Super League - Endonezya
Pazar, 08.11.2026
12:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Semarang |
| Deplasman: |
Bandung |
| Mesafe: |
308.9 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
12:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.11 |
3.45 |
2.01 |
X |
|
|
|
1.68 |
1.30 |
| 31% |
31% |
38% |
3.45 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.11 |
|
|
|
1.63 |
2.12 |
|
|
|
2.54 |
1.43 |
| 80% |
20% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
32% |
68% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-02-06 |
Persib
|
2 - 0 |
Java United
|
|
2025-12-14 |
Java United
|
2 - 0 |
Persib
|
|
2025-05-02 |
Java United
|
1 - 0 |
Persib
|
|
2024-12-13 |
Persib
|
2 - 0 |
Java United
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
0 |
2 |
|
3 |
0 |
0 |
| 50% |
0% |
50% |
|
75% |
0% |
0% |
Java United son 12 maçlar
|
2026-10-30 |
Java United
|
2 - 0 |
Bhayangkara
|
|
2026-10-24 |
Persijap Jepara
|
1 - 1 |
Java United
|
|
2026-10-20 |
Isenmulang
|
1 - 1 |
Java United
|
|
2026-10-16 |
Java United
|
3 - 2 |
Bali United
|
|
2026-10-11 |
Java United
|
2 - 1 |
Borneo
|
|
2026-09-19 |
Persija Jakarta
|
1 - 0 |
Java United
|
|
2026-09-13 |
Persita Tangerang
|
3 - 2 |
Java United
|
|
2026-09-06 |
Java United
|
1 - 1 |
Garudayaksa
|
|
2026-05-23 |
Borneo
|
7 - 1 |
Java United
|
|
2026-05-16 |
Java United
|
1 - 1 |
Persita Tangerang
|
|
2026-05-10 |
PSIM Yogyakarta
|
2 - 0 |
Java United
|
|
2026-05-02 |
Java United
|
5 - 2 |
Persis Solo
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
11 |
5 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
92% |
42% |
33% |
Persib son 12 maçlar
|
2026-11-04 |
Melbourne Vict.
|
1 - 2 |
Persib
|
|
2026-11-01 |
Persib
|
4 - 0 |
Isenmulang
|
|
2026-10-28 |
Persib
|
2 - 0 |
Melbourne Vict.
|
|
2026-10-25 |
Garudayaksa
|
1 - 2 |
Persib
|
|
2026-10-22 |
Madura United
|
1 - 0 |
Persib
|
|
2026-10-18 |
Persib
|
1 - 0 |
Persik Kediri
|
|
2026-10-14 |
Persib
|
1 - 0 |
Viettel
|
|
2026-10-11 |
Persib
|
2 - 2 |
Dewa United
|
|
2026-10-08 |
Port Bangkok
|
1 - 3 |
Persib
|
|
2026-09-20 |
Persijap Jepara
|
1 - 2 |
Persib
|
|
2026-09-16 |
Seoul
|
0 - 1 |
Persib
|
|
2026-09-12 |
Persija Jakarta
|
2 - 1 |
Persib
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
8 |
7 |
3 |
| 75% |
8% |
17% |
|
67% |
58% |
25% |
Puan Durumu Super League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Dewa United |
9 |
6 |
2 |
1 |
16 |
12 |
+4 |
20 |
| 2 |
Madura United |
9 |
6 |
1 |
2 |
16 |
10 |
+6 |
19 |
| 3 |
Persija Jakarta |
8 |
6 |
0 |
2 |
18 |
8 |
+10 |
18 |
| 4 |
Bali United |
8 |
5 |
1 |
2 |
23 |
9 |
+14 |
16 |
| 5 |
Persib |
8 |
5 |
1 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
16 |
| 6 |
Persita Tangerang |
7 |
4 |
3 |
0 |
17 |
10 |
+7 |
15 |
| 7 |
Persebaya |
8 |
3 |
4 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
13 |
| 8 |
Bhayangkara |
8 |
2 |
5 |
1 |
11 |
10 |
+1 |
11 |
| 9 |
Java United |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
10 |
+2 |
10 |
| 10 |
Persik Kediri |
8 |
3 |
1 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
10 |
| 11 |
Borneo |
7 |
3 |
0 |
4 |
7 |
9 |
-2 |
9 |
| 12 |
Arema |
9 |
2 |
3 |
4 |
17 |
20 |
-3 |
9 |
| 13 |
PSM Makassar |
8 |
2 |
3 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
9 |
| 14 |
Garudayaksa |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
8 |
| 15 |
PSIM Yogyakarta |
9 |
1 |
2 |
6 |
6 |
14 |
-8 |
5 |
| 16 |
PSS Sleman |
8 |
1 |
1 |
6 |
11 |
16 |
-5 |
4 |
| 17 |
Isenmulang |
8 |
1 |
2 |
5 |
3 |
16 |
-13 |
3 |
| 18 |
