Premiership - İskoçya
Çarşamba, 02.09.2026
19:45
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Kilmarnock |
| Deplasman: |
Paisley |
| Mesafe: |
24.8 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Rugby Park
|
| Kapasite: |
18 128 |
| Boyutlar: |
102 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:45 (19:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.50 |
3.40 |
2.45 |
2 |
|
|
|
1.50 |
1.50 |
| 12% |
7% |
81% |
2.45 |
|
|
|
13% |
87% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
4.00 |
|
|
|
1.83 |
2.03 |
|
|
|
3.00 |
1.40 |
| 81% |
19% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
53% |
47% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-09 |
St. Mirren
|
0 - 3 |
Kilmarnock
|
|
2026-02-11 |
Kilmarnock
|
4 - 3 |
St. Mirren
|
|
2025-12-27 |
St. Mirren
|
0 - 0 |
Kilmarnock
|
|
2025-10-04 |
Kilmarnock
|
2 - 0 |
St. Mirren
|
|
2025-09-19 |
Kilmarnock
|
2 - 2 |
St. Mirren
|
|
2025-03-29 |
St. Mirren
|
5 - 1 |
Kilmarnock
|
|
2025-01-02 |
Kilmarnock
|
2 - 0 |
St. Mirren
|
|
2024-09-14 |
St. Mirren
|
2 - 2 |
Kilmarnock
|
|
2024-05-11 |
St. Mirren
|
0 - 1 |
Kilmarnock
|
|
2024-03-16 |
Kilmarnock
|
5 - 2 |
St. Mirren
|
|
2023-12-27 |
St. Mirren
|
0 - 1 |
Kilmarnock
|
|
2023-09-30 |
Kilmarnock
|
1 - 1 |
St. Mirren
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
4 |
1 |
|
9 |
6 |
5 |
| 58% |
33% |
8% |
|
75% |
50% |
42% |
Kilmarnock son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Kilmarnock
|
0 - 4 |
Dundee Utd
|
|
2026-08-14 |
Kilmarnock
|
3 - 2 |
Ayr
|
|
2026-08-09 |
Kilmarnock
|
1 - 5 |
Celtic
|
|
2026-08-02 |
St. Johnstone
|
4 - 3 |
Kilmarnock
|
|
2026-07-25 |
Peterhead
|
0 - 0 |
Kilmarnock
|
|
2026-07-21 |
Kilmarnock
|
1 - 0 |
Hamilton
|
|
2026-07-18 |
Elgin
|
0 - 1 |
Kilmarnock
|
|
2026-07-14 |
Kilmarnock
|
0 - 0 |
Raith
|
|
2026-07-04 |
Linfield
|
2 - 3 |
Kilmarnock
|
|
2026-05-17 |
Livingston
|
1 - 4 |
Kilmarnock
|
|
2026-05-12 |
Kilmarnock
|
3 - 1 |
Dundee FC
|
|
2026-05-09 |
St. Mirren
|
0 - 3 |
Kilmarnock
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
8 |
8 |
7 |
| 58% |
17% |
25% |
|
67% |
67% |
58% |
St. Mirren son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
St. Mirren
|
3 - 3 |
Motherwell
|
|
2026-08-16 |
Rangers
|
5 - 1 |
St. Mirren
|
|
2026-08-08 |
St. Mirren
|
1 - 0 |
St. Johnstone
|
|
2026-08-01 |
Falkirk
|
0 - 2 |
St. Mirren
|
|
2026-07-26 |
St. Mirren
|
0 - 1 |
Dunfermline
|
|
2026-07-21 |
St. Mirren
|
4 - 3 |
East Kilbride
|
|
2026-07-18 |
Cove Rangers
|
0 - 4 |
St. Mirren
|
|
2026-07-11 |
Dumbarton
|
0 - 4 |
St. Mirren
|
|
2026-05-25 |
St. Mirren
|
1 - 0 |
Partick Thistle
|
|
2026-05-21 |
Partick Thistle
|
1 - 1 |
St. Mirren
|
|
2026-05-17 |
St. Mirren
|
1 - 1 |
Dundee Utd
|
|
2026-05-12 |
Aberdeen
|
0 - 2 |
St. Mirren
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
9 |
5 |
5 |
| 58% |
25% |
17% |
|
75% |
42% |
42% |
Puan Durumu Premiership
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Celtic |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 2 |
St. Mirren |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 3 |
Hearts |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 4 |
Dundee FC |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 5 |
Hibernian |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 6 |
Motherwell |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Rangers |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 8 |
