K League 1 - Güney Kore
Salı, 08.09.2026
11:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Incheon |
| Deplasman: |
Bucheon |
| Mesafe: |
6.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Incheon
|
| Kapasite: |
20 891 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
11:30 (19:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.73 |
3.40 |
4.50 |
12 |
|
|
|
1.17 |
1.91 |
| 35% |
31% |
34% |
1.29 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 64% |
36% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
22% |
78% |
Son 5 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-07-26 |
Incheon
|
1 - 1 |
Bucheon 1995
|
|
2026-04-18 |
Bucheon 1995
|
2 - 2 |
Incheon
|
|
2025-09-07 |
Bucheon 1995
|
1 - 0 |
Incheon
|
|
2025-06-08 |
Incheon
|
1 - 0 |
Bucheon 1995
|
|
2025-04-26 |
Bucheon 1995
|
1 - 3 |
Incheon
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
1 |
|
3 |
2 |
2 |
| 40% |
40% |
20% |
|
60% |
40% |
40% |
Incheon son 12 maçlar
|
2026-09-05 |
Seoul
|
1 - 0 |
Incheon
|
|
2026-08-30 |
Incheon
|
1 - 1 |
Jeonbuk
|
|
2026-08-26 |
Anyang
|
2 - 1 |
Incheon
|
|
2026-08-23 |
Gwangju
|
0 - 1 |
Incheon
|
|
2026-08-16 |
Incheon
|
1 - 1 |
Gimcheon Sangmu
|
|
2026-08-02 |
Jeju
|
3 - 3 |
Incheon
|
|
2026-07-29 |
Gimpo
|
1 - 0 |
Incheon
|
|
2026-07-26 |
Incheon
|
1 - 1 |
Bucheon 1995
|
|
2026-07-21 |
Ulsan HD
|
1 - 2 |
Incheon
|
|
2026-07-18 |
Incheon
|
1 - 0 |
Jeonbuk
|
|
2026-07-12 |
Incheon
|
0 - 1 |
Anyang
|
|
2026-07-05 |
Seoul
|
1 - 0 |
Incheon
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
6 |
3 |
1 |
| 25% |
33% |
42% |
|
50% |
25% |
8% |
Bucheon 1995 son 12 maçlar
|
2026-09-05 |
Bucheon 1995
|
0 - 5 |
Daejeon Citizen
|
|
2026-08-29 |
Bucheon 1995
|
1 - 1 |
Anyang
|
|
2026-08-25 |
Seoul
|
1 - 0 |
Bucheon 1995
|
|
2026-08-22 |
Bucheon 1995
|
3 - 0 |
Pohang
|
|
2026-08-19 |
Busan I'Park
|
0 - 0 |
Bucheon 1995
|
|
2026-08-16 |
Bucheon 1995
|
3 - 2 |
Jeonbuk
|
|
2026-08-08 |
Bucheon 1995
|
0 - 0 |
Gwangju
|
|
2026-08-01 |
Gangwon
|
0 - 3 |
Bucheon 1995
|
|
2026-07-29 |
Bucheon 1995
|
3 - 0 |
Paju Frontier
|
|
2026-07-26 |
Incheon
|
1 - 1 |
Bucheon 1995
|
|
2026-07-22 |
Bucheon 1995
|
2 - 3 |
Anyang
|
|
2026-07-19 |
Bucheon 1995
|
1 - 3 |
Seoul
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
33% |
33% |
|
75% |
58% |
33% |
Puan Durumu K League 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Seoul |
27 |
18 |
5 |
4 |
53 |
21 |
+32 |
59 |
| 2 |
Jeonbuk |
27 |
11 |
9 |
7 |
34 |
23 |
+11 |
42 |
| 3 |
Ulsan HD |
27 |
12 |
5 |
10 |
41 |
37 |
+4 |
41 |
| 4 |
Gangwon |
26 |
10 |
10 |
6 |
33 |
24 |
+9 |
40 |
| 5 |
Jeju |
27 |
10 |
9 |
8 |
31 |
27 |
+4 |
39 |
| 6 |
Daejeon Citizen |
27 |
9 |
8 |
10 |
40 |
32 |
+8 |
35 |
| 7 |
Pohang |
27 |
10 |
5 |
12 |
24 |
31 |
-7 |
35 |
| 8 |
Incheon |
26 |
9 |
7 |
10 |
32 |
29 |
+3 |
34 |
| 9 |
Anyang |
27 |
8 |
10 |
9 |
33 |
42 |
-9 |
34 |
| 10 |
Bucheon 1995 |
27 |
7 |
10 |
10 |
28 |
34 |
-6 |
31 |
| 11 |
Gimcheon Sangmu |
27 |
4 |
16 |
7 |
26 |
34 |
-8 |
28 |
| 12 |
Gwangju |
27 |
1 |
10 |
16 |
18 |
59 |
-41 |
13 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Incheon |
|
| Bucheon 1995 |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Incheon |
Bucheon 1995 |
| 1 |
Seoul |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 2 |
