Division 2 - Grup 2 - Norveç
Pazar, 06.09.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Lorenskog |
| Deplasman: |
Bodo |
| Mesafe: |
834.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.52 |
4.10 |
4.60 |
1 |
|
|
|
1.11 |
2.14 |
| 56% |
10% |
34% |
1.52 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| - | - | |
|
|
1.37 |
2.65 |
|
|
|
1.96 |
1.68 |
| 78% |
22% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
39% |
61% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-07-25 |
Junkeren
|
1 - 0 |
Lorenskog
|
Lorenskog son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Levanger
|
5 - 0 |
Lorenskog
|
|
2026-08-22 |
Lorenskog
|
0 - 3 |
Moss FK
|
|
2026-08-15 |
Lorenskog
|
1 - 7 |
Eidsvold TF
|
|
2026-08-09 |
Tromsdalen
|
2 - 0 |
Lorenskog
|
|
2026-08-01 |
Lorenskog
|
1 - 3 |
Honefoss
|
|
2026-07-25 |
Junkeren
|
1 - 0 |
Lorenskog
|
|
2026-06-27 |
Lorenskog
|
1 - 0 |
Grorud
|
|
2026-06-21 |
Trygg/Lade
|
1 - 4 |
Lorenskog
|
|
2026-06-14 |
Lorenskog
|
6 - 0 |
Tromsdalen
|
|
2026-05-31 |
Honefoss
|
1 - 1 |
Lorenskog
|
|
2026-05-25 |
Lorenskog
|
1 - 0 |
Levanger
|
|
2026-05-16 |
Follo
|
0 - 1 |
Lorenskog
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
8 |
6 |
5 |
| 42% |
8% |
50% |
|
67% |
50% |
42% |
Junkeren son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Junkeren
|
2 - 2 |
Stjordals Blink
|
|
2026-08-23 |
Floya
|
5 - 3 |
Junkeren
|
|
2026-08-16 |
Kjelsås
|
2 - 0 |
Junkeren
|
|
2026-08-08 |
Junkeren
|
4 - 1 |
Follo
|
|
2026-08-02 |
Eidsvold TF
|
4 - 1 |
Junkeren
|
|
2026-07-25 |
Junkeren
|
1 - 0 |
Lorenskog
|
|
2026-06-28 |
Stjordals Blink
|
1 - 1 |
Junkeren
|
|
2026-06-21 |
Grorud
|
3 - 0 |
Junkeren
|
|
2026-06-14 |
Junkeren
|
4 - 3 |
Honefoss
|
|
2026-05-31 |
Levanger
|
3 - 0 |
Junkeren
|
|
2026-05-25 |
Junkeren
|
3 - 0 |
Ull/Kisa
|
|
2026-05-16 |
Rana FK
|
1 - 2 |
Junkeren
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
9 |
5 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
75% |
42% |
Puan Durumu Division 2 - Grup 2
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Kjelsås |
17 |
13 |
1 |
3 |
39 |
22 |
+17 |
40 |
| 2 |
Eidsvold TF |
17 |
12 |
3 |
2 |
41 |
14 |
+27 |
39 |
| 3 |
Levanger |
17 |
12 |
0 |
5 |
40 |
19 |
+21 |
36 |
| 4 |
Honefoss |
17 |
11 |
2 |
4 |
46 |
25 |
+21 |
35 |
| 5 |
Grorud |
16 |
8 |
3 |
5 |
24 |
15 |
+9 |
27 |
| 6 |
Lorenskog |
17 |
8 |
2 |
7 |
27 |
29 |
-2 |
26 |
| 7 |
Stjordals Blink |
17 |
7 |
3 |
7 |
31 |
30 |
+1 |
24 |
| 8 |
Rana FK |
17 |
7 |
3 |
7 |
32 |
32 |
0 |
24 |
| 9 |
Tromsdalen |
16 |
7 |
2 |
7 |
25 |
30 |
-5 |
23 |
| 10 |
Junkeren |
17 |
6 |
3 |
8 |
24 |
30 |
-6 |
21 |
| 11 |
Skeid |
17 |
4 |
2 |
11 |
23 |
35 |
-12 |
14 |
| 12 |
Follo |
17 |
2 |
4 |
11 |
20 |
37 |
-17 |
10 |
| 13 |
Ull/Kisa |
17 |
3 |
1 |
13 |
22 |
56 |
-34 |
10 |
| 14 |
Trygg/Lade |
17 |
2 |
3 |
12 |
20 |
40 |
-20 |
9 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Lorenskog |
|
| Junkeren |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Lorenskog |
Junkeren |
| 1 |
Kjelsås |
|
2 - 0 |
| 2 |
Eidsvold TF |
1 - 7 |
4 - 1 |
| 3 |
Levanger |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Honefoss |
1 - 3 |
|
| 5 |
Grorud |