Dundee Utd |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 9 |
St. Johnstone |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 10 |
Aberdeen |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 11 |
Falkirk |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 12 |
Kilmarnock |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Kilmarnock |
|
| St. Mirren |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Kilmarnock |
St. Mirren |
| 1 |
Celtic |
1 - 5 |
|
| 2 |
St. Mirren |
|
- |
| 3 |
Hearts |
|
|
| 4 |
Dundee FC |
|
|
| 5 |
Hibernian |
|
|
| 6 |
Motherwell |
|
|
| 7 |
Rangers |
|
|
| 8 |
Dundee Utd |
0 - 4 |
|
| 9 |
St. Johnstone |
|
|
| 10 |
Aberdeen |
|
|
| 11 |
Falkirk |
|
0 - 2 |
| 12 |
Kilmarnock |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Kilmarnock |
St. Mirren |
| Galibiyet |
0 |
2 |
| Beraberlik |
0 |
1 |
| Mağlubiyet |
3 |
0 |
| Attığı gol |
4 |
6 |
| Yediği gol |
13 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.33 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
4.33 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
67% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
33% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
33% |
| Üst 1.5 |
100% |
67% |
| Üst 2.5 |
100% |
33% |
| Üst 3.5 |
100% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
0 |
| Attığı gol |
1 |
2 |
| Yediği gol |
9 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.50 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
4.50 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
50% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
0% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
0% |
| Üst 3.5 |
100% |
0% |
Genel i̇statistikler Premiership
| Oyun (19) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
16% |
| Deplasman galibiyet |
42% |
| Oynadığı maç |
10% |
| Goller (56) |
| Maç başına gol |
2.95 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.37 |
| Maç başına deplasman gol |
1.58 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
74% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
79% |
| Üst 2.5 |
58% |
| Üst 3.5 |
26% |
Kilmarnock sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
Aberdeen
|
- |
Kilmarnock
|
|
2026-09-15 |
Hibernian
|
- |
Kilmarnock
|
|
2026-09-19 |
Kilmarnock
|
- |
Hearts
|
|
2026-10-10 |
Rangers
|
- |
Kilmarnock
|
|
2026-10-17 |
Kilmarnock
|
- |
Motherwell
|
|
2026-10-24 |
Falkirk
|
- |
Kilmarnock
|
St. Mirren sonraki 6 maçlar
|
2026-09-05 |
St. Mirren
|
- |
Celtic
|
|
2026-09-19 |
St. Mirren
|
- |
Dundee Utd
|
|
2026-10-10 |
Hearts
|
- |
St. Mirren
|
|
2026-10-17 |
Aberdeen
|
- |
St. Mirren
|
|
2026-10-24 |
St. Mirren
|
- |
Dundee FC
|
|
2026-10-28 |
St. Mirren
|
- |
Hibernian
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.50 |
3.40 |
2.45 |
| Olasılık |
12% |
7% |
81% |
|
2 @ 2.45 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.50 |
1.50 |
| Olasılık |
13% |
87% |
|
X2 @ 1.50 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
4.00 |
| Olasılık |
|
81% |
19% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.83 |
2.03 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.83 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.00 |
1.40 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 3.5 @ 3.00 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Evt @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-08-31 04:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!