Jeonbuk |
1 - 1 |
2 - 3 |
| 3 |
Ulsan HD |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 4 |
Gangwon |
0 - 1 |
0 - 3 |
| 5 |
Jeju |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Daejeon Citizen |
1 - 3 |
2 - 2 |
| 7 |
Pohang |
0 - 1 |
0 - 0 |
| 8 |
Incheon |
- |
1 - 1 |
| 9 |
Anyang |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Bucheon 1995 |
1 - 1 |
- |
| 11 |
Gimcheon Sangmu |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Gwangju |
4 - 0 |
0 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Incheon |
Bucheon 1995 |
| Galibiyet |
9 |
7 |
| Beraberlik |
7 |
10 |
| Mağlubiyet |
10 |
10 |
| Attığı gol |
32 |
28 |
| Yediği gol |
29 |
34 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.23 |
1.04 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.12 |
1.26 |
| Oyun attığı gol |
77% |
59% |
| Oyun yediği gol |
73% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
41% |
| Üst 1.5 |
62% |
63% |
| Üst 2.5 |
46% |
41% |
| Üst 3.5 |
19% |
26% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
4 |
4 |
| Beraberlik |
3 |
4 |
| Mağlubiyet |
6 |
4 |
| Attığı gol |
14 |
12 |
| Yediği gol |
14 |
12 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.08 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.08 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
77% |
58% |
| Oyun yediği gol |
77% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
33% |
| Üst 1.5 |
62% |
50% |
| Üst 2.5 |
38% |
33% |
| Üst 3.5 |
15% |
17% |
Genel i̇statistikler K League 1
| Oyun (161) |
| Ev sahibi galibiyet |
30% |
| Beraberlik |
32% |
| Deplasman galibiyet |
38% |
| Oynadığı maç |
81% |
| Goller (393) |
| Maç başına gol |
2.44 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.15 |
| Maç başına deplasman gol |
1.29 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
68% |
| Deplasman takımı gol attı |
71% |
| Karşılıklı Gol Var |
51% |
| Üst 1.5 |
70% |
| Üst 2.5 |
44% |
| Üst 3.5 |
24% |
Incheon sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Ulsan HD
|
- |
Incheon
|
|
2026-09-20 |
Incheon
|
- |
Daejeon Citizen
|
|
2026-09-27 |
Gangwon
|
- |
Incheon
|
|
2026-10-09 |
Incheon
|
- |
Pohang
|
|
2026-10-18 |
Gangwon
|
- |
Incheon
|
|
2026-10-24 |
Incheon
|
- |
Jeju
|
Bucheon 1995 sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Bucheon 1995
|
- |
Jeju
|
|
2026-09-19 |
Bucheon 1995
|
- |
Gimcheon Sangmu
|
|
2026-10-09 |
Gangwon
|
- |
Bucheon 1995
|
|
2026-10-17 |
Ulsan HD
|
- |
Bucheon 1995
|
|
2026-10-24 |
Bucheon 1995
|
- |
Gwangju
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.73 |
3.40 |
4.50 |
| Olasılık |
35% |
31% |
34% |
|
12 @ 1.29 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.17 |
1.91 |
| Olasılık |
50% |
50% |
|
1X @ 1.17 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.25 |
| Olasılık |
|
64% |
36% |
|
Üst 1.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.70 |
| Olasılık |
|
43% |
57% |
|
Alt 2.5 @ 1.70 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.75 |
1.25 |
| Olasılık |
|
22% |
78% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.00 |
1.73 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Hay @ 1.73 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-06 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!