Division 1 - Norra - İsveç
Pazar, 08.11.2026
14:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Karlstad |
| Deplasman: |
Umea |
| Mesafe: |
609.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
14:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.95 |
3.83 |
12 |
|
|
|
1.20 |
1.95 |
| 40% |
23% |
37% |
1.19 |
|
|
|
51% |
49% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
5.23 |
|
|
|
1.43 |
2.49 |
|
|
|
2.13 |
1.62 |
| 84% |
16% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
33% |
67% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-24 |
Umeå
|
0 - 2 |
Karlstad Fotboll
|
|
2025-08-19 |
Karlstad Fotboll
|
2 - 1 |
Umeå
|
|
2024-10-26 |
Karlstad Fotboll
|
3 - 4 |
Umeå
|
|
2024-04-14 |
Umeå
|
5 - 2 |
Karlstad Fotboll
|
|
2023-09-16 |
Karlstad Fotboll
|
2 - 2 |
Umeå
|
|
2023-05-21 |
Umeå
|
3 - 0 |
Karlstad Fotboll
|
|
2022-10-30 |
Umeå
|
1 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2022-07-30 |
Karlstad Fotboll
|
1 - 0 |
Umeå
|
|
2021-09-04 |
Karlstad Fotboll
|
4 - 0 |
Umeå
|
|
2021-05-09 |
Umeå
|
0 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2019-09-15 |
Umeå
|
1 - 2 |
Karlstad Fotboll
|
|
2019-04-22 |
Karlstad Fotboll
|
1 - 0 |
Umeå
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
7 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
58% |
33% |
Karlstad Fotboll son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Vasalunds
|
2 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-10-24 |
Karlstad Fotboll
|
1 - 4 |
Stockholm Inter.
|
|
2026-10-18 |
Hammarby TFF
|
2 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-10-10 |
Karlstad Fotboll
|
3 - 0 |
Arlanda
|
|
2026-10-03 |
Pitea IF
|
1 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-09-27 |
Karlstad Fotboll
|
1 - 1 |
Karlbergs BK
|
|
2026-09-19 |
Enkopings SK
|
2 - 2 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-09-16 |
Karlstad Fotboll
|
0 - 0 |
FBK Karlstad
|
|
2026-09-12 |
IFK Stocksund
|
2 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-09-05 |
Karlstad Fotboll
|
1 - 2 |
AFC Eskilstuna
|
|
2026-08-29 |
Gefle
|
2 - 2 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-08-22 |
Sollentuna
|
2 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
5 |
6 |
|
11 |
9 |
3 |
| 8% |
42% |
50% |
|
92% |
75% |
25% |
Umeå son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Umeå
|
3 - 0 |
Sollentuna
|
|
2026-10-25 |
Karlbergs BK
|
1 - 1 |
Umeå
|
|
2026-10-18 |
Umeå
|
3 - 1 |
Assyriska FF
|
|
2026-10-11 |
Jarfalla
|
1 - 2 |
Umeå
|
|
2026-10-04 |
Umeå
|
2 - 1 |
Hammarby TFF
|
|
2026-09-27 |
Umeå
|
1 - 3 |
FBK Karlstad
|
|
2026-09-20 |
IFK Stocksund
|
0 - 3 |
Umeå
|
|
2026-09-16 |
Pitea IF
|
0 - 2 |
Umeå
|
|
2026-09-13 |
Umeå
|
0 - 4 |
Stockholm Inter.
