Lig 1 - Fransa
Pazar, 17.05.2026
20:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Nantes |
| Deplasman: |
Toulouse |
| Mesafe: |
464.8 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Beaujoire Stadyumu
|
| Kapasite: |
37 473 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Vahid Halilhodzic (Bih) |
| Deplasman: |
Carles Martinez Novell (Isp) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
20:00 (21:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.50 |
2.50 |
2 |
|
|
|
1.50 |
1.50 |
| 28% |
19% |
53% |
2.50 |
|
|
|
34% |
66% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.33 |
|
|
|
1.73 |
2.10 |
|
|
|
2.75 |
1.44 |
| 68% |
32% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
29% |
71% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-09-27 |
Toulouse
|
2 - 2 |
Nantes
|
|
2025-04-27 |
Nantes
|
0 - 0 |
Toulouse
|
|
2024-08-18 |
Toulouse
|
0 - 0 |
Nantes
|
|
2024-02-11 |
Toulouse
|
1 - 2 |
Nantes
|
|
2023-08-13 |
Nantes
|
1 - 2 |
Toulouse
|
|
2023-05-14 |
Toulouse
|
0 - 0 |
Nantes
|
|
2023-04-29 |
Nantes
|
1 - 5 |
Toulouse
|
|
2022-08-28 |
Nantes
|
3 - 1 |
Toulouse
|
|
2021-05-30 |
Nantes
|
0 - 1 |
Toulouse
|
|
2021-05-27 |
Toulouse
|
1 - 2 |
Nantes
|
|
2019-12-01 |
Nantes
|
2 - 1 |
Toulouse
|
|
2019-04-07 |
Toulouse
|
1 - 0 |
Nantes
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
7 |
7 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
58% |
58% |
25% |
Nantes son 12 maçlar
|
2026-05-08 |
Lens
|
1 - 0 |
Nantes
|
|
2026-05-02 |
Nantes
|
3 - 0 |
Marsilya
|
|
2026-04-26 |
Rennes
|
2 - 1 |
Nantes
|
|
2026-04-22 |
PSG
|
3 - 0 |
Nantes
|
|
2026-04-19 |
Nantes
|
1 - 1 |
Brest
|
|
2026-04-11 |
Auxerre
|
0 - 0 |
Nantes
|
|
2026-04-05 |
Metz
|
0 - 0 |
Nantes
|
|
2026-03-22 |
Nantes
|
2 - 3 |
Strasbourg
|
|
2026-03-07 |
Nantes
|
0 - 1 |
Angers
|
|
2026-03-01 |
Lille
|
1 - 0 |
Nantes
|
|
2026-02-22 |
Nantes
|
2 - 0 |
Le Havre
|
|
2026-02-13 |
Monaco
|
3 - 1 |
Nantes
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
7 |
5 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
58% |
42% |
17% |
Toulouse son 12 maçlar
|
2026-05-10 |
Toulouse
|
2 - 1 |
Lyon
|
|
2026-05-03 |
Strasbourg
|
1 - 2 |
Toulouse
|
|
2026-04-25 |
Toulouse
|
2 - 2 |
Monaco
|
|
2026-04-21 |
Lens
|
4 - 1 |
Toulouse
|
|
2026-04-17 |
Lens
|
3 - 2 |
Toulouse
|
|
2026-04-12 |
Toulouse
|
0 - 4 |
Lille
|
|
2026-04-03 |
PSG
|
3 - 1 |
Toulouse
|
|
2026-03-21 |
Toulouse
|
1 - 0 |
Lorient
|
|
2026-03-15 |
Metz
|
3 - 4 |
Toulouse
|
|
2026-03-07 |
Toulouse
|
0 - 1 |
Marsilya
|
|
2026-03-04 |
Marsilya
|
2 - 2 |
Toulouse
|
|
2026-02-28 |
Rennes
|
1 - 0 |
Toulouse
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
9 |
7 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
75% |
58% |
Puan Durumu Lig 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
PSG |
33 |
24 |
4 |
5 |
73 |
27 |
+46 |
76 |
| 2 |
Lens |
33 |
21 |
4 |
8 |
62 |
35 |
+27 |
67 |
| 3 |
Lille |
33 |
18 |
7 |
8 |
52 |
35 |
+17 |
61 |
| 4 |
Lyon |
33 |
18 |
6 |
9 |
53 |
36 |
+17 |
60 |
| 5 |
Rennes |
33 |
17 |
8 |
8 |
58 |
47 |
+11 |
59 |
| 6 |
Marsilya |
33 |
17 |
5 |
11 |
60 |
44 |
+16 |
56 |
| 7 |
Monaco |
33 |
16 |
6 |
11 |
56 |
49 |
+7 |
54 |
| 8 |
Strasbourg |
33 |
14 |
8 |
11 |
53 |
43 |
+10 |
50 |
| 9 |
Lorient |
33 |
11 |
12 |
10 |
48 |
49 |
-1 |
45 |
| 10 |
Toulouse |
33 |
12 |
8 |
13 |
47 |
46 |
+1 |
44 |
| 11 |
Paris FC |
33 |
10 |
11 |
12 |
45 |
49 |
