Liga Primera - Nikaragua
Cuma, 04.09.2026
00:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Managua |
| Deplasman: |
Diriamba |
| Mesafe: |
31.0 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
00:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.21 |
3.26 |
2.86 |
1 |
|
|
|
1.35 |
1.55 |
| 53% |
6% |
41% |
2.21 |
|
|
|
56% |
44% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.27 |
3.51 |
|
|
|
1.82 |
1.88 |
|
|
|
3.08 |
1.34 |
| 90% |
10% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
23% |
77% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-04-26 |
Managua FC
|
4 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-02-22 |
Diriangen
|
1 - 1 |
Managua FC
|
|
2025-12-21 |
Diriangen
|
1 - 0 |
Managua FC
|
|
2025-12-14 |
Managua FC
|
0 - 0 |
Diriangen
|
|
2025-11-23 |
Diriangen
|
1 - 1 |
Managua FC
|
|
2025-09-15 |
Managua FC
|
2 - 0 |
Diriangen
|
|
2025-07-07 |
Diriangen
|
3 - 2 |
Managua FC
|
|
2025-07-04 |
Managua FC
|
0 - 1 |
Diriangen
|
|
2025-05-12 |
Managua FC
|
3 - 1 |
Diriangen
|
|
2025-05-09 |
Diriangen
|
1 - 1 |
Managua FC
|
|
2025-03-29 |
Managua FC
|
5 - 0 |
Diriangen
|
|
2025-02-03 |
Diriangen
|
1 - 0 |
Managua FC
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
4 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
33% |
33% |
Managua FC son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
UNAN Managua
|
0 - 2 |
Managua FC
|
|
2026-08-23 |
Managua FC
|
6 - 1 |
Sport Sebaco
|
|
2026-08-10 |
Matagalpa
|
0 - 3 |
Managua FC
|
|
2026-08-01 |
San Marcos FC
|
1 - 4 |
Managua FC
|
|
2026-07-26 |
Managua FC
|
3 - 0 |
ART Mun. Jalapa
|
|
2026-07-19 |
Managua FC
|
2 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-07-12 |
Managua FC
|
2 - 0 |
Rancho Santana
|
|
2026-07-06 |
Rancho Santana
|
2 - 3 |
Managua FC
|
|
2026-04-30 |
Managua FC
|
2 - 4 |
Matagalpa
|
|
2026-04-26 |
Managua FC
|
4 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-04-19 |
Managua FC
|
1 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-04-16 |
Matagalpa
|
1 - 2 |
Managua FC
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
12 |
9 |
5 |
| 83% |
8% |
8% |
|
100% |
75% |
42% |
Diriangen son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Diriangen
|
2 - 0 |
ART Mun. Jalapa
|
|
2026-08-23 |
Real Esteli
|
0 - 2 |
Diriangen
|
|
2026-08-19 |
Xelaju
|
2 - 0 |
Diriangen
|
|
2026-08-14 |
Luis Angel Firpo
|
4 - 0 |
Diriangen
|
|
2026-08-09 |
Diriangen
|
2 - 1 |
Rancho Santana
|
|
2026-08-05 |
Diriangen
|
1 - 3 |
Alajuelense
|
|
2026-08-01 |
Diriangen
|
1 - 1 |
UNAN Managua
|
|
2026-07-24 |
Walter Ferretti
|
1 - 3 |
Diriangen
|
|
2026-07-18 |
Diriangen
|
1 - 1 |
San Marcos FC
|
|
2026-07-12 |
Sport Sebaco
|
1 - 1 |
Diriangen
|
|
2026-07-05 |
Diriangen
|
1 - 2 |
Sport Sebaco
|
|
2026-05-17 |
Diriangen
|
1 - 1 |
Real Esteli
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
12 |
5 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
100% |
42% |
25% |
Puan Durumu Liga Primera
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Managua FC |
6 |
6 |
0 |
0 |
20 |
3 |
+17 |
18 |
| 2 |
Real Esteli |
7 |
5 |
1 |
1 |
15 |
4 |
+11 |
16 |
| 3 |
Diriangen |
6 |
4 |
2 |
0 |
11 |
4 |
+7 |
14 |
| 4 |
UNAN Managua |
7 |
4 |
2 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
14 |
| 5 |
Sport Sebaco |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
13 |
-5 |
11 |
| 6 |
San Marcos FC |
8 |
2 |
2 |
4 |
6 |
11 |
-5 |
8 |
| 7 |
Walter Ferretti |
8 |
2 |
1 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 8 |
Matagalpa |
7 |
2 |
0 |
5 |
3 |
13 |
-10 |
6 |
| 9 |
Rancho Santana |
8 |
1 |
1 |
6 |
6 |
13 |
-7 |
4 |
| 10 |
ART Mun. Jalapa |
8 |
1 |
1 |
6 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Managua FC |
|
| Diriangen |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Managua FC |
Diriangen |
| 1 |
Managua FC |
- |
|
| 2 |
Real Esteli |
|
0 - 2 |
| 3 |
Diriangen |
|
- |
| 4 |
UNAN Managua |
|
|
| 5 |
Sport Sebaco |
6 - 1 |
|
| 6 |
San Marcos FC |
|
|
| 7 |
Walter Ferretti |
|
1 - 3 |
| 8 |
Matagalpa |
|
|
| 9 |
Rancho Santana |
2 - 1 |
|
| 10 |
ART Mun. Jalapa |
3 - 0 |
|
Takım istatistikleri
| |
Managua FC |
Diriangen |
| Galibiyet |
6 |
4 |
| Beraberlik |
0 |
2 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
20 |
11 |
| Yediği gol |
3 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
3.33 |
1.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
0.67 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
50% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
67% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
83% |
33% |
| Üst 3.5 |
33% |
17% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
2 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
11 |
5 |
| Yediği gol |
2 |
1 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
3.67 |
2.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.67 |
0.50 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
67% |
50% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
50% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
50% |
| Üst 3.5 |
33% |
50% |
Genel i̇statistikler Liga Primera
| Oyun (36) |
| Ev sahibi galibiyet |
39% |
| Beraberlik |
17% |
| Deplasman galibiyet |
44% |
| Oynadığı maç |
40% |
| Goller (90) |
| Maç başına gol |
2.50 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.22 |
| Maç başına deplasman gol |
1.28 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
67% |
| Deplasman takımı gol attı |
78% |
| Karşılıklı Gol Var |
44% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
39% |
| Üst 3.5 |
19% |
Managua FC sonraki 1 maçlar
|
2026-09-07 |
Walter Ferretti
|
- |
Managua FC
|
Diriangen sonraki 1 maçlar
|
2026-09-07 |
Matagalpa
|
- |
Diriangen
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.21 |
3.26 |
2.86 |
| Olasılık |
53% |
6% |
41% |
|
1 @ 2.21 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.35 |
1.55 |
| Olasılık |
56% |
44% |
|
1X @ 1.35 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.27 |
3.51 |
| Olasılık |
|
90% |
10% |
|
Üst 1.5 @ 1.27 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.82 |
1.88 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.82 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.08 |
1.34 |
| Olasılık |
|
23% |
77% |
|
Alt 3.5 @ 1.34 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.66 |
2.06 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Evt @ 1.66 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!