Lig 1 - Fransa
Cumartesi, 05.09.2026
19:45
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Nice |
| Deplasman: |
Le Mans |
| Mesafe: |
725.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Allianz Riviera
|
| Kapasite: |
35 624 |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Olivier Pantaloni (Fra) |
| Deplasman: |
Patrick Videira (Fra) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:45 (20:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.75 |
3.50 |
4.33 |
1 |
|
|
|
1.20 |
2.00 |
| 40% |
32% |
28% |
1.75 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.75 |
|
|
|
1.88 |
1.98 |
|
|
|
3.20 |
1.36 |
| 77% |
23% |
|
|
|
70% |
30% |
|
|
|
48% |
52% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2019-10-30 |
Le Mans
|
3 - 2 |
Nice
|
|
2010-03-13 |
Le Mans
|
0 - 1 |
Nice
|
|
2009-11-01 |
Nice
|
1 - 0 |
Le Mans
|
|
2009-02-14 |
Le Mans
|
1 - 2 |
Nice
|
|
2008-09-20 |
Nice
|
2 - 2 |
Le Mans
|
|
2008-03-08 |
Nice
|
0 - 0 |
Le Mans
|
|
2007-10-06 |
Le Mans
|
2 - 0 |
Nice
|
|
2007-05-26 |
Nice
|
3 - 3 |
Le Mans
|
|
2006-08-05 |
Le Mans
|
1 - 0 |
Nice
|
|
2006-02-11 |
Le Mans
|
2 - 0 |
Nice
|
|
2005-09-21 |
Nice
|
1 - 0 |
Le Mans
|
|
2004-01-17 |
Nice
|
0 - 1 |
Le Mans
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
6 |
4 |
3 |
| 33% |
25% |
42% |
|
50% |
33% |
25% |
Nice son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Paris FC
|
3 - 0 |
Nice
|
|
2026-08-22 |
Nice
|
0 - 0 |
Lorient
|
|
2026-08-15 |
Hull
|
0 - 0 |
Nice
|
|
2026-08-08 |
Cagliari
|
0 - 0 |
Nice
|
|
2026-07-31 |
Juventus
|
2 - 0 |
Nice
|
|
2026-07-25 |
Marsilya
|
0 - 3 |
Nice
|
|
2026-07-18 |
Nice
|
4 - 0 |
Nimes
|
|
2026-05-29 |
Nice
|
4 - 1 |
St. Etienne
|
|
2026-05-26 |
St. Etienne
|
0 - 0 |
Nice
|
|
2026-05-22 |
Lens
|
3 - 1 |
Nice
|
|
2026-05-17 |
Nice
|
0 - 0 |
Metz
|
|
2026-05-10 |
Auxerre
|
2 - 1 |
Nice
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
7 |
6 |
3 |
| 25% |
42% |
33% |
|
58% |
50% |
25% |
Le Mans son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Rennes
|
3 - 2 |
Le Mans
|
|
2026-08-22 |
Le Mans
|
2 - 2 |
Brest
|
|
2026-08-15 |
Le Mans
|
0 - 1 |
Le Havre
|
|
2026-08-01 |
Angers
|
2 - 3 |
Le Mans
|
|
2026-07-25 |
Le Mans
|
1 - 0 |
Nantes
|
|
2026-07-22 |
Le Mans
|
3 - 1 |
Versailles 78
|
|
2026-05-09 |
Bastia
|
0 - 2 |
Le Mans
|
|
2026-05-02 |
Le Mans
|
1 - 1 |
Reims
|
|
2026-04-25 |
Grenoble
|
1 - 1 |
Le Mans
|
|
2026-04-17 |
Le Mans
|
1 - 0 |
Clermont
|
|
2026-04-11 |
Boulogne
|
0 - 0 |
Le Mans
|
|
2026-04-06 |
Le Mans
|
4 - 0 |
Pau
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
4 |
2 |
|
8 |
5 |
5 |
| 50% |
33% |
17% |
|
67% |
42% |
42% |
Puan Durumu Lig 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Monaco |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
6 |
| 2 |
Paris FC |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
4 |
| 3 |
Lille |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 4 |
Lyon |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
4 |
| 5 |
Rennes |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 6 |
Troyes |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Lens |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
| 8 |
Marsilya |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Angers |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 10 |
Strasbourg |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 11 |
Brest |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 11 |
PSG |
2 |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
