Premier League - İngiltere
Pazar, 08.11.2026
14:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Ipswich |
| Deplasman: |
Bournemouth |
| Mesafe: |
257.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Portman Road
|
| Kapasite: |
30 311 |
| Boyutlar: |
102 x 75 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Gary O'Neil (Ing) |
| Deplasman: |
Marco Rose (Alm) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
14:00 (14:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.80 |
3.75 |
1.91 |
2 |
|
|
|
1.83 |
1.25 |
| 28% |
27% |
45% |
1.91 |
|
|
|
39% |
61% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.33 |
|
|
|
1.73 |
2.10 |
|
|
|
2.75 |
1.44 |
| 84% |
16% |
|
|
|
56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 6 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-04-02 |
Bournemouth
|
1 - 2 |
Ipswich
|
|
2024-12-08 |
Ipswich
|
1 - 2 |
Bournemouth
|
|
2015-04-03 |
Ipswich
|
1 - 1 |
Bournemouth
|
|
2014-11-22 |
Bournemouth
|
2 - 2 |
Ipswich
|
|
2014-04-21 |
Ipswich
|
2 - 2 |
Bournemouth
|
|
2013-12-29 |
Bournemouth
|
1 - 1 |
Ipswich
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
1 |
|
6 |
4 |
2 |
| 17% |
67% |
17% |
|
100% |
67% |
33% |
Ipswich son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Hull
|
2 - 2 |
Ipswich
|
|
2026-10-23 |
Ipswich
|
1 - 1 |
Nottingham
|
|
2026-10-17 |
Manchester City
|
3 - 2 |
Ipswich
|
|
2026-10-10 |
Ipswich
|
2 - 1 |
Fulham
|
|
2026-09-19 |
Everton
|
1 - 0 |
Ipswich
|
|
2026-09-15 |
Ipswich
|
2 - 4 |
Arsenal
|
|
2026-09-12 |
Crystal Palace
|
2 - 3 |
Ipswich
|
|
2026-09-04 |
Ipswich
|
0 - 2 |
Liverpool
|
|
2026-08-30 |
Manchester Utd
|
5 - 2 |
Ipswich
|
|
2026-08-25 |
Ipswich
|
3 - 1 |
Leicester
|
|
2026-08-22 |
Ipswich
|
2 - 1 |
Sunderland
|
|
2026-08-15 |
Union Berlin
|
2 - 4 |
Ipswich
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
11 |
9 |
7 |
| 42% |
17% |
42% |
|
92% |
75% |
58% |
Bournemouth son 12 maçlar
|
2026-11-05 |
Sparta Prag
|
1 - 3 |
Bournemouth
|
|
2026-10-31 |
Bournemouth
|
2 - 0 |
Leeds
|
|
2026-10-28 |
Bournemouth
|
3 - 0 |
Aston Villa
|
|
2026-10-25 |
Manchester Utd
|
0 - 3 |
Bournemouth
|
|
2026-10-22 |
Bournemouth
|
3 - 0 |
AC Milan
|
|
2026-10-18 |
Bournemouth
|
2 - 0 |
Sunderland
|
|
2026-10-15 |
Bournemouth
|
3 - 0 |
Sturm Graz
|
|
2026-10-10 |
Chelsea
|
5 - 1 |
Bournemouth
|
|
2026-09-20 |
Bournemouth
|
0 - 1 |
Liverpool
|
|
2026-09-17 |
Real Sociedad
|
1 - 2 |
Bournemouth
|
|
2026-09-12 |
Bournemouth
|
2 - 2 |
Brentford
|
|
2026-09-08 |
Bournemouth
|
4 - 0 |
Lincoln City
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
11 |
9 |
4 |
| 75% |
8% |
17% |
|
92% |
75% |
33% |
Puan Durumu Premier League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Arsenal |
9 |
8 |
0 |
1 |
14 |
5 |
+9 |
24 |
| 2 |
Manchester City |
9 |
7 |
0 |
2 |
20 |
10 |
+10 |
21 |
| 3 |
Brighton |
9 |
6 |
1 |
2 |
24 |
7 |
+17 |
19 |
| 4 |
Chelsea |
9 |
5 |
1 |
3 |
19 |
15 |
+4 |
16 |
| 5 |
Liverpool |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
15 |
| 6 |
Brentford |
9 |
3 |
5 |
1 |
16 |
9 |
+7 |
14 |
| 7 |
Everton |
9 |
3 |
4 |
2 |
9 |
9 |
0 |
13 |
| 8 |
Bournemouth |
9 |
3 |
3 |
3 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 9 |
Tottenham |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 10 |
Aston Villa |
9 |
3 |
3 |
3 |
10 |
13 |
-3 |
12 |
| 11 |
Hull |
9 |
2 |
5 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
11 |
| 12 |
Leeds |
9 |
2 |
5 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 13 |
Newcastle |
9 |
3 |
2 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
11 |
| 14 |
Ipswich |
9 |
3 |
2 |
4 |
14 |
18 |
-4 |
11 |
| 15 |
Fulham |
9 |
2 |
3 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
