Relegation Group - Ekvador
Pazartesi, 09.11.2026
18:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Ambato |
| Deplasman: |
Manta |
| Mesafe: |
235.2 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Bellavista
|
| Kapasite: |
18 000 |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:00 (13:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.62 |
3.50 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.15 |
| 41% |
33% |
26% |
1.62 |
|
|
|
73% |
27% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 70% |
30% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
25% |
75% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-10-09 |
Delfin
|
3 - 2 |
Mushuc Runa
|
|
2026-08-28 |
Mushuc Runa
|
1 - 0 |
Delfin
|
|
2026-05-03 |
Delfin
|
1 - 0 |
Mushuc Runa
|
|
2025-06-16 |
Delfin
|
3 - 1 |
Mushuc Runa
|
|
2025-02-18 |
Mushuc Runa
|
2 - 0 |
Delfin
|
|
2024-11-08 |
Delfin
|
4 - 2 |
Mushuc Runa
|
|
2024-05-19 |
Mushuc Runa
|
5 - 0 |
Delfin
|
|
2023-09-16 |
Mushuc Runa
|
2 - 0 |
Delfin
|
|
2023-04-16 |
Delfin
|
3 - 0 |
Mushuc Runa
|
|
2022-09-25 |
Delfin
|
0 - 0 |
Mushuc Runa
|
|
2022-04-09 |
Mushuc Runa
|
1 - 2 |
Delfin
|
|
2021-11-28 |
Delfin
|
3 - 0 |
Mushuc Runa
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
58% |
33% |
Mushuc Runa son 12 maçlar
|
2026-11-03 |
Mushuc Runa
|
2 - 3 |
Manta FC
|
|
2026-10-26 |
Tecnico U.
|
3 - 0 |
Mushuc Runa
|
|
2026-10-19 |
Mushuc Runa
|
1 - 1 |
Orense SC
|
|
2026-10-09 |
Delfin
|
3 - 2 |
Mushuc Runa
|
|
2026-09-20 |
Dep. Cuenca
|
1 - 1 |
Mushuc Runa
|
|
2026-09-12 |
Guayaquil City
|
3 - 1 |
Mushuc Runa
|
|
2026-09-08 |
Mushuc Runa
|
1 - 1 |
Leones Atuntaqui
|
|
2026-09-02 |
LDU Quito
|
0 - 0 |
Mushuc Runa
|
|
2026-08-28 |
Mushuc Runa
|
1 - 0 |
Delfin
|
|
2026-08-22 |
Dep. Cuenca
|
0 - 0 |
Mushuc Runa
|
|
2026-08-16 |
Mushuc Runa
|
0 - 0 |
Barcelona SC
|
|
2026-08-10 |
Tecnico U.
|
0 - 3 |
Mushuc Runa
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
8 |
5 |
3 |
| 17% |
50% |
33% |
|
67% |
42% |
25% |
Delfin son 12 maçlar
|
2026-11-06 |
Ind. del Valle
|
2 - 0 |
Delfin
|
|
2026-10-31 |
Delfin
|
3 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-10-29 |
Delfin
|
0 - 3 |
Ind. del Valle
|
|
2026-10-24 |
Orense SC
|
4 - 0 |
Delfin
|
|
2026-10-18 |
Delfin
|
4 - 2 |
Manta FC
|
|
2026-10-09 |
Delfin
|
3 - 2 |
Mushuc Runa
|
|
2026-09-20 |
Tecnico U.
|
1 - 1 |
Delfin
|
|
2026-09-17 |
LDU Portoviejo
|
0 - 2 |
Delfin
|
|
2026-09-14 |
Barcelona SC
|
1 - 1 |
Delfin
|
|
2026-09-06 |
Delfin
|
0 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-09-01 |
Delfin
|
1 - 0 |
Tecnico U.
