1. Profesyonel Ligi - Tunus
Salı, 12.05.2026
16:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Tunus |
| Deplasman: |
La Marsa |
| Mesafe: |
15.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
16:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.34 |
2.51 |
3.30 |
12 |
|
|
|
1.24 |
1.48 |
| 46% |
11% |
43% |
1.37 |
|
|
|
52% |
48% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.57 |
2.08 |
|
|
|
2.58 |
1.38 |
|
|
|
5.06 |
1.14 |
| 50% |
50% |
|
|
|
32% |
68% |
|
|
|
15% |
85% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-11-22 |
AS La Marsa
|
2 - 1 |
JS El Omrane
|
JS El Omrane son 12 maçlar
|
2026-05-08 |
Olympique Beja
|
2 - 1 |
JS El Omrane
|
|
2026-05-04 |
JS El Omrane
|
0 - 1 |
Esperance Tunis
|
|
2026-04-29 |
Stade Tunisien
|
1 - 2 |
JS El Omrane
|
|
2026-04-25 |
JS El Omrane
|
0 - 1 |
AS Soliman
|
|
2026-04-10 |
Kairouanaise
|
1 - 0 |
JS El Omrane
|
|
2026-04-04 |
JS El Omrane
|
0 - 0 |
Monastir
|
|
2026-03-06 |
Gabes
|
0 - 2 |
JS El Omrane
|
|
2026-02-27 |
JS El Omrane
|
2 - 1 |
Ben Guerdane
|
|
2026-02-15 |
Club Africain
|
3 - 0 |
JS El Omrane
|
|
2026-02-08 |
JS El Omrane
|
2 - 1 |
Metlaoui
|
|
2026-02-01 |
JS El Omrane
|
1 - 0 |
Sfaxien
|
|
2026-01-27 |
Bizertin
|
1 - 0 |
JS El Omrane
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
6 |
5 |
0 |
| 42% |
8% |
50% |
|
50% |
42% |
0% |
AS La Marsa son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
AS La Marsa
|
0 - 3 |
Sfaxien
|
|
2026-05-04 |
Bizertin
|
1 - 2 |
AS La Marsa
|
|
2026-04-30 |
AS La Marsa
|
1 - 0 |
Zarzis
|
|
2026-04-25 |
Etoile Sahel
|
1 - 0 |
AS La Marsa
|
|
2026-04-13 |
Metlaoui
|
1 - 0 |
AS La Marsa
|
|
2026-04-03 |
AS La Marsa
|
1 - 0 |
Olympique Beja
|
|
2026-03-22 |
Bizertin
|
1 - 1 |
AS La Marsa
|
|
2026-03-07 |
Esperance Tunis
|
1 - 0 |
AS La Marsa
|
|
2026-02-28 |
AS La Marsa
|
0 - 4 |
Stade Tunisien
|
|
2026-02-14 |
AS Soliman
|
0 - 2 |
AS La Marsa
|
|
2026-02-07 |
AS La Marsa
|
1 - 2 |
Kairouanaise
|
|
2026-02-01 |
Monastir
|
1 - 0 |
AS La Marsa
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
6 |
4 |
1 |
| 33% |
8% |
58% |
|
50% |
33% |
8% |
Puan Durumu 1. Profesyonel Ligi
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Club Africain |
29 |
19 |
8 |
2 |
42 |
9 |
+33 |
65 |
| 2 |
Esperance Tunis |
29 |
17 |
9 |
3 |
44 |
11 |
+33 |
60 |
| 3 |
Sfaxien |
29 |
17 |
8 |
4 |
40 |
12 |
+28 |
59 |
| 4 |
Stade Tunisien |
29 |
11 |
12 |
6 |
27 |
14 |
+13 |
45 |
| 5 |
Monastir |
29 |
10 |
12 |
7 |
25 |
18 |
+7 |
42 |
| 6 |
Etoile Sahel |
29 |
11 |
8 |
10 |
27 |
27 |
0 |
41 |
| 7 |
Metlaoui |
29 |
9 |
12 |
8 |
19 |
25 |
-6 |
39 |
| 8 |
Zarzis |
29 |
10 |
8 |
11 |
28 |
28 |
0 |
38 |
| 9 |
JS El Omrane |
29 |
10 |
5 |
14 |
22 |
31 |
-9 |
35 |
| 10 |
Ben Guerdane |
29 |
8 |
11 |
10 |
18 |
21 |
-3 |
35 |
| 11 |
AS La Marsa |
29 |
11 |
1 |
17 |
24 |
31 |
-7 |
34 |
| 12 |
Bizertin |
29 |
8 |
9 |
12 |
18 |
27 |
-9 |
33 |
| 13 |
Olympique Beja |
29 |
9 |
4 |
16 |
17 |
38 |
-21 |
31 |
| 14 |
Kairouanaise |
29 |
9 |
3 |
17 |
20 |
41 |
-21 |
30 |
| 15 |
AS Soliman |
29 |
6 |
9 |
14 |
15 |
28 |
-13 |
27 |
| 16 |
Gabes |
29 |
3 |
9 |
17 |
11 |
36 |
-25 |
18 |
Lig maçlarının kronolojisi
| JS El Omrane |
|