1 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Lorenskog |
- |
|
| 7 |
Stjordals Blink |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Rana FK |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Tromsdalen |
6 - 0 |
|
| 10 |
Junkeren |
|
- |
| 11 |
Skeid |
|
1 - 0 |
| 12 |
Follo |
|
2 - 0 |
| 13 |
Ull/Kisa |
5 - 1 |
|
| 14 |
Trygg/Lade |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Lorenskog |
Junkeren |
| Galibiyet |
8 |
6 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
7 |
8 |
| Attığı gol |
27 |
24 |
| Yediği gol |
29 |
30 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.59 |
1.41 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.71 |
1.76 |
| Oyun attığı gol |
76% |
65% |
| Oyun yediği gol |
71% |
88% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
53% |
| Üst 1.5 |
71% |
82% |
| Üst 2.5 |
59% |
59% |
| Üst 3.5 |
41% |
35% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
5 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
6 |
| Attığı gol |
18 |
4 |
| Yediği gol |
14 |
17 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.25 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.75 |
2.12 |
| Oyun attığı gol |
100% |
38% |
| Oyun yediği gol |
62% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
38% |
| Üst 1.5 |
75% |
88% |
| Üst 2.5 |
75% |
50% |
| Üst 3.5 |
50% |
12% |
Genel i̇statistikler Division 2 - Grup 2
| Oyun (118) |
| Ev sahibi galibiyet |
48% |
| Beraberlik |
14% |
| Deplasman galibiyet |
38% |
| Oynadığı maç |
65% |
| Goller (414) |
| Maç başına gol |
3.51 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.93 |
| Maç başına deplasman gol |
1.58 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
86% |
| Deplasman takımı gol attı |
76% |
| Karşılıklı Gol Var |
66% |
| Üst 1.5 |
84% |
| Üst 2.5 |
72% |
| Üst 3.5 |
43% |
Lorenskog sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Rana FK
|
- |
Lorenskog
|
|
2026-09-20 |
Stjordals Blink
|
- |
Lorenskog
|
|
2026-09-27 |
Lorenskog
|
- |
Skeid
|
|
2026-10-03 |
Grorud
|
- |
Lorenskog
|
|
2026-10-11 |
Lorenskog
|
- |
Trygg/Lade
|
|
2026-10-17 |
Lorenskog
|
- |
Kjelsås
|
Junkeren sonraki 6 maçlar
|
2026-09-13 |
Junkeren
|
- |
Skeid
|
|
2026-09-20 |
Ull/Kisa
|
- |
Junkeren
|
|
2026-09-26 |
Junkeren
|
- |
Rana FK
|
|
2026-10-04 |
Trygg/Lade
|
- |
Junkeren
|
|
2026-10-11 |
Junkeren
|
- |
Grorud
|
|
2026-10-18 |
Honefoss
|
- |
Junkeren
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.52 |
4.10 |
4.60 |
| Olasılık |
56% |
10% |
34% |
|
1 @ 1.52 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.11 |
2.14 |
| Olasılık |
61% |
39% |
|
1X @ 1.11 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
- | - |
| Olasılık |
|
78% |
22% |
|
Üst 1.5 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.37 |
2.65 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.37 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.96 |
1.68 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Alt 3.5 @ 1.68 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.47 |
2.43 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Evt @ 1.47 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!