Düşme Grubu - İsrail
Pazar, 01.05.2022
17:00
17:00

Ashdod

Shmona
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Ashdod |
| Deplasman: | Kiryat Shmona |
| Mesafe: | 179.5 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Yud Alef |
| Kapasite: | 8 200 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 17:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 3.50 | 1X | 1.25 | 1.61 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.25 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 69% | 31% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2022-03-12 | Shmona | 2 - 0 | Ashdod |
| 2021-12-11 | Ashdod | 0 - 2 | Shmona |
| 2021-05-01 | Shmona | 1 - 1 | Ashdod |
| 2021-04-03 | Ashdod | 1 - 1 | Shmona |
| 2021-02-18 | Shmona | 2 - 1 | Ashdod |
| 2020-08-29 | Ashdod | 0 - 2 | Shmona |
| 2020-08-23 | Shmona | 2 - 0 | Ashdod |
| 2020-06-06 | Shmona | 3 - 0 | Ashdod |
| 2020-01-18 | Ashdod | 1 - 0 | Shmona |
| 2019-10-07 | Shmona | 2 - 0 | Ashdod |
| 2019-03-30 | Ashdod | 3 - 2 | Shmona |
| 2019-02-24 | Shmona | 0 - 0 | Ashdod |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 7 | 10 | 3 | 1 | |
| 17% | 25% | 58% | 83% | 25% | 8% |
Ashdod son 12 maçlar
| 2022-04-24 | Hapoel Hadera | 2 - 3 | Ashdod |
| 2022-04-09 | Ashdod | 1 - 0 | M. Petach Tikva |
| 2022-04-03 | B. Jerusalem | 1 - 0 | Ashdod |
| 2022-03-19 | Ashdod | 2 - 0 | H. Nazareth |
| 2022-03-12 | Shmona | 2 - 0 | Ashdod |
| 2022-03-06 | Ashdod | 3 - 4 | M. Petach Tikva |
| 2022-02-26 | Ashdod | 1 - 3 | Netanya |
| 2022-02-19 | Hapoel Jerusalem | 2 - 0 | Ashdod |
| 2022-02-12 | Ashdod | 1 - 1 | H. Beer Sheva |
| 2022-02-07 | M. Haifa | 6 - 0 | Ashdod |
| 2022-01-29 | Ashdod | 1 - 3 | M. Tel Aviv |
| 2022-01-23 | Sakhnin | 0 - 1 | Ashdod |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 5 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 42% | 42% |
Shmona son 12 maçlar
| 2022-04-23 | Shmona | 4 - 0 | H. Haifa |
| 2022-04-09 | Shmona | 2 - 1 | Hapoel Jerusalem |
| 2022-04-03 | Hapoel Hadera | 1 - 4 | Shmona |
| 2022-03-20 | Shmona | 1 - 1 | M. Petach Tikva |
| 2022-03-12 | Shmona | 2 - 0 | Ashdod |
| 2022-03-05 | Netanya | 3 - 1 | Shmona |
| 2022-02-27 | Shmona | 0 - 0 | Hapoel Jerusalem |
| 2022-02-19 | H. Beer Sheva | 0 - 0 | Shmona |
| 2022-02-14 | Shmona | 2 - 1 | M. Haifa |
| 2022-02-05 | M. Tel Aviv | 1 - 0 | Shmona |
| 2022-01-31 | Shmona | 0 - 1 | Sakhnin |
| 2022-01-22 | Hapoel Hadera | 2 - 0 | Shmona |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Puan Durumu Düşme Grubu
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Shmona | 30 | -1 | 43 |
| 2 | Hapoel Hadera | 5 | -1 | 42 |
| 3 | Ashdod | 30 | -15 | 36 |
| 4 | H. Haifa | 31 | -18 | 35 |
| 5 | B. Jerusalem | 31 | +36 | 33 |
| 6 | Hapoel Jerusalem | 31 | -17 | 27 |
| 7 | H. Nazareth | 5 | -2 | 24 |
| 8 | M. Petach Tikva | 5 | -5 | 24 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Ashdod | |
| Shmona | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Ashdod | Shmona |
|---|---|---|---|
| 1 | Shmona | - | |
| 2 | Hapoel Hadera | 1 - 4 | |
| 3 | Ashdod | - | |
| 4 | H. Haifa | ||
| 5 | B. Jerusalem | ||
| 6 | Hapoel Jerusalem | ||
| 7 | H. Nazareth | 2 - 0 | |
| 8 | M. Petach Tikva | 1 - 0 |
Lig sıralaması
| Ashdod | Shmona | |
| Pozisyon | 3 | 1 |
| Puan | 36 | 43 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 2 | 3 |
| Puan | 6 | 3 |
Lig form
| Ashdod | Shmona | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
0 1 |
3
1 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
0 0 |
1
0 0 |
Lig Golleri
| Ashdod | Shmona | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
3 |
11
3 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
3
0 |
4
1 |
Genel i̇statistikler Düşme Grubu
| Oyun (19) | |
| Ev sahibi galibiyet | 37% |
| Beraberlik | 26% |
| Deplasman galibiyet | 37% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (45) | |
| Maç başına gol | 2.37 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.11 |
| Maç başına deplasman gol | 1.26 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 63% |
| Deplasman takımı gol attı | 63% |
| Karşılıklı Gol Var | 37% |
| Üst 1.5 | 68% |
| Üst 2.5 | 37% |
| Üst 3.5 | 32% |
Ashdod sonraki 6 maçlar
| 2022-05-09 | H. Haifa | - | Ashdod |
| 2022-05-14 | Ashdod | - | Hapoel Jerusalem |
| 2022-07-17 | MTK Budapest | - | Ashdod |
| 2022-07-22 | Ashdod | - | Slovacko |
| 2022-07-30 | Ashdod | - | B. Jerusalem |
| 2022-08-03 | S. Nes Tziona | - | Ashdod |
Shmona sonraki 6 maçlar
| 2022-05-08 | Shmona | - | H. Nazareth |
| 2022-05-14 | B. Jerusalem | - | Shmona |
| 2022-07-24 | Atromitos | - | Shmona |
| 2022-07-31 | Hapoel Hadera | - | Shmona |
| 2022-08-09 | Shmona | - | Sakhnin |
| 2022-08-13 | M. Bnei Reineh | - | Shmona |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 3.00 | 3.50 |
| Olasılık | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 1.61 |
| Olasılık | 61% | 39% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.33 | 3.25 | |
| Olasılık | 69% | 31% | |
| Üst 1.5 @ 1.33 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.07 | 1.72 | |
| Olasılık | 44% | 56% | |
| Alt 2.5 @ 1.72 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.75 | 1.25 | |
| Olasılık | 24% | 76% | |
| Alt 3.5 @ 1.25 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.83 | 1.83 | |
| Olasılık | 50% | 50% | |
| Evt @ 1.83 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2022-05-01 16:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!
