Serie C - Grup A - Brezilya
Salı, 12.05.2026
00:00
Inter Limeira SP
Santa Cruz
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Limeira |
| Deplasman: |
Recife |
| Mesafe: |
2 096.3 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
00:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.95 |
2.95 |
3.60 |
1X |
|
|
|
1.25 |
1.73 |
| 38% |
33% |
29% |
1.25 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.43 |
2.60 |
|
|
|
2.30 |
1.53 |
|
|
|
4.33 |
1.19 |
| 56% |
44% |
|
|
|
35% |
65% |
|
|
|
15% |
85% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Inter Limeira SP son 9 maçlar
|
2026-05-02 |
Confianca
|
0 - 1 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-04-26 |
Barra SC
|
2 - 2 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-04-18 |
Inter Limeira SP
|
1 - 1 |
Ituano SP
|
|
2026-04-12 |
Anapolis GO
|
1 - 2 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-04-05 |
Inter Limeira SP
|
1 - 2 |
Floresta CE
|
|
2026-02-28 |
Sertaozinho SP
|
1 - 2 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-02-25 |
Inter Limeira SP
|
1 - 3 |
Oeste
|
|
2026-02-11 |
Ituano SP
|
2 - 1 |
Inter Limeira SP
|
|
2026-01-24 |
Inter Limeira SP
|
0 - 1 |
Santo Andre SP
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
4 |
|
7 |
6 |
2 |
| 33% |
22% |
44% |
|
78% |
67% |
22% |
Santa Cruz son 12 maçlar
|
2026-05-02 |
Guarani
|
1 - 0 |
Santa Cruz
|
|
2026-04-26 |
Santa Cruz
|
0 - 1 |
Amazonas AM
|
|
2026-04-18 |
Confianca
|
1 - 0 |
Santa Cruz
|
|
2026-04-11 |
Floresta CE
|
1 - 1 |
Santa Cruz
|
|
2026-04-07 |
Santa Cruz
|
1 - 0 |
AO Itabaiana SE
|
|
2026-02-22 |
Nautico
|
2 - 0 |
Santa Cruz
|
|
2026-02-11 |
Santa Cruz
|
0 - 1 |
Nautico
|
|
2026-01-31 |
Sport Recife
|
2 - 1 |
Santa Cruz
|
|
2026-01-25 |
Santa Cruz
|
0 - 4 |
Nautico
|
|
2026-01-22 |
Retro Brasil PE
|
1 - 0 |
Santa Cruz
|
|
2026-01-08 |
Santa Cruz
|
0 - 1 |
Def. y Justicia
|
|
2025-04-05 |
Santa Cruz
|
0 - 1 |
ABC
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
10 |
|
4 |
2 |
1 |
| 8% |
8% |
83% |
|
33% |
17% |
8% |
Puan Durumu Serie C - Grup A
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Paysandu |
6 |
4 |
2 |
0 |
13 |
6 |
+7 |
14 |
| 2 |
Brusque SC |
6 |
4 |
2 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
14 |
| 3 |
Amazonas AM |
6 |
4 |
1 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
13 |
| 4 |
Ypiranga FC |
6 |
3 |
1 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 5 |
Ituano SP |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
10 |
| 6 |
Maranhao MA |
6 |
3 |
1 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
10 |
| 7 |
Barra SC |
6 |
2 |
3 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 8 |
Guarani |
5 |
2 |
3 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
9 |
| 9 |
Maringa PR |
5 |
3 |
0 |
2 |
13 |
12 |
+1 |
9 |
| 10 |
Floresta CE |
6 |
2 |
3 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
9 |
| 11 |
Inter Limeira SP |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
8 |
| 12 |
Caxias RS |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
5 |
0 |
8 |
| 13 |
Figueirense |
6 |
2 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
7 |
| 14 |
Ferroviaria SP |
6 |
1 |
3 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 15 |
Botafogo PB |
6 |
2 |
0 |
4 |
8 |
11 |
-3 |
6 |
| 16 |
Volta Redonda |
6 |
1 |
2 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
5 |
| 17 |
Santa Cruz |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 18 |
Confianca |
6 |
1 |
0 |
5 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 19 |
Anapolis GO |
6 |
1 |
0 |
5 |
5 |