-4 |
41 |
| 12 |
Brest |
33 |
10 |
8 |
15 |
42 |
54 |
-12 |
38 |
| 13 |
Angers |
33 |
9 |
8 |
16 |
28 |
47 |
-19 |
35 |
| 14 |
Le Havre |
33 |
6 |
14 |
13 |
30 |
44 |
-14 |
32 |
| 15 |
Auxerre |
33 |
7 |
10 |
16 |
32 |
44 |
-12 |
31 |
| 16 |
Nice |
33 |
7 |
10 |
16 |
37 |
60 |
-23 |
31 |
| 17 |
Nantes |
33 |
5 |
8 |
20 |
29 |
52 |
-23 |
23 |
| 18 |
Metz |
33 |
3 |
7 |
23 |
32 |
76 |
-44 |
16 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Nantes |
|
| Toulouse |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Nantes |
Toulouse |
| 1 |
PSG |
0 - 1 |
3 - 1 |
| 2 |
Lens |
1 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
Lille |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 4 |
Lyon |
0 - 1 |
1 - 2 |
| 5 |
Rennes |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 6 |
Marsilya |
3 - 0 |
2 - 2 |
| 7 |
Monaco |
3 - 5 |
1 - 0 |
| 8 |
Strasbourg |
2 - 3 |
1 - 2 |
| 9 |
Lorient |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Toulouse |
|
- |
| 11 |
Paris FC |
1 - 2 |
0 - 3 |
| 12 |
Brest |
1 - 1 |
0 - 2 |
| 13 |
Angers |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 14 |
Le Havre |
2 - 0 |
2 - 1 |
| 15 |
Auxerre |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 16 |
Nice |
1 - 4 |
0 - 1 |
| 17 |
Nantes |
- |
|
| 18 |
Metz |
0 - 2 |
3 - 4 |
Takım istatistikleri
| |
Nantes |
Toulouse |
| Galibiyet |
5 |
12 |
| Beraberlik |
8 |
8 |
| Mağlubiyet |
20 |
13 |
| Attığı gol |
29 |
47 |
| Yediği gol |
52 |
46 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.88 |
1.42 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.58 |
1.39 |
| Oyun attığı gol |
58% |
70% |
| Oyun yediği gol |
79% |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
45% |
48% |
| Üst 1.5 |
67% |
67% |
| Üst 2.5 |
45% |
55% |
| Üst 3.5 |
21% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
6 |
| Beraberlik |
3 |
2 |
| Mağlubiyet |
10 |
8 |
| Attığı gol |
18 |
22 |
| Yediği gol |
27 |
22 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.12 |
1.38 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.69 |
1.38 |
| Oyun attığı gol |
69% |
75% |
| Oyun yediği gol |
81% |
81% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
56% |
| Üst 1.5 |
75% |
69% |
| Üst 2.5 |
44% |
56% |
| Üst 3.5 |
25% |
25% |
Genel i̇statistikler Lig 1
| Oyun (297) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
24% |
| Deplasman galibiyet |
29% |
| Oynadığı maç |
97% |
| Goller (837) |
| Maç başına gol |
2.82 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.59 |
| Maç başına deplasman gol |
1.23 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
66% |
| Karşılıklı Gol Var |
51% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
53% |
| Üst 3.5 |
33% |
Nantes sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Toulouse sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.50 |
3.50 |
2.50 |
| Olasılık |
28% |
19% |
53% |
|
2 @ 2.50 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.50 |
1.50 |
| Olasılık |
34% |
66% |
|
X2 @ 1.50 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.33 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.73 |
2.10 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Üst 2.5 @ 1.73 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.44 |
| Olasılık |
|
29% |
71% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Hay @ 2.20 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!