Kupası - Polonya
Salı, 01.09.2026
19:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Lublin |
| Deplasman: |
Varşova |
| Mesafe: |
152.7 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Arena Lublin
|
| Kapasite: |
15 243 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:30 (20:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.10 |
3.60 |
1.68 |
2 |
|
|
|
2.05 |
1.21 |
| 27% |
32% |
41% |
1.68 |
|
|
|
28% |
72% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.71 |
2.00 |
|
|
|
2.80 |
1.38 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
32% |
68% |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-23 |
Legia
|
4 - 0 |
Motor Lublin
|
|
2025-12-01 |
Motor Lublin
|
1 - 1 |
Legia
|
|
2025-03-10 |
Motor Lublin
|
3 - 3 |
Legia
|
|
2024-09-01 |
Legia
|
5 - 2 |
Motor Lublin
|
|
2022-12-10 |
Legia
|
4 - 0 |
Motor Lublin
|
|
2022-07-01 |
Legia
|
2 - 3 |
Motor Lublin
|
|
2021-12-01 |
Motor Lublin
|
1 - 2 |
Legia
|
|
2013-02-20 |
Legia
|
2 - 1 |
Motor Lublin
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
5 |
|
8 |
7 |
5 |
| 12% |
25% |
62% |
|
100% |
88% |
62% |
Motor Lublin son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Motor Lublin
|
0 - 2 |
Piast
|
|
2026-08-22 |
Korona
|
1 - 1 |
Motor Lublin
|
|
2026-08-16 |
Motor Lublin
|
1 - 0 |
Katowice
|
|
2026-08-08 |
Pogon Szczecin
|
3 - 1 |
Motor Lublin
|
|
2026-07-31 |
Motor Lublin
|
1 - 2 |
Jagiellonia
|
|
2026-07-26 |
Widzew Lodz
|
2 - 2 |
Motor Lublin
|
|
2026-07-03 |
Motor Lublin
|
4 - 1 |
Warta Poznan
|
|
2026-05-23 |
Legia
|
4 - 0 |
Motor Lublin
|
|
2026-05-16 |
Motor Lublin
|
3 - 3 |
Cracovia
|
|
2026-05-10 |
Plock
|
0 - 4 |
Motor Lublin
|
|
2026-05-02 |
Motor Lublin
|
0 - 1 |
Lech
|
|
2026-04-26 |
Widzew Lodz
|
2 - 0 |
Motor Lublin
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
7 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
58% |
50% |
Legia son 12 maçlar
|
2026-08-28 |
Legia
|
1 - 1 |
Slask
|
|
2026-08-22 |
Piast
|
1 - 1 |
Legia
|
|
2026-08-14 |
Legia
|
5 - 0 |
Radomiak Radom
|
|
2026-08-08 |
Korona
|
1 - 1 |
Legia
|
|
2026-08-03 |
Legia
|
1 - 1 |
AEL Limassol
|
|
2026-08-02 |
Legia
|
3 - 1 |
Zaglebie
|
|
2026-07-24 |
Pogon Szczecin
|
0 - 1 |
Legia
|
|
2026-07-18 |
Legia
|
2 - 1 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-07-14 |
Legia
|
3 - 1 |
Radomiak Radom
|
|
2026-07-10 |
Legia
|
1 - 0 |
Trencin
|
|
2026-07-07 |
Legia
|
3 - 1 |
H. Beer Sheva
|
|
2026-05-23 |
Legia
|
4 - 0 |
Motor Lublin
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
4 |
0 |
|
10 |
6 |
5 |
| 67% |
33% |
0% |
|
83% |
50% |
42% |
Puan Durumu Ekstraklasa
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Legia |
6 |
3 |
3 |
0 |
12 |
4 |
+8 |
12 |
| 2 |
Lech |
4 |
3 |
1 |
0 |
8 |
3 |
+5 |
10 |
| 3 |
Wisla |
6 |
3 |
1 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
10 |
| 4 |
Katowice |
5 |
3 |
0 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
9 |
| 5 |
Gornik Z. |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
9 |
| 6 |
Jagiellonia |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
9 |
| 7 |
Pogon Szczecin |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
| 8 |
Korona |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 9 |
Zaglebie |
5 |
2 |
2 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
8 |
| 10 |
Cracovia |
6 |
2 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 11 |
Piast |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 12 |
Radomiak Radom |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
7 |
| 13 |
Widzew Lodz |
6 |
1 |
3 |
2 |
10 |
10 |
0 |
6 |
| 14 |
Slask |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 15 |
Motor Lublin |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
5 |
| 16 |
Plock |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
10 |
-7 |
4 |
| 17 |
Wieczysta Krakow |
5 |
1 |
0 |
4 |
8 |
12 |
-4 |
3 |
| 18 |
Rakow |
4 |
0 |
0 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
0 |
Motor Lublin sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
Motor Lublin
|
- |
Legia
|
|
2026-09-11 |
Rakow
|
- |
Motor Lublin
|
|
2026-09-19 |
Motor Lublin
|
- |
Gornik Z.
|
|
2026-10-10 |
Radomiak Radom
|
- |
Motor Lublin
|
|
2026-10-17 |
Motor Lublin
|
- |
Slask
|
|
2026-10-24 |
Motor Lublin
|
- |
Zaglebie
|
Legia sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
Motor Lublin
|
- |
Legia
|
|
2026-09-13 |
Legia
|
- |
Widzew Lodz
|
|
2026-09-20 |
Jagiellonia
|
- |
Legia
|
|
2026-10-10 |
Legia
|
- |
Wisla
|
|
2026-10-17 |
Cracovia
|
- |
Legia
|
|
2026-10-24 |
Legia
|
- |
Lech
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.10 |
3.60 |
1.68 |
| Olasılık |
27% |
32% |
41% |
|
2 @ 1.68 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.05 |
1.21 |
| Olasılık |
28% |
72% |
|
X2 @ 1.21 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
3.90 |
| Olasılık |
|
75% |
25% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.71 |
2.00 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 2.5 @ 1.71 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.80 |
1.38 |
| Olasılık |
|
32% |
68% |
|
Alt 3.5 @ 1.38 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.69 |
2.02 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Evt @ 1.69 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-08-31 04:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!