Liga Portugal 2 - Portekiz
Cuma, 15.05.2026
19:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Funchal |
| Deplasman: |
Chaves |
| Mesafe: |
1 311.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Estádio dos Barreiros
|
| Kapasite: |
9 177 |
| Boyutlar: |
105 x 65 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.60 |
3.00 |
1 |
|
|
|
1.33 |
1.67 |
| 53% |
18% |
29% |
2.00 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 64% |
36% |
|
|
|
38% |
62% |
|
|
|
21% |
79% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-11 |
Chaves
|
2 - 3 |
Maritimo
|
|
2025-02-02 |
Chaves
|
1 - 1 |
Maritimo
|
|
2024-08-25 |
Maritimo
|
1 - 1 |
Chaves
|
|
2023-02-05 |
Chaves
|
2 - 1 |
Maritimo
|
|
2022-08-15 |
Maritimo
|
1 - 2 |
Chaves
|
|
2019-02-02 |
Chaves
|
1 - 0 |
Maritimo
|
|
2018-08-24 |
Maritimo
|
2 - 1 |
Chaves
|
|
2018-05-06 |
Chaves
|
4 - 1 |
Maritimo
|
|
2018-01-03 |
Maritimo
|
1 - 2 |
Chaves
|
|
2017-07-19 |
Chaves
|
1 - 0 |
Maritimo
|
|
2017-04-10 |
Maritimo
|
2 - 1 |
Chaves
|
|
2016-11-26 |
Chaves
|
0 - 0 |
Maritimo
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
9 |
7 |
2 |
| 25% |
25% |
50% |
|
75% |
58% |
17% |
Maritimo son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Penafiel
|
1 - 0 |
Maritimo
|
|
2026-05-01 |
Maritimo
|
3 - 2 |
Leixoes
|
|
2026-04-26 |
Benfica B
|
1 - 2 |
Maritimo
|
|
2026-04-18 |
Torreense
|
1 - 0 |
Maritimo
|
|
2026-04-12 |
Maritimo
|
1 - 0 |
Portimonense
|
|
2026-04-04 |
Ferreira
|
0 - 0 |
Maritimo
|
|
2026-03-21 |
Maritimo
|
1 - 0 |
Oliveirense
|
|
2026-03-15 |
Uniao Leiria
|
1 - 2 |
Maritimo
|
|
2026-03-08 |
Maritimo
|
2 - 1 |
FC Porto B
|
|
2026-03-01 |
Academico Viseu
|
3 - 1 |
Maritimo
|
|
2026-02-21 |
Maritimo
|
1 - 0 |
Sporting B
|
|
2026-02-15 |
Vizela
|
0 - 3 |
Maritimo
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
1 |
3 |
|
6 |
6 |
2 |
| 67% |
8% |
25% |
|
50% |
50% |
17% |
Chaves son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Chaves
|
1 - 2 |
Leixoes
|
|
2026-05-03 |
Portimonense
|
3 - 2 |
Chaves
|
|
2026-04-27 |
Chaves
|
2 - 1 |
Oliveirense
|
|
2026-04-18 |
Ferreira
|
4 - 3 |
Chaves
|
|
2026-04-11 |
Chaves
|
2 - 0 |
Torreense
|
|
2026-04-06 |
FC Porto B
|
3 - 0 |
Chaves
|
|
2026-03-20 |
Chaves
|
0 - 2 |
Uniao Leiria
|
|
2026-03-13 |
Sporting B
|
0 - 1 |
Chaves
|
|
2026-03-06 |
Chaves
|
1 - 0 |
Academico Viseu
|
|
2026-02-28 |
Vizela
|
3 - 2 |
Chaves
|
|
2026-02-22 |
Chaves
|
2 - 0 |
Farense
|
|
2026-02-14 |
Feirense
|
1 - 0 |
Chaves
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
7 |
|
9 |
6 |
3 |
| 42% |
0% |
58% |
|
75% |
50% |
25% |
Puan Durumu Liga Portugal 2
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Maritimo |
33 |
20 |
6 |
7 |
49 |
26 |
+23 |
66 |
| 2 |
Academico Viseu |
33 |
17 |
7 |
9 |
58 |
33 |
+25 |
58 |
| 3 |
Torreense |
33 |
17 |
5 |
11 |
42 |
33 |
+9 |
56 |
| 4 |
Vizela |
33 |
14 |
9 |
10 |
39 |
36 |
+3 |
51 |
| 5 |
Uniao Leiria |
33 |
13 |
10 |
10 |
50 |
44 |
+6 |
49 |
| 6 |
FC Porto B |
33 |
14 |
6 |
13 |
39 |
42 |
-3 |
48 |
| 7 |
Leixoes |
33 |
14 |
5 |
14 |
44 |
54 |
-10 |
47 |
| 8 |
Feirense |
33 |
12 |
9 |
12 |
35 |
38 |
-3 |
45 |
| 9 |
Benfica B |
33 |
11 |
11 |
11 |
43 |
42 |
+1 |
44 |
| 10 |
Lusitania |
33 |
11 |
10 |
12 |
43 |
50 |
-7 |
43 |
| 11 |
Chaves |
33 |
12 |
6 |
15 |
39 |
39 |
0 |
42 |
| 12 |
Penafiel |
33 |
11 |
8 |
14 |
36 |
37 |
-1 |
41 |
| 13 |
Sporting B |
33 |
13 |
2 |
18 |
41 |
34 |
+7 |
41 |
| 14 |
Felgueiras 1932 |
33 |
10 |
11 |
12 |
29 |
37 |
-8 |
41 |