|
|
2026-09-06 |
Arlanda
|
1 - 2 |
Umeå
|
|
2026-08-30 |
Umeå
|
3 - 2 |
Vasalunds
|
|
2026-08-23 |
Umeå
|
0 - 0 |
Enkopings SK
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
2 |
2 |
|
11 |
9 |
4 |
| 67% |
17% |
17% |
|
92% |
75% |
33% |
Puan Durumu Division 1 - Norra
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Stockholm Inter. |
29 |
20 |
4 |
5 |
69 |
25 |
+44 |
64 |
| 2 |
Arlanda |
29 |
16 |
6 |
7 |
53 |
36 |
+17 |
54 |
| 3 |
AFC Eskilstuna |
29 |
16 |
5 |
8 |
55 |
40 |
+15 |
53 |
| 4 |
Enkopings SK |
29 |
16 |
4 |
9 |
46 |
43 |
+3 |
52 |
| 5 |
Hammarby TFF |
29 |
14 |
7 |
8 |
55 |
31 |
+24 |
49 |
| 6 |
FBK Karlstad |
29 |
14 |
7 |
8 |
46 |
39 |
+7 |
49 |
| 7 |
Karlstad Fotboll |
29 |
12 |
8 |
9 |
43 |
33 |
+10 |
44 |
| 8 |
Umeå |
29 |
12 |
6 |
11 |
43 |
44 |
-1 |
42 |
| 9 |
Gefle |
29 |
11 |
5 |
13 |
36 |
47 |
-11 |
38 |
| 10 |
Karlbergs BK |
29 |
10 |
7 |
12 |
40 |
48 |
-8 |
37 |
| 11 |
Assyriska FF |
29 |
10 |
5 |
14 |
46 |
53 |
-7 |
35 |
| 12 |
Sollentuna |
29 |
7 |
10 |
12 |
30 |
40 |
-10 |
31 |
| 13 |
Vasalunds |
29 |
8 |
7 |
14 |
41 |
62 |
-21 |
31 |
| 14 |
Pitea IF |
29 |
6 |
9 |
14 |
39 |
56 |
-17 |
27 |
| 15 |
Jarfalla |
29 |
6 |
6 |
17 |
40 |
61 |
-21 |
24 |
| 16 |
IFK Stocksund |
29 |
3 |
6 |
20 |
49 |
73 |
-24 |
15 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Karlstad Fotboll |
|
| Umeå |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Karlstad Fotboll |
Umeå |
| 1 |
Stockholm Inter. |
1 - 4 |
3 - 0 |
| 2 |
Arlanda |
3 - 0 |
1 - 2 |
| 3 |
AFC Eskilstuna |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 4 |
Enkopings SK |
2 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Hammarby TFF |
0 - 2 |
1 - 2 |
| 6 |
FBK Karlstad |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 7 |
Karlstad Fotboll |
- |
|
| 8 |
Umeå |
|
- |
| 9 |
Gefle |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Karlbergs BK |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Assyriska FF |
0 - 2 |
1 - 5 |
| 12 |
Sollentuna |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 13 |
Vasalunds |
5 - 0 |
3 - 1 |
| 14 |
Pitea IF |
2 - 1 |
0 - 2 |
| 15 |
Jarfalla |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 16 |
IFK Stocksund |
1 - 0 |
0 - 3 |
Takım istatistikleri
| |
Karlstad Fotboll |
Umeå |
| Galibiyet |
12 |
12 |
| Beraberlik |
8 |
6 |
| Mağlubiyet |
9 |
11 |
| Attığı gol |
43 |
43 |
| Yediği gol |
33 |
44 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.48 |
1.48 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.14 |
1.52 |
| Oyun attığı gol |
79% |
76% |
| Oyun yediği gol |
66% |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
55% |
62% |
| Üst 1.5 |
79% |
90% |
| Üst 2.5 |
55% |
66% |
| Üst 3.5 |
24% |
38% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
7 |
6 |
| Beraberlik |
3 |
3 |
| Mağlubiyet |
4 |
5 |
| Attığı gol |
20 |
21 |
| Yediği gol |
14 |
19 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.43 |
1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.36 |
| Oyun attığı gol |
71% |
79% |
| Oyun yediği gol |
57% |
86% |
| Karşılıklı Gol Var |
43% |
64% |
| Üst 1.5 |
79% |
93% |
| Üst 2.5 |
50% |
57% |
| Üst 3.5 |
14% |
21% |
Genel i̇statistikler Division 1 - Norra
| Oyun (232) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
22% |
| Deplasman galibiyet |
36% |
| Oynadığı maç |
97% |
| Goller (731) |
| Maç başına gol |
3.15 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.55 |
| Maç başına deplasman gol |
1.60 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
77% |
| Deplasman takımı gol attı |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
84% |
| Üst 2.5 |
60% |
| Üst 3.5 |
39% |
Karlstad Fotboll sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Umeå sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.68 |
3.95 |
3.83 |
| Olasılık |
40% |
23% |
37% |
|
12 @ 1.19 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.20 |
1.95 |
| Olasılık |
51% |
49% |
|
1X @ 1.20 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.10 |
5.23 |
| Olasılık |
|
84% |
16% |
|
Üst 1.5 @ 1.10 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.43 |
2.49 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Üst 2.5 @ 1.43 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.13 |
1.62 |
| Olasılık |
|
33% |
67% |
|
Alt 3.5 @ 1.62 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.48 |
2.45 |
| Olasılık |
|
58% |
42% |
|
Evt @ 1.48 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!