9 |
| 16 |
Coventry |
9 |
3 |
0 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
9 |
| 17 |
Manchester Utd |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
7 |
| 18 |
Crystal Palace |
9 |
2 |
1 |
6 |
9 |
21 |
-12 |
7 |
| 19 |
Nottingham |
9 |
1 |
3 |
5 |
6 |
12 |
-6 |
6 |
| 20 |
Sunderland |
9 |
1 |
2 |
6 |
7 |
17 |
-10 |
5 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Ipswich |
|
| Bournemouth |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Ipswich |
Bournemouth |
| 1 |
Arsenal |
|
|
| 2 |
Manchester City |
|
2 - 1 |
| 3 |
Brighton |
|
|
| 4 |
Chelsea |
|
5 - 1 |
| 5 |
Liverpool |
0 - 2 |
|
| 6 |
Brentford |
|
|
| 7 |
Everton |
|
|
| 8 |
Bournemouth |
|
- |
| 9 |
Tottenham |
|
|
| 10 |
Aston Villa |
|
|
| 11 |
Hull |
|
|
| 12 |
Leeds |
|
|
| 13 |
Newcastle |
|
2 - 2 |
| 14 |
Ipswich |
- |
|
| 15 |
Fulham |
2 - 1 |
|
| 16 |
Coventry |
|
|
| 17 |
Manchester Utd |
|
0 - 3 |
| 18 |
Crystal Palace |
|
|
| 19 |
Nottingham |
1 - 1 |
|
| 20 |
Sunderland |
2 - 1 |
|
Takım istatistikleri
| |
Ipswich |
Bournemouth |
| Galibiyet |
3 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
4 |
3 |
| Attığı gol |
14 |
14 |
| Yediği gol |
18 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.56 |
1.56 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
1.44 |
| Oyun attığı gol |
78% |
89% |
| Oyun yediği gol |
100% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
78% |
56% |
| Üst 1.5 |
89% |
89% |
| Üst 2.5 |
67% |
56% |
| Üst 3.5 |
44% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
2 |
| Attığı gol |
5 |
7 |
| Yediği gol |
5 |
9 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.25 |
1.75 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.25 |
2.25 |
| Oyun attığı gol |
75% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
75% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
50% |
100% |
| Üst 3.5 |
0% |
50% |
Genel i̇statistikler Premier League
| Oyun (90) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
28% |
| Deplasman galibiyet |
32% |
| Oynadığı maç |
24% |
| Goller (243) |
| Maç başına gol |
2.70 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.50 |
| Maç başına deplasman gol |
1.20 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
69% |
| Deplasman takımı gol attı |
72% |
| Karşılıklı Gol Var |
48% |
| Üst 1.5 |
76% |
| Üst 2.5 |
47% |
| Üst 3.5 |
30% |
Ipswich sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Tottenham
|
- |
Ipswich
|
|
2026-11-28 |
Ipswich
|
- |
Aston Villa
|
|
2026-12-01 |
Coventry
|
- |
Ipswich
|
|
2026-12-05 |
Leeds
|
- |
Ipswich
|
|
2026-12-12 |
Ipswich
|
- |
Newcastle
|
|
2026-12-20 |
Brighton
|
- |
Ipswich
|
Bournemouth sonraki 6 maçlar
|
2026-11-21 |
Bournemouth
|
- |
Nottingham
|
|
2026-11-26 |
Celta Vigo
|
- |
Bournemouth
|
|
2026-11-29 |
Fulham
|
- |
Bournemouth
|
|
2026-12-02 |
Bournemouth
|
- |
Brighton
|
|
2026-12-05 |
Bournemouth
|
- |
Hull
|
|
2026-12-10 |
Bournemouth
|
- |
Plzen
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.80 |
3.75 |
1.91 |
| Olasılık |
28% |
27% |
45% |
|
2 @ 1.91 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.83 |
1.25 |
| Olasılık |
39% |
61% |
|
X2 @ 1.25 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.33 |
| Olasılık |
|
84% |
16% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.73 |
2.10 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Üst 2.5 @ 1.73 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.44 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.62 |
2.20 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Evt @ 1.62 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-06 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!