Serie B - Brezilya
Pazar, 06.09.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Londrina |
| Deplasman: |
Ponta Grossa |
| Mesafe: |
222.9 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (11:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.20 |
3.10 |
3.20 |
X2 |
|
|
|
1.36 |
1.62 |
| 24% |
33% |
43% |
1.62 |
|
|
|
36% |
64% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.34 |
3.02 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.71 |
1.24 |
| 67% |
33% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
22% |
78% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-03 |
Operario PR
|
3 - 0 |
Londrina
|
|
2026-03-18 |
Londrina
|
0 - 1 |
Operario PR
|
|
2026-03-07 |
Londrina
|
0 - 0 |
Operario PR
|
|
2026-02-28 |
Operario PR
|
0 - 0 |
Londrina
|
|
2026-01-07 |
Londrina
|
2 - 0 |
Operario PR
|
|
2025-03-18 |
Londrina
|
1 - 2 |
Operario PR
|
|
2025-03-15 |
Operario PR
|
0 - 1 |
Londrina
|
|
2025-01-29 |
Operario PR
|
0 - 1 |
Londrina
|
|
2024-01-18 |
Operario PR
|
0 - 0 |
Londrina
|
|
2023-01-26 |
Londrina
|
3 - 2 |
Operario PR
|
|
2022-09-04 |
Operario PR
|
1 - 0 |
Londrina
|
|
2022-05-25 |
Londrina
|
2 - 1 |
Operario PR
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
5 |
4 |
1 |
| 42% |
25% |
33% |
|
42% |
33% |
8% |
Londrina son 12 maçlar
|
2026-09-01 |
Londrina
|
0 - 0 |
Juventude
|
|
2026-08-22 |
Ceara
|
2 - 1 |
Londrina
|
|
2026-08-18 |
Londrina
|
0 - 0 |
Atletico GO
|
|
2026-08-15 |
Sport Recife
|
2 - 1 |
Londrina
|
|
2026-08-10 |
Goias
|
1 - 0 |
Londrina
|
|
2026-07-26 |
Londrina
|
1 - 4 |
Novorizontino SP
|
|
2026-07-23 |
Nautico
|
2 - 1 |
Londrina
|
|
2026-07-18 |
Londrina
|
0 - 0 |
Botafogo SP
|
|
2026-07-13 |
America MG
|
1 - 1 |
Londrina
|
|
2026-07-04 |
Londrina
|
5 - 0 |
CRB
|
|
2026-06-26 |
Cuiaba Esporte
|
2 - 2 |
Londrina
|
|
2026-06-20 |
Londrina
|
2 - 0 |
Athletic Club MG
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
8 |
6 |
3 |
| 17% |
42% |
42% |
|
67% |
50% |
25% |
Operario PR son 12 maçlar
|
2026-08-31 |
Fortaleza
|
1 - 1 |
Operario PR
|
|
2026-08-23 |
Operario PR
|
0 - 0 |
Vila Nova
|
|
2026-08-20 |
Cuiaba Esporte
|
1 - 0 |
Operario PR
|
|
2026-08-16 |
Operario PR
|
1 - 2 |
Avai
|
|
2026-08-07 |
Operario PR
|
1 - 3 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-07-27 |
Atletico GO
|
3 - 1 |
Operario PR
|
|
2026-07-22 |
Operario PR
|
3 - 2 |
Ponte Preta
|
|
2026-07-18 |
Sport Recife
|
2 - 2 |
Operario PR
|
|
2026-07-12 |
Operario PR
|
2 - 1 |
Novorizontino SP
|
|
2026-07-08 |
Athletic Club MG
|
0 - 1 |
Operario PR
|
|
2026-06-27 |
Operario PR
|
1 - 0 |
America MG
|
|
2026-06-21 |
Goias
|
0 - 3 |
Operario PR
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
7 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
58% |
33% |
Puan Durumu Serie B
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Juventude |
25 |
13 |
7 |
5 |
26 |
13 |
+13 |
46 |
| 2 |
Vila Nova |
25 |
13 |
5 |
7 |
37 |
25 |
+12 |
44 |
| 3 |
Criciuma |
25 |
12 |
8 |
5 |
26 |
19 |
+7 |
44 |
| 4 |
Novorizontino SP |
25 |
12 |
7 |
6 |
41 |
22 |
+19 |
43 |
| 5 |
Fortaleza |
25 |
11 |
8 |
6 |
28 |
22 |
+6 |
41 |
| 6 |
CRB |
25 |
11 |
6 |
8 |
37 |
35 |
+2 |
39 |
| 7 |
Atletico GO |
25 |
10 |
9 |
6 |
28 |
23 |
+5 |
39 |
| 8 |
Sport Recife |
25 |
9 |
11 |
5 |
33 |
24 |
+9 |
38 |
| 9 |
Operario PR |
25 |
10 |
7 |
8 |
31 |
32 |
-1 |
37 |
| 10 |
Goias |
25 |
10 |
6 |
9 |
25 |
30 |
-5 |
36 |
| 11 |
Cuiaba Esporte |
25 |
8 |
12 |
5 |
23 |
19 |
+4 |
36 |
| 12 |
Nautico |
25 |
9 |
7 |
9 |
30 |
28 |
+2 |
34 |
| 13 |
Athletic Club MG |
25 |
8 |
10 |
7 |
26 |
27 |
-1 |
34 |
| 14 |
Sao Bernardo SP |
25 |
8 |
8 |
9 |
34 |
29 |
+5 |
32 |
| 15 |
Botafogo SP |
25 |
8 |
7 |
10 |
29 |
28 |
+1 |
31 |
| 16 |
Avai |
25 |
8 |
5 |
12 |
27 |
31 |
-4 |
29 |
| 17 |
Ceara |
25 |
7 |
7 |
11 |
25 |
32 |
-7 |
28 |
| 18 |
Londrina |
25 |
5 |
