|
1 - 0 |
Belupo
|
|
2026-09-06 |
Rudes
|
0 - 4 |
Hajduk Split
|
|
2026-08-31 |
Hajduk Split
|
2 - 0 |
Lok. Zagreb
|
|
2026-08-27 |
Rakow
|
2 - 2 |
Hajduk Split
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
8 |
7 |
4 |
| 67% |
17% |
17% |
|
67% |
58% |
33% |
Puan Durumu 1. HNL
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Hajduk Split |
12 |
8 |
2 |
2 |
26 |
11 |
+15 |
26 |
| 2 |
Din. Zagreb |
11 |
7 |
1 |
3 |
25 |
14 |
+11 |
22 |
| 3 |
Osijek |
12 |
6 |
2 |
4 |
22 |
17 |
+5 |
20 |
| 4 |
Varazdin |
12 |
5 |
4 |
3 |
16 |
11 |
+5 |
19 |
| 5 |
Rijeka |
11 |
5 |
3 |
3 |
18 |
15 |
+3 |
18 |
| 6 |
Istra 1961 |
12 |
4 |
4 |
4 |
21 |
18 |
+3 |
16 |
| 7 |
Belupo |
12 |
4 |
1 |
7 |
14 |
25 |
-11 |
13 |
| 8 |
Rudes |
12 |
4 |
1 |
7 |
15 |
27 |
-12 |
13 |
| 9 |
Lok. Zagreb |
12 |
3 |
2 |
7 |
14 |
20 |
-6 |
11 |
| 10 |
HNK Gorica |
12 |
1 |
4 |
7 |
7 |
20 |
-13 |
7 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Osijek |
|
| Hajduk Split |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Osijek |
Hajduk Split |
| 1 |
Hajduk Split |
|
- |
| 2 |
Din. Zagreb |
4 - 2 |
|
| 3 |
Osijek |
- |
|
| 4 |
Varazdin |
|
2 - 1 |
| 5 |
Rijeka |
|
3 - 0 |
| 6 |
Istra 1961 |
1 - 3 |
2 - 2 |
| 7 |
Belupo |
3 - 0 |
|
| 8 |
Rudes |
0 - 1 |
0 - 4 |
| 9 |
Lok. Zagreb |
1 - 0 |
|
| 10 |
HNK Gorica |
1 - 1 |
1 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
Osijek |
Hajduk Split |
| Galibiyet |
6 |
8 |
| Beraberlik |
2 |
2 |
| Mağlubiyet |
4 |
2 |
| Attığı gol |
22 |
26 |
| Yediği gol |
17 |
11 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.83 |
2.17 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.42 |
0.92 |
| Oyun attığı gol |
75% |
92% |
| Oyun yediği gol |
67% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
42% |
| Üst 1.5 |
75% |
83% |
| Üst 2.5 |
58% |
75% |
| Üst 3.5 |
50% |
42% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
2 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
10 |
9 |
| Yediği gol |
7 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.67 |
1.80 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.17 |
1.60 |
| Oyun attığı gol |
83% |
80% |
| Oyun yediği gol |
67% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
60% |
| Üst 1.5 |
67% |
100% |
| Üst 2.5 |
50% |
100% |
| Üst 3.5 |
33% |
40% |
Genel i̇statistikler 1. HNL
| Oyun (59) |
| Ev sahibi galibiyet |
53% |
| Beraberlik |
20% |
| Deplasman galibiyet |
27% |
| Oynadığı maç |
33% |
| Goller (178) |
| Maç başına gol |
3.02 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.76 |
| Maç başına deplasman gol |
1.25 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
83% |
| Deplasman takımı gol attı |
64% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
61% |
| Üst 3.5 |
41% |
Osijek sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Belupo
|
- |
Osijek
|
|
2026-11-28 |
Osijek
|
- |
Rijeka
|
|
2026-12-05 |
Din. Zagreb
|
- |
Osijek
|
|
2026-12-12 |
Osijek
|
- |
Varazdin
|
|
2026-12-19 |
Istra 1961
|
- |
Osijek
|
|
2027-01-23 |
HNK Gorica
|
- |
Osijek
|
Hajduk Split sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Lok. Zagreb
|
- |
Hajduk Split
|
|
2026-11-26 |
Hajduk Split
|
- |
St. Truiden
|
|
2026-11-28 |
Hajduk Split
|
- |
Rudes
|
|
2026-12-05 |
Belupo
|
- |
Hajduk Split
|
|
2026-12-10 |
Hajduk Split
|
- |
Nordsjaelland
|
|
2026-12-12 |
Hajduk Split
|
- |
Rijeka
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.70 |
3.50 |
1.80 |
| Olasılık |
37% |
20% |
43% |
|
X2 @ 1.25 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.83 |
1.25 |
| Olasılık |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.25 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.00 |
| Olasılık |
|
79% |
21% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.75 |
2.05 |
| Olasılık |
|
64% |
36% |
|
Üst 2.5 @ 1.75 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.40 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Alt 3.5 @ 1.40 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Hay @ 2.10 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!