| 15 |
Farense |
33 |
10 |
10 |
13 |
31 |
36 |
-5 |
40 |
| 16 |
Portimonense |
33 |
10 |
7 |
16 |
38 |
49 |
-11 |
37 |
| 17 |
Ferreira |
33 |
8 |
12 |
13 |
32 |
47 |
-15 |
36 |
| 18 |
Oliveirense |
33 |
8 |
10 |
15 |
33 |
44 |
-11 |
34 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Maritimo |
|
| Chaves |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Maritimo |
Chaves |
| 1 |
Maritimo |
- |
|
| 2 |
Academico Viseu |
2 - 2 |
1 - 0 |
| 3 |
Torreense |
2 - 0 |
0 - 2 |
| 4 |
Vizela |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 5 |
Uniao Leiria |
1 - 3 |
2 - 1 |
| 6 |
FC Porto B |
2 - 1 |
3 - 0 |
| 7 |
Leixoes |
3 - 2 |
0 - 1 |
| 8 |
Feirense |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Benfica B |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 10 |
Lusitania |
0 - 1 |
2 - 2 |
| 11 |
Chaves |
|
- |
| 12 |
Penafiel |
2 - 1 |
0 - 2 |
| 13 |
Sporting B |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 14 |
Felgueiras 1932 |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 15 |
Farense |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 16 |
Portimonense |
1 - 0 |
3 - 2 |
| 17 |
Ferreira |
2 - 0 |
4 - 3 |
| 18 |
Oliveirense |
1 - 0 |
2 - 3 |
Takım istatistikleri
| |
Maritimo |
Chaves |
| Galibiyet |
20 |
12 |
| Beraberlik |
6 |
6 |
| Mağlubiyet |
7 |
15 |
| Attığı gol |
49 |
39 |
| Yediği gol |
26 |
39 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.48 |
1.18 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.79 |
1.18 |
| Oyun attığı gol |
82% |
70% |
| Oyun yediği gol |
58% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
42% |
39% |
| Üst 1.5 |
64% |
64% |
| Üst 2.5 |
36% |
33% |
| Üst 3.5 |
21% |
21% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
9 |
6 |
| Beraberlik |
4 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
9 |
| Attığı gol |
21 |
21 |
| Yediği gol |
14 |
23 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.31 |
1.31 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.88 |
1.44 |
| Oyun attığı gol |
88% |
69% |
| Oyun yediği gol |
62% |
69% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
38% |
| Üst 1.5 |
62% |
62% |
| Üst 2.5 |
31% |
44% |
| Üst 3.5 |
19% |
31% |
Genel i̇statistikler Liga Portugal 2
| Oyun (297) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
24% |
| Deplasman galibiyet |
34% |
| Oynadığı maç |
97% |
| Goller (721) |
| Maç başına gol |
2.43 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.27 |
| Maç başına deplasman gol |
1.16 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
71% |
| Deplasman takımı gol attı |
65% |
| Karşılıklı Gol Var |
46% |
| Üst 1.5 |
67% |
| Üst 2.5 |
44% |
| Üst 3.5 |
23% |
Maritimo sonraki 1 maçlar
|
2026-05-17 |
Maritimo
|
- |
Chaves
|
Chaves sonraki 1 maçlar
|
2026-05-17 |
Maritimo
|
- |
Chaves
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.00 |
3.60 |
3.00 |
| Olasılık |
53% |
18% |
29% |
|
1 @ 2.00 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.33 |
1.67 |
| Olasılık |
64% |
36% |
|
1X @ 1.33 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
64% |
36% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.70 |
2.10 |
| Olasılık |
|
38% |
62% |
|
Alt 2.5 @ 2.10 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
21% |
79% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.25 |
| Olasılık |
|
42% |
58% |
|
Hay @ 2.25 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 08:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!