Şampiyona Grubu - Hindistan
Cuma, 06.05.2022
15:30
15:30

Mohammedan

Churchill Broth
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Kalküta |
| Deplasman: | Margao |
| Mesafe: | 1 716.8 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:30 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.05 | 3.70 | 2.85 | 12 | 1.38 | 1.70 | |||
| 37% | 31% | 32% | 1.25 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.24 | 3.80 | 1.71 | 2.00 | 2.80 | 1.39 | ||||||
| 76% | 24% | 53% | 47% | 32% | 68% |
Son 5 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-03-16 | Mohammedan | 1 - 2 | Churchill Broth |
| 2021-03-15 | Churchill Broth | 1 - 4 | Mohammedan |
| 2021-01-14 | Mohammedan | 0 - 0 | Churchill Broth |
| 2013-12-15 | Churchill Broth | 3 - 1 | Mohammedan |
| 2013-11-23 | Mohammedan | 0 - 0 | Churchill Broth |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | |
| 20% | 40% | 40% | 60% | 60% | 40% |
Mohammedan son 12 maçlar
| 2022-04-30 | Mohammedan | 2 - 0 | NEROCA |
| 2022-04-26 | Mohammedan | 2 - 2 | Minerva |
| 2022-04-23 | Sreenidi Deccan | 2 - 2 | Mohammedan |
| 2022-04-18 | NEROCA | 1 - 1 | Mohammedan |
| 2022-04-14 | Real Kashmir | 1 - 3 | Mohammedan |
| 2022-04-10 | Mohammedan | 1 - 3 | Minerva |
| 2022-04-06 | Mohammedan | 2 - 1 | Rajasthan Utd |
| 2022-03-29 | TRAU FC | 1 - 2 | Mohammedan |
| 2022-03-25 | Mohammedan | 1 - 1 | Gokulam |
| 2022-03-21 | Mohammedan | 1 - 0 | Kenkre FC |
| 2022-03-16 | Mohammedan | 1 - 2 | Churchill Broth |
| 2022-03-12 | Mohammedan | 4 - 0 | Indian Arrows |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 11 | 8 | 5 | |
| 50% | 33% | 17% | 92% | 67% | 42% |
Churchill Broth son 12 maçlar
| 2022-05-03 | Churchill Broth | 2 - 1 | Minerva |
| 2022-04-30 | Churchill Broth | 1 - 1 | Gokulam |
| 2022-04-26 | Churchill Broth | 2 - 1 | Rajasthan Utd |
| 2022-04-18 | Indian Arrows | 1 - 2 | Churchill Broth |
| 2022-04-10 | Kenkre FC | 1 - 2 | Churchill Broth |
| 2022-04-06 | Real Kashmir | 0 - 1 | Churchill Broth |
| 2022-04-01 | NEROCA | 2 - 4 | Churchill Broth |
| 2022-03-28 | Sreenidi Deccan | 1 - 1 | Churchill Broth |
| 2022-03-24 | Churchill Broth | 2 - 1 | Aizawl |
| 2022-03-21 | Rajasthan Utd | 2 - 0 | Churchill Broth |
| 2022-03-16 | Mohammedan | 1 - 2 | Churchill Broth |
| 2022-03-12 | TRAU FC | 2 - 0 | Churchill Broth |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 11 | 7 | 1 | |
| 67% | 17% | 17% | 92% | 58% | 8% |
Puan Durumu Şampiyona Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gokulam | 12 | -1 | 37 |
| 2 | Mohammedan | 3 | +2 | 31 |
| 3 | Churchill Broth | 3 | +2 | 27 |
| 4 | Minerva | 4 | -2 | 27 |
| 5 | Sreenidi Deccan | 12 | +1 | 23 |
| 6 | Rajasthan Utd | 13 | +4 | 22 |
| 7 | NEROCA | 4 | -8 | 19 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Mohammedan | |
| Churchill Broth | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Mohammedan | Churchill Broth |
|---|---|---|---|
| 1 | Gokulam | ||
| 2 | Mohammedan | - | |
| 3 | Churchill Broth | - | |
| 4 | Minerva | 2 - 2 | |
| 5 | Sreenidi Deccan | ||
| 6 | Rajasthan Utd | ||
| 7 | NEROCA | 2 - 0 |
Lig sıralaması
| Mohammedan | Churchill Broth | |
| Pozisyon | 2 | 3 |
| Puan | 31 | 27 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 3 | 6 |
| Puan | 4 | 0 |
Lig form
| Mohammedan | Churchill Broth | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
2 0 |
2
1 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 0 |
0
0 0 |
Lig Golleri
| Mohammedan | Churchill Broth | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
4 |
5
3 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
4
2 |
0
0 |
Genel i̇statistikler Şampiyona Grubu
| Oyun (12) | |
| Ev sahibi galibiyet | 50% |
| Beraberlik | 33% |
| Deplasman galibiyet | 17% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (32) | |
| Maç başına gol | 2.67 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.67 |
| Maç başına deplasman gol | 1.00 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 83% |
| Deplasman takımı gol attı | 67% |
| Karşılıklı Gol Var | 58% |
| Üst 1.5 | 92% |
| Üst 2.5 | 58% |
| Üst 3.5 | 25% |
Mohammedan sonraki 6 maçlar
| 2022-05-10 | Rajasthan Utd | - | Mohammedan |
| 2022-05-14 | Gokulam | - | Mohammedan |
| 2022-08-16 | Mohammedan | - | Goa |
| 2022-08-21 | Mohammedan | - | Jamshedpur |
| 2022-09-02 | Mohammedan | - | Bengaluru |
| 2022-09-09 | Mohammedan | - | Kerala Blasters |
Churchill Broth sonraki 6 maçlar
| 2022-05-09 | NEROCA | - | Churchill Broth |
| 2022-05-14 | Churchill Broth | - | Sreenidi Deccan |
| 2022-11-15 | Churchill Broth | - | Rajasthan Utd |
| 2022-11-20 | Churchill Broth | - | Sreenidi Deccan |
| 2022-11-24 | Kenkre FC | - | Churchill Broth |
| 2022-11-28 | Real Kashmir | - | Churchill Broth |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.05 | 3.70 | 2.85 |
| Olasılık | 37% | 31% | 32% |
| 12 @ 1.25 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.38 | 1.70 |
| Olasılık | 58% | 42% |
| 1X @ 1.38 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.24 | 3.80 | |
| Olasılık | 76% | 24% | |
| Üst 1.5 @ 1.24 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.71 | 2.00 | |
| Olasılık | 53% | 47% | |
| Üst 2.5 @ 1.71 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.80 | 1.39 | |
| Olasılık | 32% | 68% | |
| Alt 3.5 @ 1.39 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.66 | 2.10 | |
| Olasılık | 57% | 43% | |
| Evt @ 1.66 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!