7 |
13 |
29 |
36 |
-7 |
22 |
| 19 |
America MG |
25 |
3 |
5 |
17 |
18 |
42 |
-24 |
14 |
| 20 |
Ponte Preta |
25 |
2 |
4 |
19 |
16 |
52 |
-36 |
10 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Londrina |
|
| Operario PR |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Londrina |
Operario PR |
| 1 |
Juventude |
0 - 0 |
|
| 2 |
Vila Nova |
0 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Criciuma |
|
|
| 4 |
Novorizontino SP |
1 - 4 |
|
| 5 |
Fortaleza |
|
1 - 1 |
| 6 |
CRB |
5 - 0 |
3 - 0 |
| 7 |
Atletico GO |
0 - 0 |
3 - 1 |
| 8 |
Sport Recife |
1 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Operario PR |
|
- |
| 10 |
Goias |
2 - 2 |
0 - 3 |
| 11 |
Cuiaba Esporte |
|
1 - 0 |
| 12 |
Nautico |
|
|
| 13 |
Athletic Club MG |
2 - 0 |
0 - 1 |
| 14 |
Sao Bernardo SP |
1 - 3 |
1 - 2 |
| 15 |
Botafogo SP |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 16 |
Avai |
3 - 2 |
0 - 0 |
| 17 |
Ceara |
0 - 0 |
1 - 2 |
| 18 |
Londrina |
- |
|
| 19 |
America MG |
|
|
| 20 |
Ponte Preta |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Londrina |
Operario PR |
| Galibiyet |
5 |
10 |
| Beraberlik |
7 |
7 |
| Mağlubiyet |
13 |
8 |
| Attığı gol |
29 |
31 |
| Yediği gol |
36 |
32 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.16 |
1.24 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.44 |
1.28 |
| Oyun attığı gol |
60% |
76% |
| Oyun yediği gol |
76% |
64% |
| Karşılıklı Gol Var |
52% |
56% |
| Üst 1.5 |
68% |
68% |
| Üst 2.5 |
60% |
60% |
| Üst 3.5 |
32% |
20% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
4 |
| Beraberlik |
5 |
3 |
| Mağlubiyet |
4 |
5 |
| Attığı gol |
15 |
14 |
| Yediği gol |
14 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.25 |
1.17 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.17 |
1.33 |
| Oyun attığı gol |
58% |
75% |
| Oyun yediği gol |
50% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
42% |
58% |
| Üst 1.5 |
58% |
75% |
| Üst 2.5 |
50% |
67% |
| Üst 3.5 |
42% |
17% |
Genel i̇statistikler Serie B
| Oyun (250) |
| Ev sahibi galibiyet |
43% |
| Beraberlik |
29% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
66% |
| Goller (569) |
| Maç başına gol |
2.28 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.27 |
| Maç başına deplasman gol |
1.01 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
74% |
| Deplasman takımı gol attı |
64% |
| Karşılıklı Gol Var |
48% |
| Üst 1.5 |
66% |
| Üst 2.5 |
41% |
| Üst 3.5 |
16% |
Londrina sonraki 6 maçlar
|
2026-09-10 |
Sao Bernardo SP
|
- |
Londrina
|
|
2026-09-15 |
Londrina
|
- |
Ponte Preta
|
|
2026-09-20 |
Londrina
|
- |
Fortaleza
|
|
2026-09-26 |
Vila Nova
|
- |
Londrina
|
|
2026-10-03 |
Londrina
|
- |
Criciuma
|
|
2026-10-06 |
Avai
|
- |
Londrina
|
Operario PR sonraki 6 maçlar
|
2026-09-10 |
Operario PR
|
- |
CRB
|
|
2026-09-15 |
Nautico
|
- |
Operario PR
|
|
2026-09-21 |
Criciuma
|
- |
Operario PR
|
|
2026-09-26 |
Operario PR
|
- |
Ceara
|
|
2026-10-03 |
Juventude
|
- |
Operario PR
|
|
2026-10-06 |
Operario PR
|
- |
Botafogo SP
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.20 |
3.10 |
3.20 |
| Olasılık |
24% |
33% |
43% |
|
X2 @ 1.62 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.36 |
1.62 |
| Olasılık |
36% |
64% |
|
X2 @ 1.62 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.34 |
3.02 |
| Olasılık |
|
67% |
33% |
|
Üst 1.5 @ 1.34 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.70 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 2.5 @ 2.10 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.71 |
1.24 |
| Olasılık |
|
22% |
78% |
|
Alt 3.5 @ 1.24 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.80 |
1.89 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Evt @ 1.80 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-03 04:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!