11 |
-6 |
3 |
| 20 |
AO Itabaiana SE |
6 |
0 |
2 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Inter Limeira SP |
|
| Santa Cruz |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Inter Limeira SP |
Santa Cruz |
| 1 |
Paysandu |
|
|
| 2 |
Brusque SC |
|
|
| 3 |
Amazonas AM |
|
|
| 4 |
Ypiranga FC |
|
|
| 5 |
Ituano SP |
1 - 1 |
|
| 6 |
Maranhao MA |
|
|
| 7 |
Barra SC |
|
|
| 8 |
Guarani |
|
1 - 0 |
| 9 |
Maringa PR |
|
|
| 10 |
Floresta CE |
1 - 2 |
1 - 1 |
| 11 |
Inter Limeira SP |
- |
|
| 12 |
Caxias RS |
|
|
| 13 |
Figueirense |
|
|
| 14 |
Ferroviaria SP |
|
|
| 15 |
Botafogo PB |
|
|
| 16 |
Volta Redonda |
|
|
| 17 |
Santa Cruz |
|
- |
| 18 |
Confianca |
|
1 - 0 |
| 19 |
Anapolis GO |
|
|
| 20 |
AO Itabaiana SE |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Inter Limeira SP |
Santa Cruz |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
3 |
| Attığı gol |
7 |
2 |
| Yediği gol |
6 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.40 |
0.40 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.20 |
0.80 |
| Oyun attığı gol |
100% |
40% |
| Oyun yediği gol |
80% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
80% |
20% |
| Üst 1.5 |
80% |
20% |
| Üst 2.5 |
60% |
0% |
| Üst 3.5 |
20% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
1 |
| Mağlubiyet |
1 |
2 |
| Attığı gol |
2 |
1 |
| Yediği gol |
3 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
0.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
33% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
33% |
| Üst 1.5 |
100% |
33% |
| Üst 2.5 |
50% |
0% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Serie C - Grup A
| Oyun (58) |
| Ev sahibi galibiyet |
48% |
| Beraberlik |
26% |
| Deplasman galibiyet |
26% |
| Oynadığı maç |
31% |
| Goller (141) |
| Maç başına gol |
2.43 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.43 |
| Maç başına deplasman gol |
1.00 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
81% |
| Deplasman takımı gol attı |
66% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
71% |
| Üst 2.5 |
47% |
| Üst 3.5 |
19% |
Inter Limeira SP sonraki 6 maçlar
|
2026-05-19 |
Botafogo PB
|
- |
Inter Limeira SP
|
|
2026-05-24 |
Inter Limeira SP
|
- |
AO Itabaiana SE
|
|
2026-05-31 |
Inter Limeira SP
|
- |
Ypiranga FC
|
|
2026-06-13 |
Paysandu
|
- |
Inter Limeira SP
|
|
2026-06-20 |
Ferroviaria SP
|
- |
Inter Limeira SP
|
|
2026-06-27 |
Inter Limeira SP
|
- |
Maringa PR
|
Santa Cruz sonraki 6 maçlar
|
2026-05-16 |
Santa Cruz
|
- |
Volta Redonda
|
|
2026-05-23 |
Maringa PR
|
- |
Santa Cruz
|
|
2026-05-31 |
Santa Cruz
|
- |
Ferroviaria SP
|
|
2026-06-13 |
Brusque SC
|
- |
Santa Cruz
|
|
2026-06-20 |
Santa Cruz
|
- |
Ypiranga FC
|
|
2026-06-27 |
Paysandu
|
- |
Santa Cruz
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.95 |
2.95 |
3.60 |
| Olasılık |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.25 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.25 |
1.73 |
| Olasılık |
63% |
37% |
|
1X @ 1.25 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.43 |
2.60 |
| Olasılık |
|
56% |
44% |
|
Üst 1.5 @ 1.43 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.30 |
1.53 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 2.5 @ 1.53 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.33 |
1.19 |
| Olasılık |
|
15% |
85% |
|
Alt 3.5 @ 1.19 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.05 |
1.68 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Evt @ 2.05 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-11 20:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!