Serie C - Grup A - İtalya
Pazar, 08.11.2026
13:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Lecco |
| Deplasman: |
Torino |
| Mesafe: |
159.3 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:30 (14:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.90 |
3.30 |
3.40 |
1X |
|
|
|
1.27 |
1.80 |
| 33% |
53% |
14% |
1.27 |
|
|
|
68% |
32% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.75 |
|
|
|
1.75 |
1.93 |
|
|
|
2.87 |
1.36 |
| 65% |
35% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
28% |
72% |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
|
2023-02-19 |
Juve Next Gen
|
0 - 2 |
Lecco
|
|
2022-10-19 |
Lecco
|
1 - 0 |
Juve Next Gen
|
|
2022-10-05 |
Lecco
|
1 - 3 |
Juve Next Gen
|
|
2022-03-16 |
Lecco
|
2 - 1 |
Juve Next Gen
|
|
2021-11-07 |
Juve Next Gen
|
1 - 0 |
Lecco
|
|
2021-02-28 |
Lecco
|
4 - 0 |
Juve Next Gen
|
|
2020-11-01 |
Juve Next Gen
|
1 - 1 |
Lecco
|
|
2019-10-23 |
Lecco
|
1 - 1 |
Juve Next Gen
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
2 |
|
6 |
3 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
38% |
25% |
Lecco son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Dolomiti Bellunesi
|
0 - 4 |
Lecco
|
|
2026-10-25 |
Lecco
|
2 - 2 |
Folgore Caratese
|
|
2026-10-16 |
Pro Vercelli
|
0 - 5 |
Lecco
|
|
2026-10-11 |
Lecco
|
1 - 1 |
Alcione Milano
|
|
2026-10-04 |
Lecco
|
2 - 2 |
Union Brescia
|
|
2026-09-26 |
Cittadella
|
3 - 0 |
Lecco
|
|
2026-09-20 |
Lecco
|
0 - 0 |
Pergolettese
|
|
2026-09-17 |
Desenzano
|
1 - 3 |
Lecco
|
|
2026-09-13 |
Lecco
|
1 - 0 |
Giana Erminio
|
|
2026-09-07 |
Trento 1921
|
1 - 0 |
Lecco
|
|
2026-08-31 |
Treviso
|
1 - 0 |
Lecco
|
|
2026-08-22 |
Lecco
|
0 - 0 |
ArzignanoChiampo
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
6 |
5 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
50% |
42% |
Juve Next Gen son 12 maçlar
|
2026-11-02 |
Juve Next Gen
|
1 - 1 |
Pro Vercelli
|
|
2026-10-25 |
Trento 1921
|
2 - 1 |
Juve Next Gen
|
|
2026-10-19 |
Juve Next Gen
|
2 - 1 |
Renate
|
|
2026-10-13 |
Juve Next Gen
|
0 - 0 |
Lumezzane
|
|
2026-10-10 |
ArzignanoChiampo
|
2 - 1 |
Juve Next Gen
|
|
2026-09-26 |
Desenzano
|
0 - 0 |
Juve Next Gen
|
|
2026-09-20 |
Juve Next Gen
|
3 - 5 |
AlbinoLeffe
|
|
2026-09-17 |
Cittadella
|
2 - 0 |
Juve Next Gen
|
|
2026-09-13 |
Ospitaletto
|
3 - 0 |
Juve Next Gen
|
|
2026-09-06 |
Juve Next Gen
|
0 - 0 |
Pergolettese
|
|
2026-08-30 |
Carpi
|
3 - 3 |
Juve Next Gen
|
|
2026-08-22 |
Juve Next Gen
|
1 - 0 |
Novara
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
8 |
6 |
2 |
| 17% |
42% |
42% |
|
67% |
50% |
17% |
Puan Durumu Serie C - Grup A
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Cittadella |
12 |
10 |
0 |
2 |
19 |
6 |
+13 |
30 |
| 2 |
Union Brescia |
13 |
8 |
4 |
1 |
26 |
11 |
+15 |
28 |
| 3 |
Trento 1921 |
12 |
6 |
6 |
0 |
17 |
6 |
+11 |
24 |
| 4 |
ArzignanoChiampo |
13 |
6 |
3 |
4 |
19 |
15 |
+4 |
21 |
| 5 |
Ospitaletto |
12 |
5 |
4 |
3 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 6 |
Treviso |
12 |
5 |
4 |
3 |
12 |
9 |
+3 |
19 |
| 7 |
Alcione Milano |
13 |
4 |
6 |
3 |
21 |
19 |
+2 |
18 |
| 8 |
Lecco |
12 |
4 |
5 |
3 |
18 |
11 |
+7 |
17 |
| 9 |
AlbinoLeffe |
12 |
4 |
5 |
3 |
19 |
17 |
+2 |
17 |
| 10 |
Pergolettese |
12 |
4 |
5 |
3 |
12 |
12 |
0 |
17 |
| 11 |
Lumezzane |
13 |
4 |
4 |
5 |
14 |
17 |
-3 |
16 |
| 12 |
Desenzano |
12 |
3 |
4 |
5 |
10 |
14 |
-4 |
13 |
| 13 |
Novara |
12 |
3 |
4 |
5 |
11 |
16 |
-5 |
13 |
| 14 |
Pro Vercelli |
12 |
3 |
4 |
5 |
11 |
20 |
-9 |
13 |
| 15 |
Carpi |
12 |
3 |
3 |
6 |
16 |
26 |
-10 |
12 |
| 16 |
Giana Erminio |
12 |
2 |
5 |
5 |
13 |
17 |
-4 |
11 |
| 17 |
Juve Next Gen |
12 |
2 |
5 |
5 |
12 |
19 |
-7 |
11 |
| 18 |
Dolomiti Bellunesi |
12 |
2 |
4 |
6 |
8 |
18 |
-10 |