|
|
2026-08-28 |
Mushuc Runa
|
1 - 0 |
Delfin
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
33% |
Puan Durumu Relegation Group
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Dep. Cuenca |
35 |
12 |
8 |
15 |
31 |
42 |
-11 |
44 |
| 2 |
Mushuc Runa |
35 |
9 |
13 |
13 |
41 |
49 |
-8 |
40 |
| 3 |
Orense SC |
35 |
10 |
9 |
16 |
43 |
51 |
-8 |
39 |
| 4 |
Delfin |
35 |
10 |
8 |
17 |
30 |
41 |
-11 |
38 |
| 5 |
Tecnico U. |
35 |
11 |
4 |
20 |
34 |
47 |
-13 |
37 |
| 6 |
Manta FC |
35 |
8 |
6 |
21 |
25 |
51 |
-26 |
30 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Mushuc Runa |
|
| Delfin |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Mushuc Runa |
Delfin |
| 1 |
Dep. Cuenca |
|
|
| 2 |
Mushuc Runa |
- |
|
| 3 |
Orense SC |
1 - 1 |
4 - 0 |
| 4 |
Delfin |
|
- |
| 5 |
Tecnico U. |
|
1 - 1 |
| 6 |
Manta FC |
2 - 3 |
|
Takım istatistikleri
| |
Mushuc Runa |
Delfin |
| Galibiyet |
9 |
10 |
| Beraberlik |
13 |
8 |
| Mağlubiyet |
13 |
17 |
| Attığı gol |
41 |
30 |
| Yediği gol |
49 |
41 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.17 |
0.86 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.40 |
1.17 |
| Oyun attığı gol |
74% |
57% |
| Oyun yediği gol |
69% |
77% |
| Karşılıklı Gol Var |
60% |
40% |
| Üst 1.5 |
71% |
46% |
| Üst 2.5 |
51% |
31% |
| Üst 3.5 |
34% |
20% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
6 |
1 |
| Beraberlik |
7 |
5 |
| Mağlubiyet |
4 |
11 |
| Attığı gol |
19 |
10 |
| Yediği gol |
18 |
26 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.12 |
0.59 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.06 |
1.53 |
| Oyun attığı gol |
71% |
47% |
| Oyun yediği gol |
53% |
88% |
| Karşılıklı Gol Var |
47% |
41% |
| Üst 1.5 |
59% |
53% |
| Üst 2.5 |
35% |
35% |
| Üst 3.5 |
29% |
24% |
Genel i̇statistikler Relegation Group
| Oyun (15) |
| Ev sahibi galibiyet |
53% |
| Beraberlik |
33% |
| Deplasman galibiyet |
13% |
| Oynadığı maç |
50% |
| Goller (44) |
| Maç başına gol |
2.93 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.87 |
| Maç başına deplasman gol |
1.07 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
87% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
| Üst 1.5 |
87% |
| Üst 2.5 |
53% |
| Üst 3.5 |
33% |
Mushuc Runa sonraki 4 maçlar
|
2026-11-22 |
Orense SC
|
- |
Mushuc Runa
|
|
2026-11-29 |
Mushuc Runa
|
- |
Tecnico U.
|
|
2026-12-06 |
Manta FC
|
- |
Mushuc Runa
|
|
2026-12-13 |
Mushuc Runa
|
- |
Dep. Cuenca
|
Delfin sonraki 4 maçlar
|
2026-11-22 |
Manta FC
|
- |
Delfin
|
|
2026-11-29 |
Delfin
|
- |
Orense SC
|
|
2026-12-06 |
Dep. Cuenca
|
- |
Delfin
|
|
2026-12-13 |
Delfin
|
- |
Tecnico U.
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.62 |
3.50 |
5.00 |
| Olasılık |
41% |
33% |
26% |
|
1 @ 1.62 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.17 |
2.15 |
| Olasılık |
73% |
27% |
|
1X @ 1.17 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.25 |
| Olasılık |
|
70% |
30% |
|
Üst 1.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.05 |
1.75 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 2.5 @ 1.75 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.75 |
1.25 |
| Olasılık |
|
25% |
75% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.00 |
1.73 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Hay @ 1.73 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!