0 |
2 |
| 13 |
Le Mans |
2 |
0 |
1 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
1 |
| 14 |
Lorient |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 14 |
Le Havre |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 16 |
Toulouse |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 17 |
Nice |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
1 |
| 18 |
Auxerre |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Nice |
|
| Le Mans |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Nice |
Le Mans |
| 1 |
Monaco |
|
|
| 2 |
Paris FC |
|
|
| 3 |
Lille |
|
|
| 4 |
Lyon |
|
|
| 5 |
Rennes |
|
3 - 2 |
| 6 |
Troyes |
|
|
| 7 |
Lens |
|
|
| 8 |
Marsilya |
|
|
| 9 |
Angers |
|
|
| 10 |
Strasbourg |
|
|
| 11 |
Brest |
|
|
| 11 |
PSG |
|
|
| 13 |
Le Mans |
|
- |
| 14 |
Lorient |
0 - 0 |
|
| 14 |
Le Havre |
|
|
| 16 |
Toulouse |
|
|
| 17 |
Nice |
- |
|
| 18 |
Auxerre |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Nice |
Le Mans |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
1 |
| Attığı gol |
0 |
4 |
| Yediği gol |
3 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
2.50 |
| Oyun attığı gol |
0% |
100% |
| Oyun yediği gol |
50% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
100% |
| Üst 1.5 |
50% |
100% |
| Üst 2.5 |
50% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
1 |
| Attığı gol |
0 |
2 |
| Yediği gol |
0 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.00 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.00 |
3.00 |
| Oyun attığı gol |
0% |
100% |
| Oyun yediği gol |
0% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
0% |
100% |
| Üst 1.5 |
0% |
100% |
| Üst 2.5 |
0% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
100% |
Genel i̇statistikler Lig 1
| Oyun (18) |
| Ev sahibi galibiyet |
33% |
| Beraberlik |
39% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
6% |
| Goller (54) |
| Maç başına gol |
3.00 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.67 |
| Maç başına deplasman gol |
1.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
72% |
| Deplasman takımı gol attı |
72% |
| Karşılıklı Gol Var |
56% |
| Üst 1.5 |
83% |
| Üst 2.5 |
61% |
| Üst 3.5 |
44% |
Nice sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Auxerre
|
- |
Nice
|
|
2026-09-20 |
Nice
|
- |
Lille
|
|
2026-10-11 |
Nice
|
- |
Strasbourg
|
|
2026-10-18 |
Lyon
|
- |
Nice
|
|
2026-10-23 |
Brest
|
- |
Nice
|
|
2026-10-31 |
Nice
|
- |
Rennes
|
Le Mans sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Le Mans
|
- |
Lens
|
|
2026-09-19 |
Le Mans
|
- |
Lorient
|
|
2026-10-10 |
PSG
|
- |
Le Mans
|
|
2026-10-16 |
Le Mans
|
- |
Toulouse
|
|
2026-10-25 |
Auxerre
|
- |
Le Mans
|
|
2026-10-31 |
Troyes
|
- |
Le Mans
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.75 |
3.50 |
4.33 |
| Olasılık |
40% |
32% |
28% |
|
1 @ 1.75 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.20 |
2.00 |
| Olasılık |
69% |
31% |
|
1X @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.29 |
3.75 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 1.5 @ 1.29 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.88 |
1.98 |
| Olasılık |
|
70% |
30% |
|
Üst 2.5 @ 1.88 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.20 |
1.36 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Alt 3.5 @ 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.75 |
2.00 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Evt @ 1.75 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!