| AS La Marsa |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
JS El Omrane |
AS La Marsa |
| 1 |
Club Africain |
0 - 3 |
1 - 0 |
| 2 |
Esperance Tunis |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 3 |
Sfaxien |
1 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Stade Tunisien |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Monastir |
0 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Etoile Sahel |
3 - 1 |
1 - 0 |
| 7 |
Metlaoui |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 8 |
Zarzis |
2 - 1 |
0 - 2* |
| 9 |
JS El Omrane |
- |
|
| 10 |
Ben Guerdane |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 11 |
AS La Marsa |
|
- |
| 12 |
Bizertin |
1 - 0 |
1 - 2 |
| 13 |
Olympique Beja |
0 - 1 |
0 - 6 |
| 14 |
Kairouanaise |
2 - 0 |
2 - 1 |
| 15 |
AS Soliman |
0 - 1 |
0 - 2 |
| 16 |
Gabes |
2 - 1 |
2 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
JS El Omrane |
AS La Marsa |
| Galibiyet |
10 |
11 |
| Beraberlik |
5 |
1 |
| Mağlubiyet |
14 |
17 |
| Attığı gol |
22 |
24 |
| Yediği gol |
31 |
31 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.76 |
0.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.07 |
1.07 |
| Oyun attığı gol |
45% |
48% |
| Oyun yediği gol |
69% |
66% |
| Karşılıklı Gol Var |
31% |
17% |
| Üst 1.5 |
52% |
48% |
| Üst 2.5 |
41% |
31% |
| Üst 3.5 |
7% |
7% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
8 |
4 |
| Beraberlik |
2 |
0 |
| Mağlubiyet |
4 |
10 |
| Attığı gol |
15 |
14 |
| Yediği gol |
11 |
14 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.07 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.79 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
57% |
43% |
| Oyun yediği gol |
64% |
79% |
| Karşılıklı Gol Var |
36% |
21% |
| Üst 1.5 |
50% |
50% |
| Üst 2.5 |
43% |
29% |
| Üst 3.5 |
7% |
7% |
Genel i̇statistikler 1. Profesyonel Ligi
| Oyun (232) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
28% |
| Deplasman galibiyet |
26% |
| Oynadığı maç |
97% |
| Goller (397) |
| Maç başına gol |
1.71 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.00 |
| Maç başına deplasman gol |
0.71 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
64% |
| Deplasman takımı gol attı |
45% |
| Karşılıklı Gol Var |
25% |
| Üst 1.5 |
51% |
| Üst 2.5 |
26% |
| Üst 3.5 |
8% |
JS El Omrane sonraki maçlar
Sistemde veri yok
AS La Marsa sonraki maçlar
Sistemde veri yok
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.34 |
2.51 |
3.30 |
| Olasılık |
46% |
11% |
43% |
|
12 @ 1.37 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.24 |
1.48 |
| Olasılık |
52% |
48% |
|
1X @ 1.24 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.08 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Üst 1.5 @ 1.57 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.58 |
1.38 |
| Olasılık |
|
32% |
68% |
|
Alt 2.5 @ 1.38 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
5.06 |
1.14 |
| Olasılık |
|
15% |
85% |
|
Alt 3.5 @ 1.14 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.19 |
1.53 |
| Olasılık |
|
24% |
76% |
|
Hay @ 1.53 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-12 08:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!