10 |
| 19 |
Renate |
12 |
1 |
5 |
6 |
14 |
16 |
-2 |
8 |
| 20 |
Folgore Caratese |
12 |
1 |
4 |
7 |
11 |
21 |
-10 |
7 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Lecco |
|
| Juve Next Gen |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Lecco |
Juve Next Gen |
| 1 |
Cittadella |
|
2 - 0 |
| 2 |
Union Brescia |
2 - 2 |
|
| 3 |
Trento 1921 |
|
2 - 1 |
| 4 |
ArzignanoChiampo |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 5 |
Ospitaletto |
|
3 - 0 |
| 6 |
Treviso |
|
|
| 7 |
Alcione Milano |
1 - 1 |
|
| 8 |
Lecco |
- |
|
| 9 |
AlbinoLeffe |
|
|
| 10 |
Pergolettese |
0 - 0 |
|
| 11 |
Lumezzane |
|
|
| 12 |
Desenzano |
|
0 - 0 |
| 13 |
Novara |
|
|
| 14 |
Pro Vercelli |
|
|
| 15 |
Carpi |
|
3 - 3 |
| 16 |
Giana Erminio |
1 - 0 |
|
| 17 |
Juve Next Gen |
|
- |
| 18 |
Dolomiti Bellunesi |
|
|
| 19 |
Renate |
|
|
| 20 |
Folgore Caratese |
2 - 2 |
|
Takım istatistikleri
| |
Lecco |
Juve Next Gen |
| Galibiyet |
4 |
2 |
| Beraberlik |
5 |
5 |
| Mağlubiyet |
3 |
5 |
| Attığı gol |
18 |
12 |
| Yediği gol |
11 |
19 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.92 |
1.58 |
| Oyun attığı gol |
58% |
58% |
| Oyun yediği gol |
58% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
50% |
| Üst 1.5 |
58% |
67% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
42% |
17% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
5 |
2 |
| Mağlubiyet |
0 |
4 |
| Attığı gol |
6 |
5 |
| Yediği gol |
5 |
12 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
0.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.83 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
67% |
50% |
| Oyun yediği gol |
50% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
50% |
| Üst 1.5 |
50% |
83% |
| Üst 2.5 |
33% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
17% |
Genel i̇statistikler Serie C - Grup A
| Oyun (122) |
| Ev sahibi galibiyet |
35% |
| Beraberlik |
34% |
| Deplasman galibiyet |
30% |
| Oynadığı maç |
32% |
| Goller (301) |
| Maç başına gol |
2.47 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.23 |
| Maç başına deplasman gol |
1.24 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
71% |
| Deplasman takımı gol attı |
68% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
70% |
| Üst 2.5 |
52% |
| Üst 3.5 |
27% |
Lecco sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Novara
|
- |
Lecco
|
|
2026-11-23 |
Lecco
|
- |
Lumezzane
|
|
2026-11-28 |
Carpi
|
- |
Lecco
|
|
2026-12-06 |
Lecco
|
- |
Ospitaletto
|
|
2026-12-12 |
AlbinoLeffe
|
- |
Lecco
|
|
2026-12-20 |
Lecco
|
- |
Renate
|
Juve Next Gen sonraki 6 maçlar
|
2026-11-15 |
Juve Next Gen
|
- |
Treviso
|
|
2026-11-21 |
Giana Erminio
|
- |
Juve Next Gen
|
|
2026-11-29 |
Juve Next Gen
|
- |
Dolomiti Bellunesi
|
|
2026-12-06 |
Union Brescia
|
- |
Juve Next Gen
|
|
2026-12-13 |
Juve Next Gen
|
- |
Folgore Caratese
|
|
2026-12-19 |
Alcione Milano
|
- |
Juve Next Gen
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.90 |
3.30 |
3.40 |
| Olasılık |
33% |
53% |
14% |
|
1X @ 1.27 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.27 |
1.80 |
| Olasılık |
68% |
32% |
|
1X @ 1.27 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.23 |
3.75 |
| Olasılık |
|
65% |
35% |
|
Üst 1.5 @ 1.23 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.75 |
1.93 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Üst 2.5 @ 1.75 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.87 |
1.36 |
| Olasılık |
|
28% |
72% |
|
Alt 3.5 @ 1.36 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.66 |
2.05 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Hay @ 2.05 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-07 00:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!