SAFF Championship
Pazar, 08.11.2026
09:30
0 - 3
(0 - 3, 0 - 0)
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.10 |
3.50 |
1.68 |
2 |
|
|
|
2.05 |
1.20 |
| 25% |
33% |
42% |
1.68 |
|
|
|
24% |
76% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.60 |
|
|
|
1.80 |
1.88 |
|
|
|
3.00 |
1.33 |
| 74% |
26% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
30% |
70% |
Son 2 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-06-04 |
Maldivler
|
0 - 3 |
Pakistan
|
|
2023-03-21 |
Maldivler
|
1 - 0 |
Pakistan
|
Maldivler son 12 maçlar
|
2026-10-01 |
Maldivler
|
0 - 6 |
Lübnan
|
|
2026-09-28 |
Kırgızistan
|
5 - 0 |
Maldivler
|
|
2026-09-24 |
Çin
|
3 - 0 |
Maldivler
|
|
2026-06-04 |
Maldivler
|
0 - 3 |
Pakistan
|
|
2026-06-01 |
Maldivler
|
0 - 1 |
Afganistan
|
|
2026-03-31 |
Maldivler
|
2 - 1 |
Doğu Timor
|
|
2025-11-18 |
Maldivler
|
0 - 2 |
Filipinler
|
|
2025-10-14 |
Maldivler
|
0 - 3 |
Tacikistan
|
|
2025-10-09 |
Tacikistan
|
2 - 0 |
Maldivler
|
|
2025-09-09 |
Sri Lanka
|
1 - 1 |
Maldivler
|
|
2025-09-06 |
Sri Lanka
|
0 - 3 |
Maldivler
|
|
2025-06-10 |
Doğu Timor
|
1 - 0 |
Maldivler
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
1 |
9 |
|
10 |
7 |
2 |
| 17% |
8% |
75% |
|
83% |
58% |
17% |
Pakistan son 12 maçlar
|
2026-11-05 |
Pakistan
|
2 - 3 |
Hindistan
|
|
2026-10-02 |
Vietnam
|
4 - 2 |
Pakistan
|
|
2026-09-29 |
Filipinler
|
2 - 2 |
Pakistan
|
|
2026-09-26 |
Pakistan
|
0 - 4 |
Tayland
|
|
2026-06-10 |
Pakistan
|
2 - 0 |
Afganistan
|
|
2026-06-07 |
Afganistan
|
0 - 2 |
Pakistan
|
|
2026-06-04 |
Maldivler
|
0 - 3 |
Pakistan
|
|
2026-03-31 |
Pakistan
|
1 - 2 |
Myanmar
|
|
2025-11-18 |
Pakistan
|
0 - 5 |
Suriye
|
|
2025-10-14 |
Afganistan
|
1 - 1 |
Pakistan
|
|
2025-10-09 |
Pakistan
|
0 - 0 |
Afganistan
|
|
2025-06-10 |
Myanmar
|
1 - 0 |
Pakistan
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
10 |
7 |
5 |
| 25% |
25% |
50% |
|
83% |
58% |
42% |
Maldivler sonraki 1 maçlar
|
2026-11-11 |
Hindistan
|
- |
Maldivler
|
Pakistan sonraki 1 maçlar
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
4.10 |
3.50 |
1.68 |
| Olasılık |
25% |
33% |
42% |
|
2 @ 1.68 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.05 |
1.20 |
| Olasılık |
24% |
76% |
|
X2 @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
3.60 |
| Olasılık |
|
74% |
26% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.80 |
1.88 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.80 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.00 |
1.33 |
| Olasılık |
|
30% |
70% |
|
Alt 3.5 @ 1.33 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.77 |
1.93 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Evt @ 1.77 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-08 08:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!