Persijap Jepara |
8 |
0 |
2 |
6 |
4 |
16 |
-12 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Java United |
|
| Persib |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Java United |
Persib |
| 1 |
Dewa United |
|
|
| 2 |
Madura United |
|
1 - 0 |
| 3 |
Persija Jakarta |
|
2 - 1 |
| 4 |
Bali United |
3 - 2 |
|
| 5 |
Persib |
|
- |
| 6 |
Persita Tangerang |
|
|
| 7 |
Persebaya |
|
|
| 8 |
Bhayangkara |
2 - 0 |
|
| 9 |
Java United |
- |
|
| 10 |
Persik Kediri |
|
|
| 11 |
Borneo |
2 - 1 |
|
| 12 |
Arema |
|
|
| 13 |
PSM Makassar |
|
|
| 14 |
Garudayaksa |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 15 |
PSIM Yogyakarta |
|
|
| 16 |
PSS Sleman |
|
|
| 17 |
Isenmulang |
|
|
| 18 |
Persijap Jepara |
|
1 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
Java United |
Persib |
| Galibiyet |
3 |
5 |
| Beraberlik |
3 |
1 |
| Mağlubiyet |
2 |
2 |
| Attığı gol |
12 |
15 |
| Yediği gol |
10 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
1.88 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.25 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
88% |
88% |
| Oyun yediği gol |
88% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
62% |
| Üst 1.5 |
88% |
75% |
| Üst 2.5 |
38% |
75% |
| Üst 3.5 |
25% |
38% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
2 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
2 |
| Attığı gol |
8 |
5 |
| Yediği gol |
4 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
1.25 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.25 |
| Oyun attığı gol |
100% |
75% |
| Oyun yediği gol |
75% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
75% |
| Üst 1.5 |
100% |
75% |
| Üst 2.5 |
50% |
75% |
| Üst 3.5 |
25% |
0% |
Genel i̇statistikler Super League
| Oyun (73) |
| Ev sahibi galibiyet |
52% |
| Beraberlik |
25% |
| Deplasman galibiyet |
23% |
| Oynadığı maç |
24% |
| Goller (214) |
| Maç başına gol |
2.93 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.78 |
| Maç başına deplasman gol |
1.15 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
86% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
| Üst 1.5 |
79% |
| Üst 2.5 |
59% |
| Üst 3.5 |
36% |
Java United sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Persebaya
|
- |
Java United
|
|
2026-11-28 |
Madura United
|
- |
Java United
|
|
2026-12-05 |
Java United
|
- |
PSIM Yogyakarta
|
|
2026-12-09 |
Arema
|
- |
Java United
|
|
2026-12-13 |
Java United
|
- |
PSM Makassar
|
|
2026-12-18 |
Persik Kediri
|
- |
Java United
|
Persib sonraki 6 maçlar
|
2026-11-22 |
Persib
|
- |
Bali United
|
|
2026-11-29 |
Persita Tangerang
|
- |
Persib
|
|
2026-12-06 |
Persebaya
|
- |
Persib
|
|
2026-12-14 |
Persib
|
- |
PSS Sleman
|
|
2026-12-20 |
Arema
|
- |
Persib
|
|
2026-12-23 |
Persib
|
- |
Bhayangkara
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.11 |
3.45 |
2.01 |
| Olasılık |
31% |
31% |
38% |
|
X @ 3.45 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.68 |
1.30 |
| Olasılık |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.30 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.18 |
4.11 |
| Olasılık |
|
80% |
20% |
|
Üst 1.5 @ 1.18 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.63 |
2.12 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Üst 2.5 @ 1.63 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.54 |
1.43 |
| Olasılık |
|
32% |
68% |
|
Alt 3.5 @ 1.43 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.54 |
2.27 |
| Olasılık |
|
66% |
34% |
|
Evt @ 1.54 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!